Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Nie żadntch oddób bo nie wiesz jak ma urządzone, albo kwiatek albo coś praktycznego do kuchni (np szklaneczki, filiżanki, miska z łyzkami do sałaty,kieliszki,sztućce...albo np taki zestaw szpatułka do ciasta z nożem, cukiernica,otwieracz do butelek, itd)

Jak moi goście przyszli na parapetówkę to prawie każdy przynosił jakiś alkohol dla mojego mężaa i coś dla mnie (szklaneczki, filiżanki, kieliszki do winka.
Żeby kupić coś z dekoracji trzeba znać wnętrze mieszkania przy pierwszej wizycie takiej wiedzy nie mamy :D

zależy co lubi. :) ale byłabym za czymś praktycznym np. do kuchni jakiś sprzęcik niewielki np. faktycznie szklanki, albo np. ręczniki czy pościel. nie wiem, ja bym sie cieszyła z czegoś praktycznego. ;)

Też jest pytanko:D Jeśli ta osoba mieszkała wcześniej na stancji to zapewne przedmioty typu szklaneczki itd ma już.

Ja kupiłam siostrze czajnik taki w stylu retro, ale znam ją doskonale jej gust również no i wiedziałam co potrzebuje.

Ja dostałam np. termometr z barometrem i higrometrem w drewnianej oprawie i najbardziej z tego prezentu się cieszyłam.

Ja bym kupiła flaszkę, coś związanego z dekoracją np zestaw kieliszków/szklanek czy inną przydatną w nowym mieszkaniu rzecz.

Proponuję storczyka lub wino-taki "uniwersalny" prezent. Kupując jakiś drobiazg nigdy nie masz pewności, że trafisz w jej gust

ja pamiętam jak koleżanka miała parapetówke to dostała swietne kolorowe ściereczki do kuchni- chyba było ich 5, na każdej inny wzór nadrukowany(kropki, paski itp), praktyczna rzecz a i oko cieszy:)
chyba kupione w homme & you one były

ja dostawałam wazoniki, talerze ;D takie komplety, obrusy...
nie pamiętam co jeszcze, no i alkohol ;)

a w jakiej kwocie chcesz się zmieścić? Kwiatek fajny pomysł, ale troszkę pogoda nie sprzyjająca, filiżanki jak dla mnie zajmują tylko miejsce w kuchni, obrazy, flakoniki, i inne figurki nie zawsze trafisz w gust. Najbezpieczniej będzie kupić coś do kuchni, np.
misę do sałat


dzbanek do filtrowania wody

patelnię Tefala np grillową

garnek do gotowania na parze

albo kilka takich pierdółek jak sosjerka, cukiernica, wirówka do sałaty, silikonowe foremki do ciast, chwytaki, pędzelki, szpatułki,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 11:32 przez ZolZik1987.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Pomysł ZolZika z tego typu rzeczami do kuchni najlepszy... ;)

Jakiś obraz?? Stojak na wina?

Przychylam się do propozycji Zolzika, czajnik, patelnia, może deska do prasowania, są fajne wieszaki stojące do garderoby, może jakiś wełniany koc albo pled, szczotka zmiotka, super mop i żarówki energooszczędne...........

Zolzik zaprezentowała bardzo fajne rzeczy. Ja jestem przeciwnikiem wszelkich "upiększeń" czyli obrazów, figurek i innych głupot, których nie ma gdzie potem postawić. Jak my byliśmy u kolegi na parapetówce (btw. ma tak cudowne mieszkanie, że z zazdrości, aż mnie ścisnęło:P) to złożyliśmy się ze znajomymi i kupiliśmy taką karafkę, a do tego butelkę whisky Chivas Regal. Chłopak był przeszczęśliwy. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maja suknia ..wasza opinia.