Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Może jakieś fajne kieliszki? Nie jest to drogi prezent a może okazać się przydatny.

ok, dzieki :)
bo nie mialam pojecia za co sie zabierac nawet przy szukaniu tego prezentu :)

Słyszałam, że kupuje się obrazek Żyda- człowiek z brodą i pieniędzmi aby w domu nie zabrakło pieniędzy ;)

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Przeważnie kupuję się kwiaty.

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

jakiś wazon, świecznik albo po prostu storczyk, ja uwielbiam storczyki, nie trzeba o niego dbać za bardzo raz w tygodniu tylko podlać i kosztuje w granicy 20-40 zł

ja kupiłam siostrze wazon słoń wysokość 40-50 cm :) bo storczyków to ona juz chyba ma z 8-10



ja tez kupilabym jakiegos ladnego kwiatka , tyle , ze teraz moze byc z tym problem - za oknem albo jakis dobry % :)

zweryfikowana
Posty: 298
Ostrzeżenia: 1/5

Myślę, że jakiś kwiatuszek w doniczce jeśli lubią oczywiście albo właśnie obrazek tego żydka lub żabkę , żeby nie brakowało pieniędzy :) No i do tego jakieś winko :)

Jak ja się wyprowadziłam w sumie nie miałam nic:P I cholernie się cieszyłam z zestawu szklanek, zasłonek czy kwiatka:) najlepiej coś takiego własnie



Nieee, takie obrazki Żydka, czy żabki to tragedia. Tylko stoją i się kurzą ani to ładne, ani tej kasy nie zatrzymuje:P Takie porcelanowe pierdoły są najgorsze, chyba że ktoś lubi zbierać różne rzeczy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 10:18 przez Klod.

właściwie najlepszym pomysłem są foliżanki, dużo jest teraz ładnych np pakowanych ozdobnie po dwie najlepiej,lub nawet jedną lub kieliszki albo dobry alkohol

Cytat
agusia_oo
Słyszałam, że kupuje się obrazek Żyda- człowiek z brodą i pieniędzmi aby w domu nie zabrakło pieniędzy ;)

pierwsze słyszę, ale bardzo fajny pomysł, szczególnie jeśli ma pomóc :D

Coś przydatnego. Może klasyczny szklany wazon a w nim świeżutkie kwiaty?:) Jak koleżanka mieszka sama to może szkatułkę na biżuterię? Ostatnio widziałam w sklepie ładną miskę szklaną w zestawie z drewnianymi sałatkowy sztućcami. Prezent, który się przyda, a nie będzie zbieraczem kurzu.

może jakiś ładny ozdobny wazon albo kwiatka, ewentualnie jak nic nie znajdziesz to chociaż dobre winko

Kwiatka:) Jakiegos ładnego doniczkowego:) Albo cos do kuchni:)

Cos praktycznego:) Odradzam pierdoly typu rameczki, wazoniki itp. Tylko na tym kuch siada:P

Albo jeszcze przyszly mi do głowy reczniki albo posciel:)

Jeśli u ciebie jest sklep Pepco tam są fajne tanie rzeczy do domu .

storczyka w ładnej doniczce albo filiżankę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maja suknia ..wasza opinia.