Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

bardzo duzo pomysłów na kwaitki i wazony i lampki nocne , nie zapominajcie ze to facet . jakis braz przynoszacy szczescie lub kufel lub kieliszki , cos meskiego

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
agajaaga
Obraz Żydka z kasą, najlepszy prezent na nowe mieszkanie
to jest to . zyda trzeba podarowac ...;)

Nie chcialabym dostac kwiatów (nie umiem i nie lubię sie nimi zajmować), wazonow ani ramek, bo ciężko trafic w gust, a juz na pewno nie chcialabym plakatów w antyramie. Jeśli nie bardzo Ci zależy to kup zestaw recznikow w neutralnym kolorze i scierek kuchennych albo alkohol i proste kieliszki. Jeśli to jakiś ważny kolega to możesz się trochę bardziej i wysilic i dać mu coś, co będzie mu potrzebne ale może na to nie wpaść, np. Waga kuchenna, pojemniki z miarami cieczy i gramów, dobry nóż szefa kuchni, wypasiona patelnie, silikonowe rękawice, jeśli facet lubi piec to może stolnicę albo porządny wałek? A jeśli nie to skomponuj zestaw najważniejszych środków czystości: cif, domestos, proszek do prania, płyn do plukania, pronto i scierki z mikrofibry do kurzu itd. Zapakuj w wiadro od mopa+oczywiście mop i juz masz prezent:)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Zestaw świeczek, komplet filiżanek, dzbanek, karafka plus winko to są zawsze dobre pomysły :) Na ostatnią parapetówkę wybrałam stoper do drzwi ze sklepu <moderacja> w kolorze zbliżonym do wystroju domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-02 08:55 przez moderator.

Ja zazwyczaj na takie okazje kupuje coś co będzie ładnie pasowało do wnętrza, a jednocześnie będzie przydatne, a nie rzucone gdzieś w kąt ;) Ostatnio mojej przyjaciółce na nowe mieszkanie kupiłam po prostu czajnik elektryczny ;) Ja osobiscie nie wyobrażam sobie życia bez czajnika i ona także ;) postawiłam na ten <moderacja> ! na prawdę jest wart swojej ceny ! pasuje idealnie do jej wnętrza i jest przydatny ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 20:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Dobrze jesli prezent związany jest z nowym mieszkaniem. Zwyczajowo właśnie coś takiego się daje.Polecam

kwiatek doniczkowy
poduszke z jakimś fajnym napisem Jak tu
obrazek na ścianę
komplet sztućców https://nettrading.pl/komplety-sztuccow

A jak nie macie już zupelnie żadnego pomysłu to po prostu alkohol. Alkohol zawsze się sprawdzi!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-25 09:16 przez pania344.

Ja bym wykradła właścicielom mieszkanka jakiejś zdjęcie z jajem i zrobiła z niego obrazek na płótnie. Wpisz w google ‘fotoobraz dla wymagajacych’ to ci wyskoczą fajne opcje :D

Ja pewnie celowałabym w jakiegoś kwiatka - obowiązkowo, alkohol, ozdobę na ścianę typu zegar, obraz i polecam też zastanowić się nad koszem upominkowym, miły prezent. Ostatnio zamawiałam coś takiego dla teściowej, a tutaj masz firmę, która ma świetne kosze: <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-19 21:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Bezpieczną opcją są roślinki. Coś, co nie wymaga specjalistycznej wiedzy, nieustannego podlewania i dużej przestrzeni z pewnością sprawdzi się jako prezent na parapetówkę. Może być to na przykład jakiś fajny kaktus ( sama mam kolekcję kaktusów na parapecie w kuchni i uwielbiam). Amatorom zdrowej i aromatycznej kuchni wielką radość sprawi nawet zestaw świeżych ziół w estetycznych doniczkach.
Opcja dość niestandardowa to domowa kamerka. Takie systemy zabezpieczeń oferuje ta firma.

Jesli chciałabyś podarować coś materialnego to moze dobra opcją bedzie forma do pieczenia ciasta? Nie taka aluminiowa, ale porządna silikonowa czy metalowa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-10 06:57 przez dorissms.

Są mężczyźni, którzy uwielbiają gotować i taki z pewnością będzie zachwycony jakimś kuchennym gadżetem. Zwłaszcza, że na początku mieszkania kuchnia posiada zwykle same podstawy. Świetnym pomysłem na prezent parapetówkowy jest japoński nóż szefa kuchni - te noże są naprawdę dobre i niezwykle efektowne. Jeśli nie wiesz, który wybrać warto zajrzeć do tego artykułu https://hamono.pl/pl/blog/porady/noze-kuchenne-na-prezent-jakie-wybrac, choć ja osobiście polecałabym ręcznie kuty nóż Takeshi Saji. Prawdziwy majstersztyk!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-01 22:27 przez BigBet.

Zgadzam się że roślinki są najbezpieczniejszą opcją na parapetówkę :) no i alkohol ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Najlepiej zapytać co potrzebneabo bon do jakiegoś konkretnego sklepu.
A z takich rzeczy które my nie dawno dostaliśmy i jesteśmy zadowoleni to miseczki na przekąski , okrągla deska na przekąski, lampki do wina, patelnia WOK, patelnia do naleśników, mikser , blender, lampki do wina te większe, zestaw ręczników No i vouchery.

Vouchery dostaliśmy do sklepu Domownia, z czego się ucieszyłam bo wiele razy robiłam tam zakupy i byłam zadowolona z jakości oferowanych rzeczy.
https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/posciel-bawelniana
Zerknij sobie sama.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-29 13:34 przez loenila.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

No własnie zastanwiam sięd na prezentem dla gospodyni, która teoretycznie nie potrzebuje niczego.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jezeli lubi wino, to gadzety do wina (fajne, eleganckie kieliszki, dobry otwieracz) plus butelka jakiegoś ekstra wina (polecam nowozelandzkie z Nelson albo Malgorough) bedzie dobrym pomyslem.
Fajne mlynki do pieprzu to tez dobry pomysl. Kawa świeżo palona jak z tej palarni:
https://sklep.qcs.pl/pol_m_Kawa_Rodzaj_Kawa-ziarnista-155.html - mogę zarekomendować bo zamawiam tam regularnie.
Jak macie wiecej czasu, to mozecie zamowić w necie coś z sycylijskiej, hispanskiej, albo portugalskiej ceramiki. Bywa tez w polskich sklepach internetowych. Mam kilka takich gadzetow np podstawka pod gorace naczynie - kolorowy kafelek ceramiczny z Portugalii, pieprzniczko solniczka z Maroka. Z ceramiki jest duzo fajnych gadzetow: cukierniczki, podstawki, czajniczki, filizanki, a wszczystko kolorowe i wzorzyste, polecam wyggoglac i zobaczyc jak wygladaja takie ceramiki.

Garnki, talerze, sztućce, lampkę nocką, mikser, blender, odkurzacz, firany, zasłony, stolik na kawę, kwiaty doniczkowe... wymieniać jeszcze? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół weselny