Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

24 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

ale może pomysł się komuś innemu przyda

fajny obraz w antyramie albo tak jak dziewczyny pisaly wyzej - kubki, moze jakies smieszne? :) albo talerze czy cos, co sie zawsze przyda

Może jakieś szklanki albo kieliszki :)

Cytat
marzinka17
Dziewczyny popatrzcie na date tego wątku:) Autorka pewnie już coś kupiła;p

To nic :) może przyda się komuś innemu jakaś podpowiedź ;)

No to jak wrzucamy podpowiedzi dla innych, to wrzucamy :)


Hej Dziewczyny,

mam mały problem. Zostałam zaproszona na parapetówkę do kolegi, która odbędzie się w przyszłym tyg.

Co można/wypadałoby kupić w prezencie na taką impreze?

Proszę o propozycje! :)

Jeśli źle umieściłam wątek, proszę o przeniesienie.

Najlepiej butelkę jakiegoś dobrego alkoholu czy jakąś pierdółkę do mieszkania,typu kwiat,obraz,jakieś ładne świeczki:)
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 11:09 przez Hooney_M.

Skoro do kolegi to alkohol :)

Dopiero teraz doczytałam,że do kolegi,także zostaje raczej alkohol:)

Cytat
Hooney_M
Najlepiej butelkę jakiegoś dobrego alkoholu czy jakąś pierdółkę do mieszkania,typu kwiat,obraz,jakieś ładne świeczki:)
:)

Alkohol to się zgodzę (o ile kolega pijący), ale obraz? Kwiat? Świeczki? Facetowi??
Szybciej standardowo - zestaw szklanek (tego nigdy za wiele), kubków, kieliszków. Tanio i się przyda

My jak z mężem robiliśmy parapetówkę to dostaliśmy wagę kuchenną, łazienkową, noże w stojaku, patelnię teflonową, taki zestaw mydelniczka i dozownik do mydła, obraz na ścianę, figurkę do postawienia na meblach. Zależy ile chcesz przeznaczyć kasy na to i jak się dobrze znacie może jak to kolega to rzeczywiście jakiś obraz lub coś do przystrojenia mieszkania, albo szklanki lub kieliszki bardziej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 11:15 przez puma73.

Zapomniałam dopisać, że właśnie alkohol odpada :/

Jest już taki wątek w którym pojawiło się sporo ciekawych pomysłów, poszukaj, może coś akurat będzie odpowiednie...

Cytat
Rudit
Cytat
Hooney_M
Najlepiej butelkę jakiegoś dobrego alkoholu czy jakąś pierdółkę do mieszkania,typu kwiat,obraz,jakieś ładne świeczki:)
:)

Alkohol to się zgodzę (o ile kolega pijący), ale obraz? Kwiat? Świeczki? Facetowi??
Szybciej standardowo - zestaw szklanek (tego nigdy za wiele), kubków, kieliszków. Tanio i się przyda

Pisałam już,że nie doczytałam,że to dla kolegi:)
Zależy też czy mieszka sam czy tam z żoną/dziewczyną:)

ja bym kupiła jakiś zegar, albo jeśli niedaleko Ciebie jest gdzieś PEPCO to bym tam poszła, a wtedy pomysłów nie brakuje :D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suknia ślubna-princessa