Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:18:32

Hej, mam nadzieję, że w dobrej kategorii wpisałam.. ;)
Potrzebuję pomocy i rady, za 2tygodnie mam obronę i kompletnie nie wiem co mogłabym kupić dla Promotorki i Recenzenta.. Błagam, zainspirujcie mnie! :p

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:21:36

kwiaty i wódka, z tego co u mnie widziałam to osoby na obronę babom przynoszą kwiatki, a facetom wódkę ; )

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:24:15

A bronisz się sama czy jest Was więcej? Według mnie to też ma znaczenie.
Jak jesteś sama to nie ma co szaleć bo wiadomo koszty ponosisz tylko Ty. Ja się broniłam jakiś miesiąc temu i było nas 4, też nie było z czym szaleć za bardzo :)
Polecam kupić po jakimś ładnym, niedużym bukieciki kwiatów i tyle. U nas jest jeszcze taka tradycja, że się komisji kupuje jakiś słodki poczęstunek, ale tak naprawdę jak będziesz tylko Ty to nie zdążą porządnie się rozsiąść, a co dopiero zabrać do jedzenia - także tę część zdecydowanie bym sobie darowała :)
Ładne kwiatki, Twój uśmiech i podziękowanie na koniec i będzie git, trzymam kciukasy :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:24:19

ja miałam dla wszystkich kwiaty, dla promotora pudło czekoladek (jego żona mi powiedziała, jakie lubi), na koniec obrony wniesiono pokrojony torcik i każdy dostał po kawałku.
Promotor był też zaproszony na imprezę "nieoficjalną" - przyszedł

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:26:38

U mnie kwiaty, kawa i ciasto obowiązkowo dla całej komisji, a osobno jeszcze jakiś 'gadżet' dla Promotorki i tego całego Recenzenta.. :p Dla Recenzenta myślałam o ładnie zapakowanej wódce, owszem, ale co kobiecie.. :p Biżuterii nie nosi, pióro oklepane.. Ciężka sprawa..

Cytat
Ashley_
A bronisz się sama czy jest Was więcej? Według mnie to też ma znaczenie.
Jak jesteś sama to nie ma co szaleć bo wiadomo koszty ponosisz tylko Ty. Ja się broniłam jakiś miesiąc temu i było nas 4, też nie było z czym szaleć za bardzo :)
Polecam kupić po jakimś ładnym, niedużym bukieciki kwiatów i tyle. U nas jest jeszcze taka tradycja, że się komisji kupuje jakiś słodki poczęstunek, ale tak naprawdę jak będziesz tylko Ty to nie zdążą porządnie się rozsiąść, a co dopiero zabrać do jedzenia - także tę część zdecydowanie bym sobie darowała :)
Ładne kwiatki, Twój uśmiech i podziękowanie na koniec i będzie git, trzymam kciukasy :)

Broni się kilka osób przy tej samej komisji przez cały dzień, ale każdy ma innego Promotora (akurat zasiadającego w komisji). Teoretycznie mam koleżankę, średnio po 2 osoby przypadają na Promotora, ale jej praca jest w proszku i nie wiem czy zdąży, a ja już napisałam, złożyłam i dostałam ocenę, powinnam się bronić na już, ale odwlekam ze względu na ową koleżankę. :p Znalazłam piękne pióro Parkera za około 100, z pudełkiem, torebką i.. Grawerem. Myślałam, żeby złożyć się po połowie i wygrawerować Nasze nazwiska, ale jeżeli Ona się nie wyrobi to zostane z piórem na którym jest o jedno nazwisko za dużo.. :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 11:31 przez kamokanikaka.

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:28:57

Jak facet to może kawę, jak kobieta może jaką herbatkę dobrą? W herbaciarniach robią takie fajne zestawy.

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:36:15

a czy promotorowi (mezczyznie) wypada dac kwiaty? moj jest mocno starszym panem (ma ponad 80lat) i nie wyobrazam sobie dac mu wodke czy kawe...

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 11:39:26

Cytat
lalinka23
a czy promotorowi (mezczyznie) wypada dac kwiaty? moj jest mocno starszym panem (ma ponad 80lat) i nie wyobrazam sobie dac mu wodke czy kawe...

To może coś bardzije z klasą? Whisky czy koniak.. ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:38:56

Dziwne zwyczaje teraz panują... :)
Jak ja kończyłam studia to były tylko kwiaty i ewentualnie ciastko.

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:43:46

My dawaliśmy kwiaty.

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:44:18

a ja dałam całej komisji po jednej dekorowanej wg. mojego pomysłu róży. uważam, że to jest ich obowiązek i oni też mają dodatki finansowe za każdego studenta, którym się opiekują (a że to różnie bywa, przekonałam się na własnej skórze) więc za dużo to im się nie należy od biednych studentów. oczywiście podziękowania i baaardzo drobny upominek jest ok. wszystko też zależy od stopnia sympatii ...

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:47:46

w piątek miałam obronę dla mojego promotora kupiłam metaxe chłopaki promotorce kupili kwiaty i wino a trzeciej osobie z komisji daliśmy kwiaty, zorganizowaliśmy poczęstunek kawa i ciastka i tyle

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:49:33

Cytat
kamokanikaka
U mnie kwiaty, kawa i ciasto obowiązkowo dla całej komisji, a osobno jeszcze jakiś 'gadżet' dla Promotorki i tego całego Recenzenta.. :p Dla Recenzenta myślałam o ładnie zapakowanej wódce, owszem, ale co kobiecie.. :p Biżuterii nie nosi, pióro oklepane.. Ciężka sprawa..
Cytat
Ashley_
A bronisz się sama czy jest Was więcej? Według mnie to też ma znaczenie.
Jak jesteś sama to nie ma co szaleć bo wiadomo koszty ponosisz tylko Ty. Ja się broniłam jakiś miesiąc temu i było nas 4, też nie było z czym szaleć za bardzo :)
Polecam kupić po jakimś ładnym, niedużym bukieciki kwiatów i tyle. U nas jest jeszcze taka tradycja, że się komisji kupuje jakiś słodki poczęstunek, ale tak naprawdę jak będziesz tylko Ty to nie zdążą porządnie się rozsiąść, a co dopiero zabrać do jedzenia - także tę część zdecydowanie bym sobie darowała :)
Ładne kwiatki, Twój uśmiech i podziękowanie na koniec i będzie git, trzymam kciukasy :)

Broni się kilka osób przy tej samej komisji przez cały dzień, ale każdy ma innego Promotora (akurat zasiadającego w komisji). Teoretycznie mam koleżankę, średnio po 2 osoby przypadają na Promotora, ale jej praca jest w proszku i nie wiem czy zdąży, a ja już napisałam, złożyłam i dostałam ocenę, powinnam się bronić na już, ale odwlekam ze względu na ową koleżankę. :p Znalazłam piękne pióro Parkera za około 100, z pudełkiem, torebką i.. Grawerem. Myślałam, żeby złożyć się po połowie i wygrawerować Nasze nazwiska, ale jeżeli Ona się nie wyrobi to zostane z piórem na którym jest o jedno nazwisko za dużo.. :p

Kurcze, ja ocenę dostałam dopiero po obronie :) i ogólnie fajnie, że możecie wybrac sobie termin - u mnie był narzucony.. Ale wiadomo co uczelnia to inaczej :)
Pióro jak najbardziej dobry pomysł, ale czy promotor chciałby mieć pióro z Waszymi nazwiskami i będzie je brał na wyjazdy? ;p Jeżeli juz to może jakiś ciekawy cytat? Wtedy czy koleżanka będzie czy nie to siary nie będzie :)

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:52:37

ja bede bronic sie dopiero w czerwcu/lipcu, ale u mnie na kierunku daje sie bukiet kwiatow + ewentualnie czekoladki. pierwsze slysze o koniakach czy piorach...

Co dla PROMOTORA

05 lut 2012 - 14:54:20

Cytat
jolieetolie
ja bede bronic sie dopiero w czerwcu/lipcu, ale u mnie na kierunku daje sie bukiet kwiatow + ewentualnie czekoladki. pierwsze slysze o koniakach czy piorach...

i tak powinno być wszędzie - niestety nie jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parapetówka - prezent na nowe mieszkanie