Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 22:02:45

myślę że medalik będzie najlepszym rozwiązaniem - lepszym aniżeli srebrna łyżeczka, niektórzy kupują fajne albumy na zdjęcia albo pamiętnik w którym sa fajne wierszyki i miejsca na uzupełnienie informacji z pierwszego roku dziecka np.kiedy zaczęło gaworzyć, kiedy pierwszy ząbek itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 22:07 przez marzenus85.

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 22:04:21

ja proponuje wybrac sie na sesje do fotografa na sesje z chrztu ,pamiatka w formie zdjecia zawsze bedzie w albumie

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 22:05:54

ja proponuje złote kolczyki na pewno się przydadzą moja córka niestety nie dostała :( i teraz sama jej kupowałam a ma 9 miesięcy

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 22:08:24

Cytat
Fergi_1424
ja proponuje złote kolczyki na pewno się przydadzą moja córka niestety nie dostała :( i teraz sama jej kupowałam a ma 9 miesięcy
a po co takiemu malemu dziecku kolczyki?

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 22:55:51

ja też niedługo będę chrzestną i właśnie kupuje złote kolczyki. mała miała 4 miesiące jak przekuli jej uszy więc nie rozumiem pytania poprzedniczki.teraz rodzice wcześnie przebijają uszy córeczką

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:00:34

PROPONUJE TORT Z PIELUCH FAJNY I PRAKTYCZNY
MOJA CÓRECZKA DOSTAŁA OD CHRZESTNEGO KOMPLET SZTUĆCÓW TAKICH DLA DZIECI Z GRAWEREM PAMIĄTKOWYM PIEKNY JEST I PRZYDATNY

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:02:01

Cytat
niewidocznaa
ja proponuje złoty medalik :)

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:03:50

Chrzestna powinna kupić białą szatkę do chrztu, chrzestny kupuje świecę, a na pamiątkę może jakiś obrazek anioła stróża z wypisaną datą chrztu i imionami lub jakiś symbol religijny w srebrze.

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:06:29

w księgarniach można dostać różne fajne pamiątkowe książeczki, a do tego może cos praktycznego dla dziecka, albo pieniążki i rodzice kupią to co maluszkowi potrzebne, nie kupowałabym żadnych srebrnych łyżeczek ani tym podobnych :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 23:10 przez kaaaami.

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:10:58

Ja kupiłam obraz Matki Boskiej z dzieckiem i teraz wisi nad łóżeczkiem ;)

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:21:33

Cytat
iwona2610
witam laski :)0
Otóż za tydzień szykuje mi się chrzest (jestem chrzestną) powiedzcie mi tylko co mam kupić? Wiem, ze chrzestna kupuje ubranko dla dziecka, ale właśnie się okazało , ze rodzice dziecka już go kupili sami. Doradzcie mi co mam kupić, tak by dziecko miało jakąś pamiątkę po chrzestnej.

<moderacja-tytuł>


MIAŁAM TEN SAM PROBLEM...

pytałam rodziców dziecka i oczywiście powiedzieli że nic...

jubiler mi doradził ! że Matka Chrzestna kupuje jeśli to jest dziewczynka to kolczyki złote bo to pamiątka i dziecko ma na całe życie a jeśli chłopczyk to łańcuszek złoty tylko z medalikiem bo z krzyżykiem wypadałoby Chrzestnemu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 23:31 przez solarska.

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:26:28

Nie umieraj!!!

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:29:17

Tak. Myślę, że medalik będzie idealną pamiatką.

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:33:51

Witam,
poza medalikiem czy jakimś srebrnym gadżetem polecam kupić butelkę dobrego francuskiego wina i dokleić adnotacje, że to prezent dla Chrześniaka, który należy skosztować w dniu 18-tych urodzin. Ja tak zrobiłam i za rok mój Chrześniak kończy 18 lat. Zobaczymy więc jak smakuje wino, które w pozycji poziomej (zamoczony korek) leżakowało 18 lat w piwnicy.
Jesli zdecydujesz się na taki prezent, to najprawdopodobniej będzie to jedyny taki prezent! Pamiętać będa wszyscy a za 18 lat nastapi ciąg dalszy!
Moim zdaniem warto:))
jazz2010

Chrzest -co mam kupić ?

04 lut 2012 - 23:38:27

Moje osobiste zdanie jest takie,że lepiej kupić coś pożytecznego-krzesełko do karmienia,jakiś bujaczek,huśtawkę itp.
Według mnie bez sensu ludzie wydają pieniądze na takie "pamiątki",kompletnie nie przydatne do niczego.. Pamiątka pamiątką,ale ja osobiście nie przywiązuję do tego wagi..
Nie wiem jak rodzice tego dziecka,ale chyba większość wolałaby dostać coś co się przyda,wiadomo ile jest wydatków,szczególnie przy maleńkim dziecku..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co dla PROMOTORA