Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:33:37

hej dziewczyny mam problem. W mojej nowej pracy jest kolega który ewidentnie mnie podrywa. Nie powiem pochlebia mi to ale czasem czuje sie z tym niezręcznie bo mam chłopaka. Czy powinnam mu o tym opowiedziec co tamten robi??? kleżanka mi powiedziała że takich rzeczy sie nie mówi? to co mam go oszukiwac?

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:35:29

jak niechcesz oszukiwac swojego faceta , to splaw kolesia z pracy . ehh ta proznosc kobieca :)

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:35:42

Powiedz dla tego co Ciebie podrywa że jesteś zajęta, a jak nie poskutkuje to dla swojego to zrobi porządek ;p

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:35:42

powiedziec mu!

niezweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:36:35

Jeśli nie jest zbyt natarczywy nic nie mów. Po co ma się denerwować? Co innego jak cię gdzieś zaprosi, ale próbuje pocałować...

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:37:47

Oszukiwać? Nie mamy wpływu na to co robią inne osoby, możesz powiedzieć Podrywaczowi, że sobie nie życzysz bo masz partnera ale co z tego, on może nadal zachowywać się dwuznacznie i co mu zrobisz? Dla mnie to nie oszustwo, byłoby gdybyś odwzajemniała lub dawała sygnały, że jego zaloty Cię kręcą...wtedy tak.

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:38:44

to jakaś epidemia:))

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:40:17

Cytat
agata74
jak niechcesz oszukiwac swojego faceta , to splaw kolesia z pracy . ehh ta proznosc kobieca :)

zgadzam się. powiedz mu delikatnie żeby spięć w pracy nie było.

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:40:53

Ja mówiłam za każdym razem. Kiedyś mój facet nie reagował na to agresywnie w stosunku do innych mężczyzn mówił, że mam się nie przejmować i nie zwracać uwagi i , że niech sie chłopacy nacieszą ;)

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:41:26

Cytat
tatiana30
to jakaś epidemia:))

piszesz o pasjonujących watkach?
ferie się zaczęły.

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:43:20

Nie mów, po co ma się chłopak denerwowac skoro ty nic nie robisz sobie z tego podrywu ;) Może spróbuj ochłodzić swoje relacje z kolęgą lub powiedz mu wprost, żeby zmienil swoje zachowanie, bo jesteś zajęta i chcesz być w porządku wobec swojego chłopaka ;)

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:43:35

Cytat
kiciek1985
Cytat
tatiana30
to jakaś epidemia:))

piszesz o pasjonujących watkach?
ferie się zaczęły.
tak,tak dokładnie:))

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:43:37

A może po prostu wydaje ci się? Wiele moim koleżankom wydawało że są podrywane, a przyszło co do czego to wsi sobie narobiły. Lepiej ignoruj kolesia z pracy, chłopakowi nic nie mów, no chyba że nie wkurzy się o to.

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:49:52

Oszukiwać? Przecież Ty go nie zdradzasz...troche luzu , ja nie deklaruje mojemu każdej "zaczepki" od innych. Uważam, że to żadna powinność...
Powiedz lepiej tamtemu, żeby przestał skoro Ci to przeszkadza.

Podrywacz powiedziec chłopakowi?

31 sty 2012 - 20:49:53

nie wiem może rzeczywiście coś tam poflirtowaliśmy ale przecież swojemu jestem wierna no!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pizza na Walentynki