Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:38:43

Wątek na wesoło :)
Większość wątków kręci się wokół wpadek młodych i ich problemów ten będzie poświęcony GOŚCIOM.
Opisujcie weselne wpadki gości które widziłyście, lub słyszałyście, lub może same brałyście w nich udział.
Chodzi o sytuacje z prezentami np (ktoś przyniósł pustą kopertę), dziwnie/niestosownie się ubrał, cos ciekawego wydarzyło się na pakiecie/na sali, wpadki z jedzeniem, wpadki w kościele itd itp.

zweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 1/5

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:42:08

i że Cię NIEDOPUSZCZE ,aż do śmierci:)

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:43:48

Mi się nasuwa tylko jedna taka kiedy mój tata upił się na jednym weselu i spał z nosem w sałatce.
A i w czerwcu byłam na weselu gdzie dziewczyna blada jak ściana założyła czarną super mini sukienkę ze ściągaczem z przodu na całej jej długości. Efekt był taki, że cały czas albo musiała ją poprawiać albo widać było jej różowe gacie.

Cytat
mwilgawppl
i że Cię NIEDOPUSZCZE ,aż do śmierci:)

Haha, a to ostatnio koleżanka mi opowiadała, że jej mąż tak powiedział.

Mój szwagier przekręcił imię mojej siostry, ale niestety nie pamiętam już dokładnie co powiedział.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 12:47 przez fioletowa-owocowa.

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:45:46

Chyba i że Ci nie odpuszczę aż do śmierci

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:46:20

hm, na weselu na którym byłam, ojciec panny młodej zwyczajnie zesikał się na sali, a matka panny młodej zwymiotowała, też na sali. ;) dziwna rodzina.^^

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:50:44

jeden z gości (znawca alkoholi jak sam siebie nazywa) u mnie na weselu pił przez całą noc bimber będąc święcie przekonanym, że to johnny walker :)
ubaw mamy z niego do dziś :D

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:52:47

byłam na takim weselu gdzie pan młody w dniu poprawin tak zapił że wylądował na izbie wytrzeźwień :D nie chciał młodej wpuścić do domu gdzie wraz ze świadkiem urządzili sobie wesele II w roli głównej z wódencją skończyło się tak że ów świadek zasikał nowiutkie łóżko ...młoda w końcu wezwała policję zabrali jej męża i świadka a ona z ze mną i z moim nota bene bratem młodego spała w jednym łóżku :D:D:D dodam że to nie jakaś rodzina patologiczna ot taki przypadek na całe życie
rzecz działa się z 10 lat temu gdzie w modzie były dlugie suknie coś na styl koszulek nocnych z satyny ...i ja taką modną miałam :D poszłam na wesele i jeden z gości dośc przysadzisty pan depną na moja kreację i cała mi porwał ze tyłek na wierzchu na szczęście mialam przygotowana kieckę na poprawiny wiec mogłam się przebrać a kamera uchwyciła jak chowam tyłek za marynarkę mojego faceta:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 12:56 przez incognito82.

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:53:22

bardzo żywiołowy taniec jednego z gości czego efektem było pęknięcie spodni na dupsku i uświadomienie sobie tego dopiero po kilku minutach:)

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:54:28

Cytat
mwilgawppl
i że Cię NIEDOPUSZCZE ,aż do śmierci:)


ja się z tego też zawsze śmieję, i moi znajomi tweirdzą że za karę na wsoim ślubie tak powiem heheheh ;)

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:55:24

A na moim weselu nasz gość 'gwiazdor wieczoru' tańczył w slipkach przez całą noc bo pękły mu spodnie w kroku podczas tańca wygibańca :)) I poza tym starsze ciotki klepały go po tyłku :D

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:56:30

Ja jako świadek przy wejściu do kościoła prawie orła wywinęłam - w ostatniej chwili mnie świadek złapał, a potem przy pierwszym tańcu but mi się zepsuł :P

A na poprawinach jak siadałam do rosołu to miałam luźna bluzkę w brzuchu i zanurzyła mi się w zupie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 13:00 przez ewelinka1804.

niezweryfikowana
Posty: 108
Ostrzeżenia: 3/5

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 12:59:05

Ja byłam kiedys na weselu , ze były takie konkurencje dla par tzn. konkursy ;D No i było kilka par i mieli zrobić tak aby na parkiecie zostały dwie nogi . No to facet podniósł babke tak aż jej sukienke podciągną i było jej widać całe strinki ;D ;/ a najlepsze , ze na płycie jest to pokazane . Pamiątka na zawsze ;D

niezweryfikowana
Posty: 258
Ostrzeżenia: 3/5

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 13:01:01

Byłam na weselu na którym jeden z gości tak energicznie tańczył że w efekcie spadły mu spodnie i wywijał w samych majtach ;) Zorientował się dopiero gdy wszyscy na niego dziwnie patrzeli ;)

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 13:03:36

pare lat temu na weselu u wujka, jeden z gości wszedł na scene i krzyknął, że POKAŻE PTAKA i zaczął się rozbierać. Gdy został w samych bokserkach, najzwyczajniej w świecie ustał na jednej nodze i udawał pijaną jaskółkę :-)

Ślubne wpadki gości

31 sty 2012 - 13:07:10

na weselu mojego brata ciotecznego w zeszlym roku byl konkurs, panowie stali w kole, a panie musialy przejsc swojemu partnerowi pod nogami, przebiec dookola wszystkich i wskoczyc swojemu na plecy, jednej dziewczynie pekla z tylu sukienka na szyciu tak, ze jak wskoczyla na plecy chlopakowi to byla wielka dziura i jej bielizna w roli glownej, a kamerzysta akurat zrobil zblizenie i wszystko widac na plycie ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krawcowa białystok poszukiwana