Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 11:09:09

my zamówiliśmy obrączki ze starych kolczyków i pierścionka. Szkoda kasy na sieciówki. Wybraliśmy klasyczny ponadczasowy wzór

obrączki ślubne

13 lut 2014 - 08:10:02

Ja mam swoją od 5 lat i żadnych zarysowań kupiliśmy jej w Yes

obrączki ślubne

24 kwi 2014 - 17:28:14

Wszystkie moje znajome polecały mi Apart, a ja znalazłam ich godnego konkurenta Apatyt http://apatyt.pl/! Według mnie obrączki obu tych marek są porównywalnie pięknie, a w wypadku Apatytu nie trzeba przepłacać :)

obrączki ślubne

24 kwi 2014 - 17:44:55

Najlepiej u małego jubilera- taniej i lepsza próba. Z narzeczonym jak kupowaliśmy obrączki (białe złoto z żółtym:) najwyższa próba i za śmieszne pieniądze....Nie warto płacić za "metkę",bo musza na czynsz zarobić :P

obrączki ślubne

24 kwi 2014 - 17:47:13

Cytat
iwlonka
MY z mężem byliśmy w wielu salonach jubilerskich zresztą powtarzają się one w każdej galerii handlowej w końcu zdecydowaliśmy się na zakup obrączęk u małego zwykłego jubilera ponieważ zrezygnowaliśmy z "masówki" jaką oferują salony jubilerskie z galerii.
Obrączki są piękne klasyczne i ponad czasowe a my jesteśmy b. zadowoleni.
złoto jest bardzo podatne na zarysowania co świadczy o tym że to złoto:) nie warto płacić za markę lepiej zapłacić za złoto pozdrawiam

u mnie było dokładnie tak samo:)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

obrączki ślubne

02 mar 2015 - 07:49:54

Bez znanych sklepów - w galeriach za samo miejsce i nazwę płacicie jakieś 2/3 kwoty. A materiał to jedynie niewielka część całości. Najlepszy przykład - [moderacja - niepłacona reklama / spam] Te obrączki, które znaleźliśmy na mieście u nich kosztowały 700 zł mniej. Dokładnie ten sam materiał ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-03 11:58 przez moderator.

obrączki ślubne

29 lip 2015 - 11:45:09

Co do apartu lub innych znanych marek zwracajcie uwagę czy nie próbują wam wcisnąc złota pr.0,333 bo pomimo ich opinii to proba 0,585 jest lepsza. Apart probuje wcisnac obrączki pr.0,333 po cenie 0,585 jaka jest w innych sklepach. Ja kupowałam w moim miasteczku. Firma nazywa sie selana (www.selana.pl) Dla wszystkich z okolic Dębicy , Jasła czy Rzeszowa z zapoznaniem się z ich ofertą , bo naprawdę jest w czym wybierać:)



niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

obrączki ślubne

21 lut 2019 - 14:25:22

Na pewno nie polecam dużych sieci. NIe mają wcale takich oryginalnych wzorów, a bardzo wiele płaci się za fakt w jakim miejscu zdecydowaliśmy się na zamówienie obrączek. W koncu za reklame ktos musi zapłacić :)

Polecam kupowanie w mniejszych sklepach, w sklepach internetowych. Będzie o wiele taniej.

Jeśli chodzi o mnie to kupowałam proste cienkie obrączki z zołtego złota. Nie polecam tych kwadratowych. Wyglądają bardzo ładnie,ale nie są zbyt wygodne jesli chodzi o fakt codziennego noszenia. Więcej informacji <moderacja>tutaj .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-07 20:44 przez moderator.

obrączki ślubne

07 lis 2019 - 08:31:44

Ja obrączki znalazlem przez internet a potem poszedlem do punktu tej sieci w której go znalazłem https://goo.gl/maps/AJLR6pW3PfQNQRNW8 (o tutaj dokładnie), obejrzałem go na własne oczy i dopiero wtedy kupiłem. Moim zdaniem jedna z najlepszych opcji na zakup tego typu rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

obrączki ślubne

13 sty 2021 - 07:37:35

Zdecydowanie miejscowy zlotnik wyjdzie korzystniej. Nie dosc ze bedziecie mieli obraczki podobne do sieciowek, to tansze (co nie znaczy gorzej wykonane), bowiem nie placicie dodatko za marke.

My kupowaliśmy; wlaśnie w takiej mniejszej pracowni ;)
https://gpwirk.pl/obraczki-slubne-ze-znanej-sieciowki-czy-pracowni-jubilerskiej/
Podobnie jak pierścionek zaręczynowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-28 09:14 przez mmass.

obrączki ślubne

13 maj 2022 - 12:02:34

Świetny wybór dla chcących kupić obrączki slubne jest w ofercie https://lisiewski.com. Nam się udało wybrać ładne zestawienie złota białego i żółtego. Obrączki dwukolorowe fajnie się prezentują, wykonanie estetyczne z grawerem. W pełni profesjonalna obsługa, pomagali nam wybrać obrączki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna