Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

obrączki ślubne

07 lut 2012 - 20:05:45

a może jest tu ktoś z rzeszowa ? ? ?

i doradzi dobrego jubilera ?:):)
eloooo

obrączki ślubne

12 mar 2012 - 18:19:18

Witam, poszukuję karty stałego klienta APART. Czy posiada ktoś może taką kartę? Może być diamentowa, ale lepiej gdyby ta platynowa... Bardzo pilne! Proszę o kontakt priv

obrączki ślubne

07 wrz 2012 - 09:46:22

Jeśli ktoś szuka obrączek w Lublinie to polecam Jubilera ze Świętoduskiej Nieweglowski kupiliśmy tam obrączki już prawie dwa lata temu :) z polecenia znajomych mają fajny wybór i widać że dużo robią bo jak nam pani pokazywała to wyjęła z pod lady:) gotowe do odbioru miała ich w koszyku może ze 20 par! a i dała nam gwarancje co przez 5 lat za darmo możemy dopasować ostatnio żona po narodzinach cureczki!!! :) musiała troszkę powiększyć.
Pozdrawiam przyszłych mężów i żony!!!

obrączki ślubne

21 wrz 2012 - 19:32:53

Mi się bardzo wielobarwne obrączki podobają, zaręczynowy pierścionek mam z białego złota i tak myślę czy obrączki też zamówić z białego złota czy zaszaleć i wybrać wielobarwne.Dwa wzory w Aparcie bardzo mi się podobają, mają wzór jakby fal.Ma ktoś takie?

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 09:45:57

Szczerze odradzam pracownie BM na ul. Jagiellońskiej. Starszy pan jest bardzo niemiły... jego postawa to "nie chcesz to nie kupuj"...
Chyba takim ludziom trzeba przypomnieć, że to my klienci, wydajemy im swoje ciężko zarobione pieniądze i dzięki nam mają swoje biznesy.
Dodam, że kupiliśmy obrączki w tym zakładzie, ale po dokonaniu zakupu i wyjściu ze sklepu nie wiedzieliśmy co o tym myśleć. Teraz żałuje, że nie podziękowaliśmy i wyszli. Zachęcam kupować w takich miejscach, gdzie klienta lepiej się traktuje.

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 09:51:05

najlepiej kupić zwykłe i tanie, bo to i tak symbol, który się porysuje, za 20 lat jak dobrze pójdzie;)czego Ci życzę;) wypolerujesz je sobie ;)

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:06:47

Ja mam takie zrobione przez jubilera z własnego złota ;)
Noszę od dobrych kilku lat i trzyma sie bardzo dobrze ;)




Najgorsze są te z wstawkami matowymi,takie raz dwa się ścierają i robią się nieładne.
Jeśli chodzi o firmę nie kieruj się nią bo złoto to złoto jest miękkie i niestety każda z biegiem lat ci sie porysyje

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:17:44

kupcie grawerowane- nie będzie tak widać rysek

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:21:24

Każde złoto się rysuje:) Tego nie unikniesz

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:21:31

Cytat
Sacrum
Ja polecam pana Andrzeja Bielaka... żadne tam Aparty czy Kruki.
Zdecydowaliśmy się na jego obrączki po pierwszym zerknięciu w ofertę na stronie. Niesamowicie oryginalne pomysły, naprawdę pięknie wykonane.
Jeżeli oczywiście ktoś ceni sobie oryginalność ;)

Co do kruszcu, mamy z palladu.
To tak jak i my ;) zgadzam się z Tobą :)
Polecamy !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 10:24 przez campanilla.

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:33:17

ja właśnie jestem w trakcie poszukiwania obrączek...
od dłuższego czasu już mam upatrzone klasyczne obrączki 9mm zirkon...tylko chciałam zrobić sobie na nich wzór jaki mi się podoba...daje wam zdjęcie wzorka...
no i tu się zaczynają schody...ten nie zrobi takiego,ten proponuje inne,a mi się akurat takie podobają...
nie wiem czy nie będę musiała zamówić w pracowni jubilerskiej u mnie w mieście,ale przed tym jeszcze targi ślubne i może zapytam jeszcze bezpośrednio u producenta,bo akurat nie mam tam aż tak daleko...



obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:37:48

apart ;)

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:38:50

Napewno mniej zapłacicie u jakiegoś lokalnego jubilera niż w markowych sklepach bo tam płaci się za nazwe. Możecie mieć zdjecie z apartu, kruka czy jakie tylko chcecie i jubiler wam takie zrobi a napewno będzie taniej, co nie znaczy gorzej. My też tak zrobiliśmy i jesteśmy zadowoleni.
A jesli chodzi o zarysowania to nic z tym bardzo nie zrobi. Można raz na jakiś czas oddać do wypolerowania ale wtedy złoto się "ściera". Ogólnie twardsze jest złoto czerwone tzw ruskie ale mi sie ono mniej podobalo i mamy z żółtego. Troszke się rysują no ale cóż, jak się cały czas w nich chodzi to tak to jest.

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:39:58

najlepiej u małego jubilera u siebie w mieście, jak napisały koleżanki wyżej, aparty i kruki dopisuja sobie grube pieniadze tylko za markę, z jakoscia nie ma to nic wspolnego

obrączki ślubne

08 lut 2014 - 10:41:22

My zrobiliśmy obrączki i jubilera wyniosło nas to dużo taniej niż Apart, Yes, czy Kruk a mamy takie jak chcieliśmy za niecałe 700 zł gdzie takie które chcielismy kosztowały po wyżej 2 tys. Są delikatne zarysowania od wykonywania codziennych czynności nie znajdziesz nigdzie obrączek które się nie rysują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia Ślubna, zdąze?