Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:22:32

nie polecam obraczek matowionych bo po kilku latach i tak sie wyswieca a nie zawsze mozna je oddac do ponownego zmatowienia . co do rysowania to zloto jest miekkie i nie unikniesz zarysowan

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:23:46

Złoto to złoto.
Uważam ,że o jakości mówi próba a nie marka.
Wiadomo ,że pewnie jest kupić u jubilera a nie tak jak robią niektórzy w lombardzie...bo to głupota.
Jeżeli wykonujesz pracę fizyczną rąk to czy ona Ci się porysuje czy też nie zależy tylko od tego ,czy będzie narażona na to.
Poza tym wiecznie w idealnym stanie jej mieć nie będziesz :)
Pozdrawiam :)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:26:18

dziewczyny a jak jest z trwałością platyny? :)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:28:15

Cytat
bezelka85
a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)
ja kupowałam w rzeszowie. jak chcesz to dam Ci namiary :)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:29:54

Cytat
kasiurek
Cytat
bezelka85
a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)
ja kupowałam w rzeszowie. jak chcesz to dam Ci namiary :)

o ja to TY żyjesz? ;D

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:30:40

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
kasiurek
Cytat
bezelka85
a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)
ja kupowałam w rzeszowie. jak chcesz to dam Ci namiary :)

o ja to TY żyjesz? ;D
łaaaaa!! kopę lat!! :D

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:31:53

Cytat
kasiurek
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
kasiurek
Cytat
bezelka85
a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)
ja kupowałam w rzeszowie. jak chcesz to dam Ci namiary :)

o ja to TY żyjesz? ;D
łaaaaa!! kopę lat!! :D

Andrzeja już nie ma :( ? Gdzie kupowałaś te obraczki w Rzeszowie? :)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:34:30

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
kasiurek
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
kasiurek
Cytat
bezelka85
a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)
ja kupowałam w rzeszowie. jak chcesz to dam Ci namiary :)

o ja to TY żyjesz? ;D
łaaaaa!! kopę lat!! :D

Andrzeja już nie ma :( ? Gdzie kupowałaś te obraczki w Rzeszowie? :)
ostatnio pisałam na Andrzeju ale się nikt nie podłączył. dawaj tam to go reaktywujemy :D
a obrączki kupowałam w tej ulicy co jest policja (niedaleko grafiki jak się idzie na starówkę). pracownia się nazywa BM rzeszów.

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:35:00

To chyba zalezy nie tylko od złota i zdolności jubilera, ale i wybranego fasonu. Jesli nie chcesz żeby się rysowało, to przezornie weź juz taką która ma wzorki. Ja mam obrączkę matowioną, z wyżłobionym błyszczacym rowkiem. Były robione z własnego złota u jubilera i dowiedzioeliśmy się że z biegiem czasu efekt matu zniknie i będą gładkie... natomiast rowek pozostanie raczej nienaruszony, bo chyba by go trzeba było igłą na siłe dewastować:P
Pierścionek zaręczynowy mam za to z Apartu i po ponad roku wygląda jak nowy. Tylko, że to białe złoto.

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:36:36

Cytat
kasiurek
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
kasiurek
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
kasiurek
Cytat
bezelka85
a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)
ja kupowałam w rzeszowie. jak chcesz to dam Ci namiary :)

o ja to TY żyjesz? ;D
łaaaaa!! kopę lat!! :D

Andrzeja już nie ma :( ? Gdzie kupowałaś te obraczki w Rzeszowie? :)
ostatnio pisałam na Andrzeju ale się nikt nie podłączył. dawaj tam to go reaktywujemy :D
a obrączki kupowałam w tej ulicy co jest policja (niedaleko grafiki jak się idzie na starówkę). pracownia się nazywa BM rzeszów.

wrzuć mi link ;) a co to jubileta to berdzo symatyczny jest pan na jagielońskiej, tez kolo policji i nawyzyw się chyba Rubin :)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:38:55

Platyna jest chyba bvardziej delikatna niż złoto.

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:43:52

Cytat
otyska
Platyna jest chyba bvardziej delikatna niż złoto.

właśnie teraz wyczytałam ,że są trwałe ale nie porównali już z czym ;p no i są droższe niż złote

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:50:01

Cytat
skj2008
my dalismy złoto do przetopienia i jubiler zrobił nam na zamówienie takie zły/b]


mamy z mężem bardzo podobne, tylko na górze mam dodatkowy pasek białego złota taki dosyć gruby i nie narzekam. W Aparcie w Rzeszowie zapłaciliśmy ok 1800 zł za obie już ze wszystkim i powiem , że wtedy gdy szukaliśmy cena złota w Aparcie była dosyc niska w porównaniu z jakimś prywatnym jubilerem.Z Apartu mam tez pierścionek zareczynowy nie do zdarcia takze z własnego doświadczenia mogę polecic te firme. Ale co sie komu podoba :)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:50:15

Przed nami również ślub:) Obrączki już zamówione.Klasyczne z wyżłobieniami,w mojej cyrkonia,plus grawer w obu
Złoto o próbie 565 jest ponoć trwalszym złotem.Choć znam osoby mające obrączki o próbie złota 333 i noszą już nje 20lat i są w stanie idealnym:)
Tak więc nie przewidzisz nic.
Ponoć przy złocie 333 trzeba jak najmaniej dawać jej kontakt z chemikaliami,mydłem itp,czyli poprostu ściągać pod prysznicem:)
Ważna jest też ponoć faktura,tzn grubość,tzw masa,by obrączka nie była zbyt cieńka,bo przy noszeniu np.toreb z zakupami poprostu się wykszywią(nie będą już okrągłe).Pozdrawiam!
Dodam również ,że jezeli macie w planachdwukolorowe,wybierzcie te ktore sa łączone a nie nakłądane białe złotoi na żółte,bo po roku czasu zostanie ci wytarta żółta obączka..Każdy pratktykujący napewno to potwierdzi jak i każdy jubiler.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 10:52 przez xxxKamilaxxxxx.

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 10:51:04

Cytat
otyska
Platyna jest chyba bvardziej delikatna niż złoto.

raczej trzy razy bardziej wytrzymalsza od złota, ale i droższa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknie