Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

Dobry psycholog

42 minut temu

Druk ścienny

50 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 19:59:48

hej!!! mam pytanko do dziewczyn ktore kupowałay juz obraczki i chwile je noszą, doradzcie mi prosze z ktorej firmy sa najpelsze, chodzi mi o to zeby to złoto po paru miesiacach sie nie rysowało i nie matowiało ???? moze ktoras mi doradzi ?)


<moderacja-tytuł>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 20:23 przez moderator.

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 20:03:29

Złoto to niestety miękki metal i nie unikniesz porysowania obrączek. Można je dawać polerować raz na jakiś czas.

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 20:06:49

a masz może jakiegos sprawdzonego jubilera, firme ? ktora mozesz z czystym sumieniem polecic ?

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 20:08:32

nie unikniesz porysowań złota nie wiiadomo jaka cena byłaby tej obrączki i jaka firma - przy złocie to nie ma znaczenia

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 20:15:44

MY z mężem byliśmy w wielu salonach jubilerskich zresztą powtarzają się one w każdej galerii handlowej w końcu zdecydowaliśmy się na zakup obrączęk u małego zwykłego jubilera ponieważ zrezygnowaliśmy z "masówki" jaką oferują salony jubilerskie z galerii.
Obrączki są piękne klasyczne i ponad czasowe a my jesteśmy b. zadowoleni.
złoto jest bardzo podatne na zarysowania co świadczy o tym że to złoto:) nie warto płacić za markę lepiej zapłacić za złoto pozdrawiam

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 20:21:32

może i racja :) skoro wszystkie piszecie ze tak czy tak się rysuje wiec moze szkoda przepłacac... mi tez bardzo podobają się klasyczyne :)

obrączki problemhej

29 sty 2012 - 20:24:15

najlepsze ruskie :)

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 21:00:21

ja tez na początku chcialam kupowac w drogim salonie, aparcie czy kruku, ale doszłam do wniosku, ze oni sobie takie ceny nabijają za wcale nie taką rewelacyjną jakosc i odpuscilam, w małych sklepikach jubilerskich cena jest duuuuzo nizsza i jakosc lepsza:) jak mam placic za "metkę" 4 razy tyle, wolę te pieniądze na co innego przeznaczyc, a obraczki kupic tanie i dobre.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 21:01 przez kashvi.

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 21:07:18

My kupowalśsmy u znajomego jubilera i sa świetne.Może zrobić na wzór takieta jakie sa w drogich salonach,oczywiście w cenie niższej.Fakt że się rysują,ale to podobno świadczy o dobrej jakosci złota.

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 21:11:37

apart , polecam gwarancja jakosci jest prawdziwa a obrączki nie niszczą sie szybko

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 21:16:25

Wszystkie niszczą się jednakowo a im wyższa próba złota tym bardziej są podatne na zarysowania bo czyste złoto jest bardzo miękkie.
Szkoda przepłacać za firmę.

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 21:31:17

a moze w rzeszowie zna ktoś dobrego jubilera ????:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

obrączki ślubne

29 sty 2012 - 22:58:16

Ja polecam pana Andrzeja Bielaka... żadne tam Aparty czy Kruki.
Zdecydowaliśmy się na jego obrączki po pierwszym zerknięciu w ofertę na stronie. Niesamowicie oryginalne pomysły, naprawdę pięknie wykonane.
Jeżeli oczywiście ktoś ceni sobie oryginalność ;)

Co do kruszcu, mamy z palladu.

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 08:49:48

nie ma po co przepłacać,niestety ale złoto się rysuje także tego nie unikniesz i nie wiadomo ile być na nie wydała będzie się z nim działo to samo:)

obrączki ślubne

30 sty 2012 - 09:00:49

ruskie złoto jest najlepsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślubna chandra