Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:58:07

j_ulka - coś dla Ciebie



niezweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:58:34

mni tez nie podobaja sie balony i te frendzle jakies porozrzucane i moja dekoracje sama sobie wymyslilam i sama zrobilam takie same na moj domek i na domek meza



DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:15:37

at2010

ALE ŚLICZNE !! właśnie tak bym chciała!!!

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:21:56

dziewczyny pokażcie swoje sale :)



co do dekoracji to jestem zwolenniczką zywych roślin:)

Julka te jabłka sa "żywe"? ;p swoją drogą samemu mozna cos takiego latwo zrobic:)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:26:44

kashvi

heh tak są żywe i można je potem zjeść ;)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:27:53

Ja mam na sprzedaż po swoim Weselu elementy w zywej zieleni organza na stoły na ok 130 os, szarfy na krzesła z organzy, główki róż ecru na szarfy np. lub wg innej fantazji, świecznki aniołki ok 20szt, 2 anioły zakochana para, kielich szklany z zielonymi ozdobnymi kamykami mozna w nich zatopić świecę na swoim Weselu miałam w kolorze zielonym, na ścianę mam serce w róże ecru, mozna jeprzybrać zieloną mirtą, oraz mam na sprzedaż nowiutką fontannę czekoladową srednią, obsłuży ok 130 gości bez problemu;) W razie zainteresowania prosze o kontakt, dogadamy się na pewno ;) ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:29:42

dziewczyny, teoretyzowanie jest fajne, ale liczcie się z kosztami. Florystka w Krakowie, która robi naprawdę fajne kompozycje i dowozi je na miejsce + świece, świeczniki i td to przynajmniej 2000. Można taniej, ale efekt jest marny. W takim przypadku polecam to, co zrobilismy my - zamówiliśmy bukiety w pobliskiej malutkiej kwiaciarni. Pożyczyliśmy wazon z zajazdu w którym miała być impreza i kwiaciarka ładne dopasowała bukiety. Wystarczyło przed weselem wrzucić je do samochodu i odwieźć. świece i świeczniki kupiliśmy sami - na giełdzie kwiaciarskiej. Razem wyszło nas około 600 zł, czyli 1400 zaoszczędzone. Nie warto płacić firmom, które robią dekoracje kompleksowo, bo mają duże marże. Bardziej się opłacą usługi małych firm i włożenie własnego wysiłku - można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:31:26

a jeszcze wracając do fontanny czekoladowej, bylam na paru weselach gdzie ludzie wogole nie byli zainteresowani;p na slubie mojego przyszlego szwagra dopiero na drugi dzien przypomnialam sobie o fontannie jak ją czyscilam i zjadalam z niej czekoladę;p

Cytat
puchuskubatek
dziewczyny, teoretyzowanie jest fajne, ale liczcie się z kosztami. Florystka w Krakowie, która robi naprawdę fajne kompozycje i dowozi je na miejsce + świece, świeczniki i td to przynajmniej 2000. Można taniej, ale efekt jest marny. W takim przypadku polecam to, co zrobilismy my - zamówiliśmy bukiety w pobliskiej malutkiej kwiaciarni. Pożyczyliśmy wazon z zajazdu w którym miała być impreza i kwiaciarka ładne dopasowała bukiety. Wystarczyło przed weselem wrzucić je do samochodu i odwieźć. świece i świeczniki kupiliśmy sami - na giełdzie kwiaciarskiej. Razem wyszło nas około 600 zł, czyli 1400 zaoszczędzone. Nie warto płacić firmom, które robią dekoracje kompleksowo, bo mają duże marże. Bardziej się opłacą usługi małych firm i włożenie własnego wysiłku - można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy

tez jestem za tym, zeby zrobic cos samemu, takie firmy czy florystki strasznie zdzierają:/ w mojej okolicy moze az 2 tys, to nie kosztuje ale tysiaka na pewno...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 11:32 przez kashvi.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:33:27

My będziemy mieć ślub w domu weselnym i tam już są gotowe dekoracje, także nie mamy się co martwić ;)
A powiedzcie mi ile może kosztować przystrajanie kościoła?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:34:34

puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:36:06

Cytat
j_ulka
puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?

w moim lokalu kosztuje 4zł za krzesło, ale zastanawiam sie czy wogole je brac, a jak juz to skad indziej bo 4zł to chyba sporo przy 140-150 gosciach..;)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:37:13

Według mnie fontanna z czekoladą jest mało opłacalna, za tę cenę można zrobić/kupić coś o wiele bardziej efektownego.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:39:16

Cytat
j_ulka
puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?
sprawdzałąm w kilku miejscach - od 5 do 10 zł. Ale kwiaciarki z małych sklepików polecam. Byłam bardzo zadowolona ze swoich dekoracji. Kobietka się naprawdę spisała. I taniutko policzyła.


I czasem lepiej postawić na skromną elegancję niż na przepych.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:39:27

nasza sala - hotel Komeda (Ostrów Wlkp.)



DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:39:47

Cytat
kashvi
Cytat
j_ulka
puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?

w moim lokalu kosztuje 4zł za krzesło, ale zastanawiam sie czy wogole je brac, a jak juz to skad indziej bo 4zł to chyba sporo przy 140-150 gosciach..;)
ja mam tylko 50 osób więc nie jest źle no i muszę wziąć bo krzesła są okropne :) zaraz wrzucę zdj, tylko się nie przestraszcie bo na tych zdj dekoracja sali to porażka ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla chłopaka