Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

motywacja na diecie

14 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:14:54

J_ulka Nie bardzo? Dziewczyno TY masz 'cuda' w głowie.! Będzie przepięknie.

Którego bierzesz ślub? i jak suknia? wybrana?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:16:54

Cytat
agga-a2
Dziewczyny, czy któraś z Was będzie korzystać z usług dekoratorki bądź florystki? Ile kosztuje taka opcja? Chodzi głównie o przystrojenie sali, sali gdzie będzie ślub, bukiet dla mnie i świadkowej? Jakiego rzędu są to kwoty?Któraś się orientuje?
A z atrakcji ślubnych, to planujemy mieć karykaturzystę, który będzie z nami przez cała noc i będzi erysował gościom karykatury, każdy weźmie swoją do domu i będzie mieć pamiątkę z naszego ślubu.

wszystko zależy od Twoich funduszy..
ja pracowałam dla pracowni florystycznej, gdzie robiliśmy wystroje za 50 tys złotych hehe
tylko ci Młodzi wynajmowali hotele w Krakowie, za 450 zł od głowy za catering, bez ciast i wódki :P
więc wszystko zależy do jakiej florystki pójdziesz i ile chcesz na to przeznaczyć pieniążków :)

wystrój kościoła żywymi kwiatami to koszt około 700zł - jeśli chcesz wszystko żywymi i dużo
samymi sztucznymi to wiem, że jakieś badziewne bramy i inne sztuczne paskudki dają nawet już za 300zł
bukiet ślubny ciężko wycenić jak nie wiem jaki chcesz
wystrój sali materiałami i wszystkim to około 1000zł pewnie

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:31:14

Cytat
czerwona_mona
J_ulka Nie bardzo? Dziewczyno TY masz 'cuda' w głowie.! Będzie przepięknie.

Którego bierzesz ślub? i jak suknia? wybrana?

no w głowie może i tak :D ale jak to ma się do rzeczywistości ;))) z resztą powiedziałam sobie że będę zadowolona nie zależnie od efektu (mam problem bo rzadko jestem zachwycona swoimi dziełami :)) dlatego muszę sobie tak mówić żeby nie popsuć sobie humoru w ten wielki dzień nawet jak coś nie będzie "idealne" ;P

ślub jest 28lipca :) suknia się szyję (w profilu mam zdj dwóch sukienek z których powstanie jedna "chyba się zdecydowała" - pod takim tytułem jest suknia, wrzuciłam tam też dodatki, bukiet, fryzurę i buty ;)

barmani zamówieni, fotograf też, zaproszenia, menu, winietki wydrukujemy w weekend - wszystko jest w jednym tonie, zrobiłam takie nasze "logo" które powtarza się na wszystkich papierowych gadżetach.
Stół słodkości jest w trakcie realizacji - może jutro pojedziemy do makro po słodycze ;) słoje na cukierki kupione :) muszę zamówić na allegro takie papierowe torebki - goście będą ładować cukierki do tych torebeczek, już naklejki na nie porobiłam ;) na naklejkach będzie nasze logo i napis "Smacznego!"
*dołączam zdj o co mi chodzi :)
dziś jeszcze będę robić to drzewo na odciski palców gości ;)
i muszę zdobyć polaroida od kuzyna :)

oczywiście wszystko w kolorach bieli i zieleni rożnych odcieni


niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:32:32

j_ulkai marzy mi się wesele w kolorze zielonym...
mmmmm..... A gdzie tu do 2014 roku..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 10:35 przez czerwona_mona.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:34:14

uwielbiam zielony !!

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:36:43

A tak z ciekawości, dlaczego tylko cywilny?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:38:22

bo oboje jesteśmy osobami niewierzącymi :)

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:41:04

j_ulka Tak właśnie pomyślałam, w ogóle orientuje się ktoś czy ksiądz udziela ślubu na dworze ?:D U mnie jeszcze takiego nie było, więc jestem ciekawa.


Dużo Cie wyniesie ten ślub? Ile płaciłaś za salę , talerzyk ?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:47:05

wiem że istnieje taka możliwość ale to zależy od księdza. tam gdzie ja robię były śluby na zewnątrz i to nie tylko cywilne ale właśnie z księdzem - ale oni mają humory

budżet założony na wesele mieliśmy max 24tys. wliczając w to wszystko ;)
za osobę płacimy około 190zł - razem ze spaniem, bez alkoholu, napojów i ciast.
nie będzie u nas kamerzysty bo ja, moi rodzice i teściowie nie chcieli :) mój P. się podporządkował, ktoś z gości na pewno weźmie kamerę więc filmiki i tak będą :P

kurde musimy iść na lekcję tańca :) nie wiem jeszcze jaka piosenka mi się podoba "rock my world" jacksona ale zobaczymy co powie nauczycielka tańca L:)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:53:14

j_ulka widze, że będziesz sama robić to drzewo :) ja też mam taki zamiar i tu moje pytanie do Ciebie, bo ja generalnie jestem słabo obeznana w tych tematach,powiedz mi jakie to są tusze/farbki to do odciśnięcia palców? orientujesz się może ?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:54:47

olka1988
hmmm nie wiem jeszcze :) na razię chciałam robić sam ten konar i wydrukować ;)
a farbki chyba takie do malowania ciała - żeby nie było śladów potem na placach ?
trzeba cos poszukać na alle

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 10:55:43

J_ulka U nas wesele będzie na pewno na ponad 100 osób, tylko ,że mi się to w ogóle nie podoba. Ale moja mama ma sporo rodzeństwa...I nie ma wyjścia. Z mojej strony jest ok 60 osób, ale mój luby ma też dużą rodzinę.

Mi się marzył ślub na 50-70 osób nie więcej, ale za chiny nie skurczymy ilości gości. Fundusz jeszcze nie określony, za wcześnie .

My z tańcem nie mamy problemu, my wiejskie dzieciaki -od małego tańca nauczone.;)

U nas ceny zaczynają się od 110 ( sala sportowa. +ciasto,napoje) do 170 -sala ful wypas, ze wszystkimi rarytasami, oprócz spania.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 11:09:40

Ja planuje ślub 21 czerwca 2014 roku. Kamerzyste już mam, jesteśmy na etapie załatwiania sali, wyjdzie nam 200 zł za osobę.A wesele na ok 130 osób.Temat ten zainspirował mnie do poszukania i zorientowania się w dodatkach i atrakcjach:)
kolorem przewodnim będzie róz, samochód vectra b w zenderze, dekoracja samochodu będzie taka jak na zdj, tylko że wszystkie kwiatki będą w rózu, bukiet jeszcze nie wiem, znalazłam 2 ale to się jeszcze może zmienic, bardzo mi się spodobał ten obraz co to goście moga odbić swoje palce na nim, dekoracja stołu i sali będzie skromna, bo sala w sobie jest śliczna.Z atrakcji to będzie na pewno swiniak, stół wiejski i piwo z beczki. Zresztą gdzieś już wrzucałam wcześniej jej zdj:) na razie to tyle, dawajcie więcej przykładów, naprawdę sie przydaje:)Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 11:31 przez Roksanka_2049.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 11:20:35

czerwona_mona

my mamy na liście 57 osób ale nie wiem ile osób odpadnie.

takiego wesela na ponda 100 osób nie chciałabym mieć ;) sory że tak piszę ale dla mnie to za duża publiczność ;)

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

17 kwi 2012 - 11:37:50

j_ulkaUwierz mi gdybym miała wybór na pewno wybrałabym te mniejsze wesele. Ale u nas sie po prostu nie da. Zaproszę siostrę taty, a drugiej już nie? Po prostu się cholera nie da.;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piosenka Pierwszy taniec