Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

polecany dentysta

26 minut temu

elektryka sklep

31 minut temu

wakacje last minute

47 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:58:07

j_ulka - coś dla Ciebie



niezweryfikowana
Posty: 136
Ostrzeżenia: 1/5

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:58:34

mni tez nie podobaja sie balony i te frendzle jakies porozrzucane i moja dekoracje sama sobie wymyslilam i sama zrobilam takie same na moj domek i na domek meza



DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:15:37

at2010

ALE ŚLICZNE !! właśnie tak bym chciała!!!

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:21:56

dziewczyny pokażcie swoje sale :)



co do dekoracji to jestem zwolenniczką zywych roślin:)

Julka te jabłka sa "żywe"? ;p swoją drogą samemu mozna cos takiego latwo zrobic:)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:26:44

kashvi

heh tak są żywe i można je potem zjeść ;)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:27:53

Ja mam na sprzedaż po swoim Weselu elementy w zywej zieleni organza na stoły na ok 130 os, szarfy na krzesła z organzy, główki róż ecru na szarfy np. lub wg innej fantazji, świecznki aniołki ok 20szt, 2 anioły zakochana para, kielich szklany z zielonymi ozdobnymi kamykami mozna w nich zatopić świecę na swoim Weselu miałam w kolorze zielonym, na ścianę mam serce w róże ecru, mozna jeprzybrać zieloną mirtą, oraz mam na sprzedaż nowiutką fontannę czekoladową srednią, obsłuży ok 130 gości bez problemu;) W razie zainteresowania prosze o kontakt, dogadamy się na pewno ;) ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:29:42

dziewczyny, teoretyzowanie jest fajne, ale liczcie się z kosztami. Florystka w Krakowie, która robi naprawdę fajne kompozycje i dowozi je na miejsce + świece, świeczniki i td to przynajmniej 2000. Można taniej, ale efekt jest marny. W takim przypadku polecam to, co zrobilismy my - zamówiliśmy bukiety w pobliskiej malutkiej kwiaciarni. Pożyczyliśmy wazon z zajazdu w którym miała być impreza i kwiaciarka ładne dopasowała bukiety. Wystarczyło przed weselem wrzucić je do samochodu i odwieźć. świece i świeczniki kupiliśmy sami - na giełdzie kwiaciarskiej. Razem wyszło nas około 600 zł, czyli 1400 zaoszczędzone. Nie warto płacić firmom, które robią dekoracje kompleksowo, bo mają duże marże. Bardziej się opłacą usługi małych firm i włożenie własnego wysiłku - można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:31:26

a jeszcze wracając do fontanny czekoladowej, bylam na paru weselach gdzie ludzie wogole nie byli zainteresowani;p na slubie mojego przyszlego szwagra dopiero na drugi dzien przypomnialam sobie o fontannie jak ją czyscilam i zjadalam z niej czekoladę;p

Cytat
puchuskubatek
dziewczyny, teoretyzowanie jest fajne, ale liczcie się z kosztami. Florystka w Krakowie, która robi naprawdę fajne kompozycje i dowozi je na miejsce + świece, świeczniki i td to przynajmniej 2000. Można taniej, ale efekt jest marny. W takim przypadku polecam to, co zrobilismy my - zamówiliśmy bukiety w pobliskiej malutkiej kwiaciarni. Pożyczyliśmy wazon z zajazdu w którym miała być impreza i kwiaciarka ładne dopasowała bukiety. Wystarczyło przed weselem wrzucić je do samochodu i odwieźć. świece i świeczniki kupiliśmy sami - na giełdzie kwiaciarskiej. Razem wyszło nas około 600 zł, czyli 1400 zaoszczędzone. Nie warto płacić firmom, które robią dekoracje kompleksowo, bo mają duże marże. Bardziej się opłacą usługi małych firm i włożenie własnego wysiłku - można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy

tez jestem za tym, zeby zrobic cos samemu, takie firmy czy florystki strasznie zdzierają:/ w mojej okolicy moze az 2 tys, to nie kosztuje ale tysiaka na pewno...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 11:32 przez kashvi.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:33:27

My będziemy mieć ślub w domu weselnym i tam już są gotowe dekoracje, także nie mamy się co martwić ;)
A powiedzcie mi ile może kosztować przystrajanie kościoła?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:34:34

puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:36:06

Cytat
j_ulka
puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?

w moim lokalu kosztuje 4zł za krzesło, ale zastanawiam sie czy wogole je brac, a jak juz to skad indziej bo 4zł to chyba sporo przy 140-150 gosciach..;)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:37:13

Według mnie fontanna z czekoladą jest mało opłacalna, za tę cenę można zrobić/kupić coś o wiele bardziej efektownego.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:39:16

Cytat
j_ulka
puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?
sprawdzałąm w kilku miejscach - od 5 do 10 zł. Ale kwiaciarki z małych sklepików polecam. Byłam bardzo zadowolona ze swoich dekoracji. Kobietka się naprawdę spisała. I taniutko policzyła.


I czasem lepiej postawić na skromną elegancję niż na przepych.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:39:27

nasza sala - hotel Komeda (Ostrów Wlkp.)



DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 11:39:47

Cytat
kashvi
Cytat
j_ulka
puchuskubatek
to chyba oczywiste! ;) ja też będę robić sama dekorację, bez przesady to nie jest trudne :)

a w ogóle to ile kosztuje wypożyczenie pokrowców na krzesła (ale okrągłe) ?

w moim lokalu kosztuje 4zł za krzesło, ale zastanawiam sie czy wogole je brac, a jak juz to skad indziej bo 4zł to chyba sporo przy 140-150 gosciach..;)
ja mam tylko 50 osób więc nie jest źle no i muszę wziąć bo krzesła są okropne :) zaraz wrzucę zdj, tylko się nie przestraszcie bo na tych zdj dekoracja sali to porażka ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla chłopaka