Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 09:46:07

Cytat
ptasiek84
Hej Dziewczyny przygotowujace swój Ważny dzień :)
Wpadłam na pomysł nałożenia watku o Dekoracjach slubnych oraz atrakcjach dla gosci wymyslone przez Was :)
ja dekoruję sama dom i dom narzeczonego niepodobaja mi sie łuki balonowe wiec wymyśliłam iz powiesze na ogrodzeniu serca zrobione z materiału.
mam kilka pomysłów na rózne inne dekoracje - A WY?
podawajcie swoje pomysły :)
1 serce z pianki ( pozniej wycinane kolka i kwadraty składane i przypinane szpilkami do pianki.
2 banki mydlane zamiast sypania konfetii /ryzu

n apewno cos jescze dopisze ale jestem w pracy :wiec pozniej ;]

jescze znalazłam takie piękne pomandery

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 23:23 przez moderator.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:03:09

serce wyszło super!!!
ja mam takie pomysły na swoje wesele:

1. Barmani - będą obsługiwali gości, do wyboru 20 drinków (takich ekstra) do tego 2 pokazy sztuczek barmańskich na zdj są ci faceci co będą u mnie :)


2. Puszczanie lampionów dla wszystkich gości (muszę jeszcze porozmawiać ze strażakiem powiatowym czy się na to godzi)

3. Dekoracje będę robić sama i będą to takie pompony i kule z kwiatowe, pod stropem będą wisieć lampiony kule:

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:09:20

Byłam na weselu z lampionami i czy ja wiem czy to taka atrakcja, raczej wiecej zamieszania niź widowiska. Ale może to kwestia organizacji.

My na szczęście mamy przystrojenie sali w cenie - jest bardzo ładne, dominuje biel. Dlatego mozna juz samymi kwiatami na stole wprowadzić konkretny akcent kolorystyczny

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:13:05

Yucca
ja muszę mieć zgodę straży :) bo 50 osób w lesie nie może sobie ot tak puszczać ;) heh
ja wybrałam kolor zielony :) jeszcze będę mieć 50 takich pochodni do rozgraniczenia ścieżek i przeciw komarom :)


DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:24:14

wymysliłam jeszcze foundee czekoladowe :)
ale wynajęcie to koszt okoł 800 zł





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 10:30 przez ptasiek84.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:30:06

ja na swoim dekoracji nie bede miala za wiele, mamy bardzo ladną salę i wydaje mi sie, ze zbedne bedzie jeszcze ją "upstrzać", dlatego na stolach będą wazony z kwiatami, ładne serwety, świeczki i moze gdzieniegdzie jeszcze kwiaty. Co do dekoracji bram i innych zawsze uwazalam to za tandetę:/ nie wiem po co to i na co...;)

a to puszczanie lampionow to juz takie banalne sie zrobilo, wszyscy tylko te lampiony chcą;)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:32:03

kashvi

no fakt trochę oklepane te lampionu są ale efekt jest piękny, szczególnie jak jest ich dużo :)
chciałam coś wymyślić innego ale nie mam pomysłu :)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:33:23

ja sali tez nei bede stroic bo to robi wynajeta florystka tak samo kosciól- ale sama musze wymyslec dekoracje w domu i jakies atrakcje dla gosci.
ja tez uwazam ze balony na płotach nie sa zbytnio atrakcyjne ale uwazam ze nalezy jakoś dom troszkę przystroić :)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:42:57

bardzo fajny wątek, ja cały czas zastanawiam się nad dekoracją i co chwilę zmieniam zdanie co do kolorystyki. Chętnie podpatrzę :)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:43:49

Świeczki-jabłka są świetne! j_ulka, zainspirowałaś mnie ;D

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:48:18

Cytat
ptasiek84
wymysliłam jeszcze foundee czekoladowe :)
ale wynajęcie to koszt okoł 800 zł
Chyba też zamówimy fontanne czekoladową - u nas koszt to 5 zl od osoby.
Jest jeszcze do wyboru fontanna z ponczem - 200 zł za jedno napełnienie. Ale to już chyba troszkę zbyt duży koszt. Trzebaby parę razu uzupełniać,a schodzi podobno litrami ;)

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:49:06

wynajecie fondue 800 zl?? lepiej kup na all koszt ze 200 zł, albo w karfurzehttp://allegro.pl/fontanna-czekoladowa-cf40-1kg-czekolady-mlecznej-i2058124236.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 10:50 przez klaudia270.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:49:26

mi spodobały się dekoracje ze słoneczników



DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:51:42

missdragon
muszę tych jabłek chyba tonę kupić bo jeszcze chcę zrobić te jabłuszka z listkiem i takie ozdoby: tylko bez tych hortensji na wierzchu



a i jeszcze myślałam o stole ze słodyczami "candy bar" i ciastami oczywiście wszystko w kolorystyce zielonej ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 10:56 przez j_ulka.

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY

20 sty 2012 - 10:55:29

piekne te dekoracje ze słoneczników
a to foundee za 200 zł to takie malutkie sa ..ale jescze miałam pomsyła zeby sama zrobić taki zestaw bo widziałam w restauracji w Pradze -
podstawka jak talezyk taka osłonka metalowa przekrój w kształcie C na podstawce była mała swieczka na górzes tała miseczka z czekoladą i do tego miseczka z owocami
to tez fajny pomysł na DIY (mam nadzieję ze w miare dobrze to opisałam)


a faktycznie dzieki za link do allegro ;]
ja nie szukałam na zacnym all - musze pokazać mojemu N :) moze sie zgodzi bo za 800 zł krecił nosem bardzo ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 10:58 przez ptasiek84.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla chłopaka