Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:37:28

nie no nie wierzę, że tacy ludzie istnieją. rzeczywiście szukali sponsora a nie matki chrzestnej, dobrze, że odmówiłaś w przeciwnym razie co roku dostawałabyś podobne maile co życzą sobie na urodziny dla małego. Tylko mogłaś mu bardziej dowalić na koniec tej rozmowy, coś w stylu "takich wyłudzaczy jak wy nie widziałam, chrzestna to nie sponsor"

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:40:32

a ja uważam, że nie każdy musi sobie po urodzeniu dziecka tak radzić , że znajduje czas dla innych, czasami kobiety czują się strasznie gdy pojawia się dziecko, ale to nie znaczy że coś się zmieniło.
Ja uważam że się nie odmawia i koniec kropka.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:41:04

Dziwna sytuacja, ale ja bym raczej odmówiła.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:42:08

Cytat
szanowna_gyal
a ja uważam, że nie każdy musi sobie po urodzeniu dziecka tak radzić , że znajduje czas dla innych, czasami kobiety czują się strasznie gdy pojawia się dziecko, ale to nie znaczy że coś się zmieniło.
Ja uważam że się nie odmawia i koniec kropka.
chyba nie przeczytałaś 4 strony....

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:43:13

Cytat
szanowna_gyal
a ja uważam, że nie każdy musi sobie po urodzeniu dziecka tak radzić , że znajduje czas dla innych, czasami kobiety czują się strasznie gdy pojawia się dziecko, ale to nie znaczy że coś się zmieniło.
Ja uważam że się nie odmawia i koniec kropka.

O czym Ty opowiadasz? Przeczytałaś cały wątek? Nie ma czasu od września na kawę?! Bez przesady! Nikt jej nie każe nigdzie jeździć, dziewczyna sama chciała nie raz ją odwiedzić!

Skoro uważasz, że się nie odmawia, to sama daj się tak wykorzystać.
Czemu niby się nie odmawia? Jak ktoś nie ma ochoty na sponsorowanie, to nie ma, proste!

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:48:23

Ja bym się nie zgodziła na Twoim miejscu, lepiej będzie jak zrezygnujesz :)

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:52:36

Zostanie rodzicem chrzestnym to odpowiedzialnosc! To nie jest tylko zwykla formalnosc. Ja jestem matka chrzestna dziecka mojej kuzynki. Nigdy nie mialysmy dobrego kontaktu, ale zgodzilam sie, bo czulam, ze musze. Ale teraz zaluje i jestem pewna, ze te 3 lata temu podjelabym inna decyzje. Wahalam sie, ale wiedzialam, ze nie ma nikogo bliskiego..., wiec zgodzilam sie. Ale szczerze, zaluje...

Gdyby poprosila mnie o to moja najlepsza przyjaciolka, z ktora mam swietny kontakt, widujemy sie codziennie i jestesmy bardzo blisko to nawet bym sie nie wahala. W wypadku kiedy jest to osoba dalsza, wiadomo, ze liczy sie tak naprawde ilosc pieniedzy na koncie i jakosc prezentow. Przynajmniej ja to teraz czuje. I robie na przekor, nie kupuje mu drogich prezentow, staram sie byc obecna przy tym dziecku i pomagam jesli tego potrzebuja.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 16:54:39

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-16 18:48 przez Madziiia90.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:03:47

Cytat
Madziiia90

Jak ja już powiedziałam NIE to zdania nie zmienie. W dupie mam takie coś..
Po prostu w ogóle na odpowiadaj na żadne ewentualne próby kontaktu. Rób tak jak to zrobili oni;
Nie masz czasu, bo przy dwójce dzieci ma się go 2 x mniej niż przy jednym :))

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:05:45

zadzwoń do niej..

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:06:33

ja bym wyłuszczyła sprawę i bym odmówiła..

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:09:29

Cytat
NAWISTYLE
dziwne a co potem dziecko zobaczysz jak cię zaproszą na komunię? radzę rozmowę z koleżanką ale ogólnie dziecku się nie odmawia

też tak myślę

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:11:04

?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-16 18:49 przez Madziiia90.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:11:51

Cytat
szanowna_gyal

Ja uważam że się nie odmawia i koniec kropka.
szanowna_gyalprzeczytałaś tylko tytuł wątku?
Czy to brak czasu nie pozwala podnieść słuchawki telefonicznej, odpisać na smsa, albo na fb? Nie da się ukryć,że mamusia na fb często siedzi skoro ma czas na wklejanie zdjęć z imprez.
Cytat
moniaczek3
zadzwoń do niej..
Nie czytasz watku.
Po co dziewczyna ma dzwonić skoro mama nie odbiera telefonów?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 17:14 przez szasa.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:16:09

Teraz zrozumialam...dziewczyno dobrze zrobilas ze odmowilas,swietni znajomi -bardzo interesowni.Naprawde zrywajac z nimi kontakt nie bedziesz miala czego zalowac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY