Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:18:07

O matko! no i widzisz, masz dowod ze jestes dla niej tylko dojna krowa i nic poza tym ... Wiesz co ja bym zrobiła ? Powiedzialabym jej ( o przepraszam napisala- skoro rozmawiac nawet z toba nie chce) ze oczywiscie przyjde, wszystko kupie nie martw sie :D I NIE PRZYSZŁABYM :D:D hahah chcialabym tą pazerska minke zobaczyc :D:D ...az zaluje ze takiej sytuacji nie mam xd
Sluchaj nie pozwol soba tak pomiatac! traktuje cie jak sciere i tyle, po co ci takie 'kolezanki'



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 17:20 przez Tamara017.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:19:46

Cytat
Madziiia90
Napewno jej facet nie jest tyranem. Tego jestem pewna w 100%.. Po prostu doszłam do wniosku że są zdrowo stuknięci.. Teraz skojarzyłam sobie.. Jak przychodzili do mnie na obiadki(a nie są biedni.. oboje pracują on jest kierownikiemw sieci komórkowej, a ona pracuje w sklepie).. Niby przypadkiem w porze obiadowej.. No ale ja jestem taka że jak mam obiad i ktos jest to dam.. Nie potrafiłabym jeść przy kimś i w ogóle tej osobie nie proponując..
Nie wiem jak można nazwyać się matka zostawiając swoje pierwsze dziecko z babcią(jej matką) tylko dlatego że dziecko kosztuje ;/ nie pisałam o tym wcześniej bo dla mnie to było nie istotne.. Ale takie są fakty.. Ja bym za nic w świecie nie zostawiła dziecka mamie.. Moje dziecko mój "obowiązek" Takie jest moje zdanie..
szanowna_gyal no sorki nie miala czasu spotkac sie ze mna, a mialam być chrzestną, a na imprezy w gronie innych znajomych gdzie jest alkohol to miała?? wiem że takie były bo świadczą o tym zdjęcia na facebooku. A że ja jestem niepijąca to mnie nie można zaprosić tak?? Tym bardziej że ja proponowałam że to ja przyjade !! Przeczytaj cały wątek a później się wypowiadaj

Ale co to znaczy, że zostawiała dziecko matce?

Nie odpowiadaj na maile, smsy, po prostu zakończ ten temat. Odmówiłaś, nie zawracaj sobie już nimi głowy, teraz niech próbują kogoś innego wrobić w sponsoring.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:33:54

Hehe powiem szczerze, że nie takiej reakcji tatusia się spodziewałam, powalił mnie na kolana :)
Chyba naprawdę sądzili, że mają do czynienia z jakąś naiwniarą, która kupi ciuszki, da kasę i tak właśnie będzie z okazji większych imprez..
A z tym mieszkaniem to oni mają żal do Ciebie, że zamiast kupić dwa mniejsze (jak rozumiem dla Was i dla nich) ośmieliliście się zakupić trzy pokoje? No WTF?!

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:39:47

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-16 18:49 przez Madziiia90.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 17:44:13

To jest jakaś patologia, weź zerwij znajomość całkiem, szkoda sobie głowę zawracać takimi ludźmi. Na Twoim miejscu po takim mailu nawet bym się nie odezwała słowem albo też bym napisała maila "dzięki, ale nie będę chrzestną". I na tym bym zakończyła kontakt. A nie, że jeszcze Ty za nimi wydzwaniasz. Niech Cię całują w cztery litery.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 19:39:40

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-16 18:50 przez Madziiia90.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 23:01:34

ALE TUPET,niezla przyjemnosc...tylko pozazdroscic,potraktowali Cie z szacunkiem robiac Ci wielka laske, pozwalac ochrzcic ich dziecko.Zapomnij o nich.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 23:02 przez CzerwoneUsta.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

18 sty 2012 - 23:17:15

Cytat
Madziiia90
Dziewczyny doznałam szoku.. Dostałam od niej smsa "sprawdź maila, wazne" No to weszłam.. i mało nie spadłam z fotela z szoku. Było tam zdjęcie małego, i do tego wiadomość "maly nosi rozmiar 62 kup ubranko na 68 najlepiej bialy garnitur w konuc musi elegancko wygladac kup tez jakies butki przydalby sie tez kombinezon bo mam tylko granatowy a zabrac dziecko do chrztu na ciemno nie wypada.a co do prezentu to wolelibysmy pieniadze bo sami bedziemy wiedzieli co mu kupic.napisze ci jeszcze smsa o ktorej sa nauki buzka"
No ku*wa mac. Próbowałam do niej zadzwonić ale dwa razy mnie rozłączyła.. Do cholery jasnej. Nie jestem jakaś gówniarą z którą można pogrywać.. Ale się wku*wiłam

o masakra.... a ja do tej pory miałam cień nadziei że może naprawdę mają ważny powód że się nie odzywają.... A tu jednak faktycznie oni szukają SPONSORA a nie chrzestnej... Napisz jej smsa: "WAŻNE: nie chcę zostać chrzestną, udanych zakupów"

Porażka jakaś...
Cytat
Madziiia90
Nie będę szukała kontaktu z nimi.. Dostałam jeszcze SMSa od niej "nie spodziewalam sie tego po tobie,zachowalas sie nieodpowiedzialne,myslalam ze mozna na ciebie liczyc,my w przeciwienstwie do ciebie myslimy o tobie i chcielismy sprawic tobie przyjemnosc,nie tak jak ty pare miesiecy temu (chyba chodzi o to mieszkanie) ale szkoda gadac,jakbys sie jednak zdecydowala daj znac"

czy to scenariusz jakiegoś głupiego filmu...? bo ja naprawdę nie wierzę w to co czytam...

Trzymaj się lepiej od nich z daleka....bardzo daleka...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 23:33 przez wiedzma84.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

19 sty 2012 - 17:31:09

Niestety nie jest to żaden scenariusz, to naprwade mi się przytrafiło.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

19 sty 2012 - 17:37:06

Ja też nie mogę uwierzyc...zostawiła dziecko matce? jak jakiegoś psa?? no chora dziewczyna...ona myśli,że jej się chyba wszystko od życia należy- matka wychowa dziecko, koleżanka obkupi drugie, mieszkanie zasponsoruje... popierdzieleni delikatnie mówiąc..

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

19 sty 2012 - 17:37:33

Autorka przecież nie odmówi dziecku tylko matce. Dziecko jej przecież o nic nie prosiło.

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

19 sty 2012 - 17:44:12

Cytat
Madziiia90
Dziewczyny doznałam szoku.. Dostałam od niej smsa "sprawdź maila, wazne" No to weszłam.. i mało nie spadłam z fotela z szoku. Było tam zdjęcie małego, i do tego wiadomość "maly nosi rozmiar 62 kup ubranko na 68 najlepiej bialy garnitur w konuc musi elegancko wygladac kup tez jakies butki przydalby sie tez kombinezon bo mam tylko granatowy a zabrac dziecko do chrztu na ciemno nie wypada.a co do prezentu to wolelibysmy pieniadze bo sami bedziemy wiedzieli co mu kupic.napisze ci jeszcze smsa o ktorej sa nauki buzka"
No ku*wa mac. Próbowałam do niej zadzwonić ale dwa razy mnie rozłączyła.. Do cholery jasnej. Nie jestem jakaś gówniarą z którą można pogrywać.. Ale się wku*wiłam

Odmów im bycia chrzestną ich dziecka to nie Twój obowiązek.
To oni teraz będą w czarnym tyłku. Ich zachowanie jest strasznie bezczelne

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

19 sty 2012 - 17:51:14

Dziecku sie nie odmawia, sama nie odmówiłam chodz chrześnica mieszka spory kawałek ode mnie a chciałam mieć chrześniaka blisko siebie , ale w tej sytuacji bym sie nie zgodziła

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?

19 sty 2012 - 18:25:32

Cytat
Madziiia90
Ashley Dobrze zrozumiałaś.. Wydaje mi się że i tak najlepej to byłoby gdybym kupiła im wille z basenem a my pod most.. Niestety chodzą tacy ludzie po tym świecie..
madziutex co oznacza zostawiła matce?? Wyprowadziłą się z facetem a dziecko (5-cio letnie) zostawiła matce. Niech matka się nią zajmuje i utrzymuje. Mi powiedziała że nie może jej wziąść do siebie bo ich nie stać na dwójkę dzieci (mówiła tak jak była w ciąży)

Ale jaja, normalnie w głowie mi się nie mieści co czytam :) Współczuję Ci, że spotkałaś na swojej drodze takich porąbańców. Ale człowiek uczy się i zaskakuje przez całe życie :P

A te teksty typu "dziecku się nie odmawia.." kurcze, ale wszystko zależy od sytuacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY