Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 21:34:53

Cytat
kamfora
założyłam tu konto niedawno i nie widziałam tego wątku , ale dzięki za informacje i pomoc ;)
Cytat
Hooney_M
A co za różnica czy masz dziecko czy nie:)?
Ta na zdjęciu całkiem ładna,jeśli taka Ci się podoba,to dlaczego miałabyś nie założyć? Mnie denerwują te podziały,jeśli macie tylko cywilny,to kup taką o jakiej zawsze marzyłaś.. Każda dziewczyna chce czuć się jak księżniczka w dniu ślubu,nie ważne czy kościelny czy cywilny.

Ja na swoim cywilnym,miałam długą suknię,właśnie taką ecri ze złotym połyskiem:)
właśnie u mnie w rodzinie istnieje takie coś , że jeżeli masz dziecko to biała suknia i welon nie wchodzi w grę , więc postanowiliśmy nawet kościelnego ślubu nie brać.

A co ma kościelny do dziecka ???? Toż potem łatwiej ochrzcić czy do komuni puścić dziecko !! Sukienka super i na kondartowy ślub i na cywily. Twój wybór

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 21:43:11

Cytat
kamfora
właśnie u mnie w rodzinie istnieje takie coś , że jeżeli masz dziecko to biała suknia i welon nie wchodzi w grę , więc postanowiliśmy nawet kościelnego ślubu nie brać.
Bo Twoja rodzina jest tradycyjna z tego co widze ponieważ kiedyś biała sukienka i welon to była oznaka czystości przedmałżeńskiej.

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 21:50:39

w październiku brałam ślub cywilny..ja miałam sukienkę długą koronkową ivory typowo ślubna, jak wychodziliśmy z ceremonii to czekała kolejna para..dziewczyna miała bielusienka sukienkę typu księżniczka, na tyle "ksiezniczkowatą" że zastanawiałam się jak się w tej sukni zmieści w drzwiach :) Przede naszym ślubem była para z dzieckiem, panna mloda również w białej sukni ślubnej..
Skoro wypada iśc w sukni półprzeźroczystej i do tego krótkiej do ślubu kościelnego, to tym bardziej wypada iśc do cywilnego z dzieckiem na ręku w białej ksieżniczkowatej sukni.
To ma być Wasz dzien..zapamiętasz go do końca życia.Malo ważna jest opinia ciotek itd za 30 lat. Natomiast szalenie ważne będzie jak zapamiętasz ten dzień: jak wyglądałaś, jak się wtedy czułaś.
MORAŁ: skoro marzysz o białej księzniczkowatej to sie na nic nie oglądaj tylko taka a nie inna kup

Sukienka ktorą wybralas bardzo ładna, ale myśle ze ta która zaproponowała kashvi na 2 stronie będzie efektowniejsza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 21:55 przez kaalinaa.

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 21:52:58

a przepraszam w czym ślub cywilny jest gorszy od kościelego?

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 21:59:52

Co wypada co nie...
Dziecka przed slubem tez podobno nie wypada i co, ile teraz jest takich par.
to Twój dzień!! Każda dziewczyna chce wtedy wyglądac jak Księżniczka,
więc nie przejmuj się tym co mogli by powiedzieć inni...
Wybierz to co naprawde Ci się spodoba i Bedziesz wtedy szcześliwa.

A jesli chodzi o propozycje jaką dałas myslę że też jak najbardziej może być :))

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 22:03:39

Oczywiscie ze wypada, naloz co pragniesz:)

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 22:06:16

Cytat
kamfora
właśnie u mnie w rodzinie istnieje takie coś , że jeżeli masz dziecko to biała suknia i welon nie wchodzi w grę , więc postanowiliśmy nawet kościelnego ślubu nie brać.

Rozumiem, że jesteś katoliczką? Więc katoliczka rezygnuje ze ślubu kościelnego, bo zabobony mówią, że nie można mieć białej sukni i welonu mając dziecko?! O_o

Ja miałam cywilny i miałam sukienkę krótką i bladoróżową. Myślę, że kolor sukienki możesz mieć jaki tylko sobie zażyczysz. Możesz nawet iść w dżinsach.

sukienka ecri na cywilny ?

18 sty 2012 - 22:06:50

Ja miałam dziecko i szłam w białej sukni, z welonem... :) Miałam gdzieś jakieś głupie przesądy i uprzedzenia

zweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 2/5

sukienka ecri na cywilny ?

23 sty 2012 - 21:04:17

Wiesz co,nie patrz na to co ludzie sobie mysla,to w koncu slub :) ma byc wyjątkowo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY