Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:09:47

Cześć dziewczyny w lipcu biorę ślub cywilny i ze względu na to ,że mamy dziecko nie chce ubierać białej sukni , ale chciałabym , aby ona byłą długa . Bardzo chciałabym wystąpić w sukni a'la księżniczka i przez jeden dzień tak się poczuć , ale do cywilnego moim zdaniem nie wypada. Mam prośbę do Was czy mogłybyście podać mi jakieś propozycje sukienek . Jak na razie mam jedną faworytkę , ale nie wiem czy wypada w takiej iść do urzędu , dlatego chciałabym też zobaczyć coś innego. Z góry dziękuję ;)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:12:49

Był już niedawno taki wątek czy wypada...
Zajrzyj sobie.

Wg mnie możesz iść w czym chcesz.

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:15:31

A co za różnica czy masz dziecko czy nie:)?
Ta na zdjęciu całkiem ładna,jeśli taka Ci się podoba,to dlaczego miałabyś nie założyć? Mnie denerwują te podziały,jeśli macie tylko cywilny,to kup taką o jakiej zawsze marzyłaś.. Każda dziewczyna chce czuć się jak księżniczka w dniu ślubu,nie ważne czy kościelny czy cywilny.

Ja na swoim cywilnym,miałam długą suknię,właśnie taką ecri ze złotym połyskiem:)

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:15:32

to Twój dzień i masz prawo iść w tym na co masz ochotę ładna ta Twoja sukienka

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:16:14

założyłam tu konto niedawno i nie widziałam tego wątku , ale dzięki za informacje i pomoc ;)

Cytat
Hooney_M
A co za różnica czy masz dziecko czy nie:)?
Ta na zdjęciu całkiem ładna,jeśli taka Ci się podoba,to dlaczego miałabyś nie założyć? Mnie denerwują te podziały,jeśli macie tylko cywilny,to kup taką o jakiej zawsze marzyłaś.. Każda dziewczyna chce czuć się jak księżniczka w dniu ślubu,nie ważne czy kościelny czy cywilny.

Ja na swoim cywilnym,miałam długą suknię,właśnie taką ecri ze złotym połyskiem:)
właśnie u mnie w rodzinie istnieje takie coś , że jeżeli masz dziecko to biała suknia i welon nie wchodzi w grę , więc postanowiliśmy nawet kościelnego ślubu nie brać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 12:17 przez kamfora.

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:16:47

Wypada jak najbardziej. Chcesz księzniczkę idz w księzniczce:) W Polsce widze nadal stereotypowo sie mysli;p Jak Ci sie podoba biala to mozesz i w białej nawet.

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:20:43

Cytat
kashvi
Wypada jak najbardziej. Chcesz księzniczkę idz w księzniczce:) W Polsce widze nadal stereotypowo sie mysli;p Jak Ci sie podoba biala to mozesz i w białej nawet.
tylko , że nie mam zupełnie pomysłu na suknie.

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:21:50

Cytat
kamfora
założyłam tu konto niedawno i nie widziałam tego wątku , ale dzięki za informacje i pomoc ;)
Cytat
Hooney_M
A co za różnica czy masz dziecko czy nie:)?
Ta na zdjęciu całkiem ładna,jeśli taka Ci się podoba,to dlaczego miałabyś nie założyć? Mnie denerwują te podziały,jeśli macie tylko cywilny,to kup taką o jakiej zawsze marzyłaś.. Każda dziewczyna chce czuć się jak księżniczka w dniu ślubu,nie ważne czy kościelny czy cywilny.

Ja na swoim cywilnym,miałam długą suknię,właśnie taką ecri ze złotym połyskiem:)
właśnie u mnie w rodzinie istnieje takie coś , że jeżeli masz dziecko to biała suknia i welon nie wchodzi w grę , więc postanowiliśmy nawet kościelnego ślubu nie brać.

Hmmm,rozumiem.
Ja cywilny brałam w ciąży,kościelny będę miała z prawie 4-letnim dzieckiem,a sukienkę wybierę na pewno białą:)

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:23:07

Poszperaj w innych wątkach, tam widziałąm cudeńka

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:24:47

sukienka jest sliczna, jesli jestes szczupła to jak najbardziej:)

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:26:55

jako fotograf bylam na kilku slubach cywilnych(bez koscielnego) i dziewczyny mialy normalne suknie jak do slubu:) tylko fakt rzadko białe:)

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:27:40

moja koleżanka miała na ślubie cywilnym długa suknie typu "beza", białą z bordowymi dodatkami i przysięgę składała z rocznym dzieckiem na ręku (bo się poryczał i nie chciał się uspokoić)

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:28:12

Cytat
kamfora
Cytat
kashvi
Wypada jak najbardziej. Chcesz księzniczkę idz w księzniczce:) W Polsce widze nadal stereotypowo sie mysli;p Jak Ci sie podoba biala to mozesz i w białej nawet.
tylko , że nie mam zupełnie pomysłu na suknie.

hmm, jesli mowisz, ze chcialabys ksiezniczkę, to moglabym Ci jedną polecic, ale tej kolekcji jeszcze nie ma na necie;( mierzylam ostatnio i chyba o ile babka mi dobrze spisala w salonie, byla to suknia z najnowszej kolekcji Moda Slubna Urszula Mateja:) piekna ksiezniczka w kolorze ecri:) jak bede miala foto to wrzuce

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:28:53

kamfora
JA TEŻ BIORĘ TYLKO CYWILNY ;)
a sukienkę wybieram nie taką czy wypada i czy rodzina będzie zadowolona tylko taka która mi się podoba i w której będę się czuła dobrze i pięknie
niestety jeszcze takiej nie znalazłam ale zapraszam do mojego wątku tam jest mnóstwo sukien i skromnych i tych mniej skromnych

sukienka ecri na cywilny ?

17 sty 2012 - 12:28:58

z naszego forum i netu zebrałam takie i się zastanawiam która



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?