Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:28:03

Niebawem wybieram sie na 50-lecie ślubu dziadków mojego męża.Problem mianowicie co dać na prezent? coś kupić czy dać pieniądze? w ogóle wypada dać pieniądze? a jak tak to ile musiałabym dać? kompletnie się nie zam na tym i nie mam koko się poradzić. Jakiego prezentu ewentualnie szukać? na pewno dam im pamiątkową kartkę hand made od synka, może ze zdjęciem, bo jest póki co jedynym prawnukiem i na pewno się ucieszą, ale co dalej? kasa czy prezent?

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:30:27

Lepiej prezent niż pieniądze

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:30:52

kase? nie no bez przesady, pieniądze to się daje na ślub młodym ludziom a nie ;] koniecznie prezent.

zweryfikowana
Posty: 406
Ostrzeżenia: 1/5

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:31:36

pieniadze? no na taka okazje to NAPEWNO NIE!!!!

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:32:02

Jeżeli myślisz, że pieniądze ich ucieszą to im je daj ;)
Ale może jednak poszukaj jakiegoś prezentu.
Może coś praktycznego ,co byłoby im potrzebne lub wymaga wymiany na nowe.
Starsi ludzie lubią praktyczne prezenty ;)

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:32:30

zrezygnuj z pieniędzy. moim zdaniem po prostu nie wypada. a prezent będzie przez nich miło odebrany :)

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:32:51

nie wypada dawac przy takiej okazji pieniedzy. Moze kosz kwiatów, albo taki ze słodyczami... no niewiem pokombinuj cos..

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:32:56

Wydaje mi się, że jednak lepiej coś kupić :) sama widzisz, że nie wiadomo nawet ile by tu dać.

Był juz utaj taki podobny wątek i tam dziewczyny pisały co by kupiły na taką rocznicę :) Ja bym kupiła jakiś obraz, albo zegar, ale taki duży, pomyśl, może ktoś z rodziny ma ten sam problem i zechce się z Wami "złożyć" na coś extra

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:33:19

kieliszki może? bo moi dziadkowie dostali chyba z 8 koców :/ i tylko od jednej cioci kieliszki z czego jajbardziej się cieszyli :P oczywiście od swoich dzieci dostali co innego ale od ich rodzeństwa te koce właśnie :/
o własnie obraz też był jeden :) i wisi w pokoju :) jeśli mają kominek to może taki zesttaw do kominka? jak znajde to wstawię fotę
http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/1541/zestaw-kominkowy-czarny-rycerz.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 21:37 przez basia150609.

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:35:15

Moi rodzice teraz w sobote maja 25-lecie ślubu i robia też impreze...My dajemy im pieniądze(200zł). Stwierdziłam że tak bedzie lepiej, bo prawie wszyscy goscie kupuja prezenty, a oni wszysko praktycznie mają...wiec jak coś ma leżeć w szafie to lepiej dać pieniądze i sobie coś kupią. Ale to moi rodzice wiec ja tak moge, do dziadków to raczej bym prezent kupiła...

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:35:21

Eee nie wg mnie nie wypada dać pieniędzy, ja bym się chyba obraziła na miejscu dziadków ;P proponuję kupić np ładny obraz z motywem religijnym, albo np jakaś książkę też religijną np o papieżu (przychodzą mi te pomysły do głowy ze względu na moją babcie, która byłaby tym prezentem zachwycona- radio maryja 24h na dobe :D), albo wywołać ich takie duże zdjęcie i ładnie oprawić :)

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:35:38

Na 50-lecie prezent :)
Może... jakieś ładne filiżanki czy coś :) Przyda im się do porannej kawy czy herbaty ;) Nie byłam nigdy na takiej imprezie, ale słyszałam, że ludzie kupują jakieś pościele, narzuty, ładne komplety ręczników i tego typu duperele ;) Co kto lubi :)

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:35:50

koc, pościel, obrus, cos do kuchni, byle praktyczne albo jakis masazer w ramach rozsądku

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:36:00

pieniądze trochę nie bardzo..
po pierwsze nikt nie wie ile dać, a z resztą wydaje mi się to niezręczne..
myślę, że jakiś prezent, może coś rodzinnego, jakiś album ze zdjęciami, lub tort na tę rocznicę..

wypada dać pieniądze?

15 sty 2012 - 21:36:17

mojego narzeczonego dziadkowie dostali między innymi fotel bujany(wszyscy się składali na wspólne prezenty).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka ecri na cywilny ?