Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

A więc szyję suknię ślubną, załącze zdjęcie jak mniej więcej bedzie wygladać. Nie będzie identyczna, dekolt będzie w serduszko i gorset mniej zdobiony, bez welonu. Mam problem z kolorem biel czy ivory (ecru/śmietanka). Mam włosy brąz a jak ufarbuje to brąz delikatnie w rudy wpadający, jasna karnacja (ale przed weselem koniecznie solarium więc będe miała lekka opaleniznę), oczy piwne. Jaki kolor sukni wybrać?
Znalazłam też przykład fryzury jaka mi sie podoba i bukietu. Doradźcie czy to pasuje. Aha jestem dość niska rozm.42. Do tych fryzur ktore dodałam bez kwiatów chciałabym kwiaty jak w bukiecie i w tej fryzurze do tego tyle, że chyba mniej tych kwiatów.



a przymierzałaś podobne suknie? czy dopiero okaże się po uszyciu jak wyglądasz? masz zdj na sobie, było by łatwiej

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Oczywiście przymierzałam, w tej ze zdjęcia mam foto ale na telefonie a nie mam kabla przy sobie wiec wstawiłam katalogowe. Przymierzyłam ok 10 -15 sukienek i w takiej się jakoś najlepiej widziałam, tyle, ze większość mierzonych było rozm.38 więc nie były idealnie dopasowane.
W salonie mierzyłam ja właśnie w kolorze ivory i mnie urzekła, i nie wiem właśnie jaką uszyć?
Proszę oceńcie jak to wszystko do siebie pasuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 14:04 przez przerazona.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Jak dla mnie kolor ivory, suknia nabierze jeszcze więcej wdzięku.
W bieli byłaby to kolejna zwykła kiecka ślubna.

Ta fryzurka (foto z blondynką) jest bardzo ładna, sama się nad nią zastanawiałam. Wydaje mi się, że tu nawet jeden kwiatek we włosach by wystarczył.

sukienka śliczna, kolor ja bym pozostała przy bieli, bukiet jest faktycznie rewelacja, ale masz racje, że we fryzurze tych kwiatow jest za wiele, przede wszystkim powinny byc dorbniejsze - moim zdaniem efektowniej by to wygladalo :)

wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :))

o moje ukochane goździki! ja też je miałam na swoim ślubie i fryzurę coś pomiędzy zdj. 1 a 2 tylko, że bez kwiatów, ale w zasadzie to tam, gdzie kończyło się upięcie był wsunięty grzebyk woalki z ozdobą, więc można uznać, że dosyć podobnie. goździki jak najbardziej polecam, prezentują się pięknie, zresztą zapraszam do obejrzenia u mnie

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Proszę o więcej opinii. Krawcowej wstępnie powiedziałam, że chcę ivory i ma za takimi materiałami się rozgadać, ostatecznie pod koniec stycznia mamy wybrac. Oby tylko znalazła taki piękny kolor jak ten w salonie, bo inaczej może być kiszka.
Kleo23 wygladałaś genialnie, już kiedyś oglądałam Twoją ślubna stylizację. A właśnie, czy do takiej sukienki pasują kolorowe buty?? w kolorze bukietu? Jak powiedziałam mojej mamie, że chciałabym buty w kolorze to mnie wyśmiała ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 14:12 przez przerazona.

przed ostatnia fryzura bardzo ładna, do tego jeden kwiat wystarczy, jaki kolor kwiatów do bukietu wybrałaś?
przed ostatnia fryzura bardzo ładna, do tego jeden kwiat wystarczy, jaki kolor kwiatów do bukietu wybrałaś?

kleo23 bukiet cudowny! :) ja się zastanawiam nad białymi goździkami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 14:18 przez j_ulka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

przerazona
to mamy ślub czy Twój? ;)
Buty w kolorze takiej fuksji będą wyglądały super.

myślę, ze kolor ivory będzie pasował do tego fasonu sukni i skoro ty się w tym kolorze najlepiej czujesz to się nie zastanawiaj i szukaj takiego właśnie materiału. mnie się suknie w tym kolorze również podobają, w szczególności stylizacja sacrum tzn. połączeniu z czerwonym/bordowym. mamy sie nie słuchaj :) moja stwierdziła, że oszalałam, jak zobaczyła moje buty ślubne ale całością była zachwycona. rób tak jak tobie pasuje i nie daj sobie wmusić rzeczy, w których czujesz się źle bądź co do których nie jesteś przekonana

Cytat
Sacrum
przerazona
to mamy ślub czy Twój? ;)
Buty w kolorze takiej fuksji będą wyglądały super.

heh no właśnie ;)
ja chcę mieć zielone :) jak powiedziałam mojej to powiedziała że świetny pomysł

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

W ogóle świetnie, że panny młode w końcu ponosi wyobraźnia... bo to co do tej pory się działo to była istna nuda... standard, schematy, każdy ślub taki sam... Powoli to myślenie zaczyna się zmieniać.

właśnie wpadłam przypadkiem na takie połączenie... tez ciekawe :)
fotozły/size]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 14:26 przez Sacrum.

też tak uważam, trzeba zaszaleć przecież to jedyna w życiu taka impreza na której jest się na piedestale :) no bo facet to dodatek hehehe żartuje oczywiście




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 14:31 przez j_ulka.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

No właśnie myślałam o takim kolorze bukietu jak na zdjęciach tylko czy pasuje do sukienki ivory? ew. podobają mi się bardzo czerwone goździki lub brzoskwiniowe/łososiowe róże.
Jeżeli chodzi o buty to tym, że mama z siostrą (młodszą ode mnie, myślałam, że ma nowoczesne myślenie) mnie wyśmiały nie wpłynie na moja decyzję. Tylko czy do takiej sukienki pasują kolorowe?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 17:12 przez przerazona.

Moim zdaniem ivory nie podoba mi się taka śnieżna biel na sukniach choć z pewnością znajdą się wyjątki:) i jak najbardziej jestem za kolorowymi butami białe to nuda:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pierścionek zaręczynowy na którym