Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
przerazona
No właśnie myślałam o takim kolorze bukietu jak na zdjęciach tylko czy pasuje do sukienki ivory? ew. podobają mi się bardzo czerwone goździki lub brzoskwiniowe/łososiowe róże.
Jeżeli chodzi o buty to tym, że mama z siostrą (młodszą ode mnie, myślałam, że ma nowoczesne myślenie) mnie wyśmiały nie wpłynie na moja decyzję. Tylko czy do takiej sukienki pasują kolorowe?

Suknia w kolorze ivory - bardzo tak :)
Kwiaty - ten kolor ze zdjęcia wg mnie nie pasuje, czerwony, brzoskwiniowy, łososiowy - idealnie
Buty kolorowe - tak! Najlepiej ciemnoczerwone, bordo.
I moim zdaniem nie powinnaś się wcale opalać - jeśli jak piszesz, masz jasną cerę, brązowe z rudym włosy i piwne oczy, to w sukni w kolorze kosci słoniowej bedziesz wyglądać zjawiskowo, opalenizna to zepsuje, ale to moje zdanie.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Więc decyduję się na ivory - tylko zeby krawcowa znalazła materiał w jakimś ładnym odcieniu.
No własnie tak myślałam, że ten kolor kwiatów zze zdjęć nie za bardzo.
angua79 jeżeli chodzi o opalanie to nie mam zamiaru się zrobic na skwarkę hehe tylko kilka razy pójść na solarium nabrać delikatnego kolorku, bo jestem strasznie blada, nawet na twarzy.

przerazona

tak jak ja, też mam brązowe włosy i piwne oczy i jestem blada ;)) też będę mieć suknie w kolorze ivory bo w białym strasznie wyglądam :)

fryzurka spoko bukiet mi się nie podoba i ta sukienka taka srdnia na pewno nie bedzie jej pasowa dekolt serduszko niestety

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

kamcia, suKienka nie bedzie identyczna, szyje ja krawcowa tzn najpierw ją projektuje a potem szyje. Ta jest tak orientacyjnie bo moja bedzie bardzo podobna, ale krawcowa ja tak zaprojektuje, że serduszko będzie pasować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Matka chrzestna. ZOSTAC?czy NIE?