Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Coraz bardziej się przekonuję do kolorowych bucików :) Oby tylko mama nie zemdlała jak je to powiem hehehhe
Proszę o więcej opinii czy takie kolory do siebie pasują?

tez myslalam o butach kolorowych do sukienki ale jednak znalazlam biale takie jak chcialam wiec beda biale ale nie bede miec BIALYCH PONCZOCH tylko gole nogi lub cieliste rajstopy nie nawidze bialych ponczoch o bozeeeeeeeeeee nie gniewajcie sie ale dostaje choroby jkak widze biale ponczochy

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny dawajcie proszę więcej opinii.

o tak, popieram białe pończochy to tragedia. Na Pierwszą Komunię mogą być, ale nie na ślub.
Ja zamierzam zakupić złote butki. Wykorzystam je później na jakieś wesela, czy Sylwestra.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dla mnie złote odpadają, jakoś nie mój kolor. Powiedzcie czy ta fuksja będzie pasować do całości i czy buty w takim kolorze do nie za dużo jak do tej sukienki???

sukienka śliczna też bym taka chciała :P

ALBO TAKIE ;]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-16 14:30 przez ptasiek84.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

ptasiek84 śliczne te buty :) tylko jakoś nie jestem przekonana do butów z takimi dużymi ozdobami, bo one i tak schowają się pod sukienkę no i niestety, ale max 6-7cm obcas, bo w wyższym nie ma opcji, że przetrzymam całą noc ;/

ALE WIESZ TE BUTY POZNIEJ SCIAGAJA I LICYTUJĄ... PRZYNAJMNIEJ U MNIE TAKI ZWYCZAJ :)
Wiec chciałabym jakieś ozobniejsze troszkę bo sukienka skromna :)

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Pierwsze słyszę o takim zwyczaju, u mnie nic takiego nie ma.
Ja muszę znaleźć coś ładnego na w miarę niskim obcasie. Zapewne i tak kupie jakieś balerinki i po północy przebiorę, bo nie jestem przyzwyczajona do obcasów i pewnie nie wytrzymam do rana.

Cytat
ptasiek84
ALE WIESZ TE BUTY POZNIEJ SCIAGAJA I LICYTUJĄ... PRZYNAJMNIEJ U MNIE TAKI ZWYCZAJ :)
Wiec chciałabym jakieś ozobniejsze troszkę bo sukienka skromna :)

no bez jaj a potem w czym masz chodzić? dziwne są niektóre "zabawy"

Wow śliczna:)) szyj biała- nie ma to jak klasyk

Cytat
j_ulka
Cytat
ptasiek84
ALE WIESZ TE BUTY POZNIEJ SCIAGAJA I LICYTUJĄ... PRZYNAJMNIEJ U MNIE TAKI ZWYCZAJ :)
Wiec chciałabym jakieś ozobniejsze troszkę bo sukienka skromna :)

no bez jaj a potem w czym masz chodzić? dziwne są niektóre "zabawy"


eee to pan mlody licytuje buta, z resztą jego but tez jest licytowany;) panna mloda licytuje but męza, a on jej buta i pozniej sobie oddają;)

acha :) jakoś mnie o nie przekonuje :) nie lubię takich zabaw ;P

mnie się bardziej podobają suknie ivory, zwłaszcza biorąc pod uwagę Twój kolor oczu i włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny z cerkiewnym z małym czy dużym przyjęciem?