Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

tupnij nogą i nie gódź się na to,skoro teraz decyduje za Ciebie to co będzie po ślubie,dziewczyno nie idź na to!!!!

Cytat
malenka28
To chodzi tylko i wyłącznie o moja mamę z teściami wiem że spokojnie przejdzie bo narazie na nich nie narzekam. Tylko mama jak narazie ma problem. a powiedzcie mi co z tymi goścmi. dla mnie nie ma sensu ich zapraszam bo ja mam dużo rodzinę i narzeczony też. A wy co myślicie?
Jeżeli mama płaci to niech zaprosi kilka osób które uważa że powinny być( nie możesz jej tego zabronić), ale ty zapraszaj tych których chcesz. Jeżeli nie jesteś zżyta z kuzynostwem III stopnia(to już dalsi krewni) to faktycznie możesz zaoponować. To mama była na ich weselu a nie ty.

Własnie mama była a nie ja i oni pewnie byli na mamy weselu a na miom być nie muszą. Nie chce żeby oni nam płacili ani ja ani narzeczony tego nie popieramy.

My bierzemy ślub kościelny, bo taki chcieliśmy, ale od początku do końca sami wszystko organizujemy i za wszystko płacimy. Nie stać nas na wielkie wesele, ale chcemy zrobić przyjęcie dla około 50-60 osób (będzie najbliższa rodzina i przyjaciele). Wszystko staraliśmy się wybierać w granicach naszych upodobań i możliwości finansowych. W wyborze pomagają nam przyjaciele, ale głównie ich pomoc polega na szukaniu ofert i doradzaniu, np. w wyborze sukienki.

Osobiście nie pozwoliłabym żeby rodzice decydowali za mnie. Skoro jesteśmy dorośli i decydujemy się na ślub i ma być to NASZ ślub, to decydujące zdanie w wyborze powinniśmy mieć MY sami, czyli para młoda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śuknie ślubne - nowe znaleziska