Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a co myślicie o takich misiach ręcznie robionych na prezent? a jeśli chodzi o sprzedawanie to za ile?



Cytat
aska-206
a co myślicie o takich misiach ręcznie robionych na prezent? a jeśli chodzi o sprzedawanie to za ile?

tak zwane "tildy" są piękne. widziałam blogi osób które je szyją. rewelacja! a ceny... najlepiej poszukaj na allegro.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie można kupić takie słoiki? do których można te żelki czy inne słodkości zapakować? Bo w takim zwykłym chyba nie wypada dać :(

od 3 dni szukam ale nic nie potrafię znaleźć, nawet żadnych metalowych pojemników które też by się do tego nadawały ...

Cytat
BotiNoque
Gdzie można kupić takie słoiki? do których można te żelki czy inne słodkości zapakować? Bo w takim zwykłym chyba nie wypada dać :(

od 3 dni szukam ale nic nie potrafię znaleźć, nawet żadnych metalowych pojemników które też by się do tego nadawały ...
u mnie w Pepco takie są :)

a może zwykły słoik, ale z ładną serwetką zasłaniającą zakrętkę, przewiązana czymś (a'la konfitura babci:)?
a takie ładne gotowe w Ikei na pewno są.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 18:51 przez aurrrelia.

A ja lubię decoupage i poza biżuterią (do obejrzenia na moim profilu) lubię ozdabiać tą techniką przedmioty :) świetnie się nadają na prezent.


Cytat
gdyby000
Cytat
hellokilly
Kolejny pomysł na prezent. Wymaga trochę więcej pracy, ale część miałam zrobioną i zapomnianą. Wystarczyło nieco ozdobić, aby ożyło i nabrało Świątecznego klimatu, a w bardziej uniwersalnym guście można zamiast choinki dać serducho lub inną ozdóbkę.
[attachment 644697 stojace1.jpg]
[attachment 644698 oba6.jpg]
[attachment 644699 wiszce1.jpg]

Zobaczcie koniecznie resztę zdjęć i jak wyglądało przed- trochę tego jest ;):
www.kapeluszniczka.blogspot.com

a co to jest...? taki obrazek?


Tak, to jest taki obrazeczek. Stojący albo wiszący. Baza to deucopage
Cytat
BotiNoque
Gdzie można kupić takie słoiki? do których można te żelki czy inne słodkości zapakować? Bo w takim zwykłym chyba nie wypada dać :(

od 3 dni szukam ale nic nie potrafię znaleźć, nawet żadnych metalowych pojemników które też by się do tego nadawały ...

Też myślę o słoiku słodkości na Walentynki. W tym tygodniu brat ma urodziny i spróbuję skompletować taki słoik. Jak na razie mam na oku słoik po kawie prima(?) Nie jestem pewna. Zamknięcie jest na taki wkład szklany.

Poszukaj może w tesco słoika? Do tesco też chcę wybrać się po żelki. Zastanawiam się tylko ile będzie kosztować wypełnienie słoika. 100dag żelków kosztuje 3,99



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 22:17 przez hellokilly.

Cytat
kasia23112511
Kilka z moich obrazów- robione właśnie na prezent :)

REWELACJA!!!

jeśli ręcznie robiona walentynka to może metodą quilling?

Instrukcja krok po kroku tutaj.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 11:00 przez Ihwe.

aska 26 jaki kot! Genialny

dziewczyny, moj poprzedni opis tych rzeczy jest wg numeracji zdjec, a nie wg kolejnosci ich wstawiania :)


Cytat
aska-206
a co myślicie o takich misiach ręcznie robionych na prezent? a jeśli chodzi o sprzedawanie to za ile?


Śliczne one są. < 3 U mnie w mieście takie można kupić, ale nie wiem jaka cena. Drogie nie były. : D

Cześć dziewczyny :)
Dorzucam zdjęcia słoika z żelkami na prezent zainspirowany pomysłem jednej z Was :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEKORACJE I ATRAKCJE ŚLUBNE DIY