Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

37 minut temu

sprawdzony stomatolog

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niektore przesliczne ale ta z kasa to przesada;/

zweryfikowana
Posty: 337
Ostrzeżenia: 5/5

Aż przesadnie za dużo tego w oczach sie troi i dwoi ;p

Cytat
natalia2287
Cytat
Asiulek11989
Witajcie!
Chciałabym się Was poradzić. Otóż 20 sierpnia bierzemy ślub. Zastanawiamy się nad kwiatami.
Rozmawialiśmy z kwiaciarką u której chcielibyśmy zamówić wiązankę ale decyzja jeszcze nie została podjęta. Wymarzyłam sobie wiązankę z kwiatów potocznie zwanych kaliami (Cantedeskia). Ale ciągle myślałam o białych. A tu Pani kwiaciarka mówi, że białe kalie to typowo pogrzebowe kwiaty... No i nie wiem. Zaproponowała mi ciemne, no i właśnie nie wiem... Wypada z ciemnymi do ślubu? Suknia nie będzie skromna, więc wiązankę chciałabym delikatną, skromną... Wkleję Wam zdjęcia, poradźcie, które lepsze? A może macie inne jakieś ciekawe pomysły? Może mieszane (trochę białych i ciemnych)? Wklejajcie zdjęcia :)
Z góry dziękuję za rady :*
Asiulek widze,ze mamy podobny gust bo wlasnie ja tez zastanawiam sie nad tymi dwoma bukietami z kantadesek ,ktory wybrac i jaki kolor, i tez mam slub 20 sierpnia
Prosze o pomoc w moim watku

http://forum.szafa.pl/46/3665989/bukiet-slubny-help.html

Nie ma białej cantedeski - to jest kolor śmietankowy, ecru. Biała jest kalla i jest to kwiat pogrzebowy. Natomiast cantedeska nie występuje w kolorze śnieżnej bieli i jak najbardziej nadaje się na ślub :)

Cytat
natalia2287
Witam dziewczyny,zakladam watek ponownie ,poniewaz wczoraj zostal usuniety ,nie wiem dlaczego.
Otoz chcialabym prosic was o pomoc, bo mam problem nie wiem jak bukiet slubny wybrac do mojej sukni slubnej ,zeby pasowal do calosci i do koloru moich wlosow.Wlosy bede miala jakos upiete i napewno kantadeske we wosach,bez welonu.
Dolanczam zdjecie sukni i zdjecie z kolorem moich wlosow.
Wlosy sa farbowane rude ,mam 168cm i nosze rozm 38.
Wiem ,ze napewno chce bukiet z kantadesek ,ale nie wiem jaki kolor i jaki to ma byc bukiet ,napewno chce skromny bez zadnych udziwnien.
Prosze o pomoc.

Jesli zle umiescilam watek prosze o przeniesienie.


Jesteś prześlicznie ruda, zatem ja dobrałabym kwiaty do tej rudości.
Wybrałabym bukiet z pomarańczowo-rudych cantadesek Ja bukiet z cantadesek robiłam na swój ślub sama- dobrałam wstążkę, ułożyłam i mocno związałam :))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-11 23:38 przez Eduarda.

osobiście mi się nie podoba żadna.

Witajcie mam takie pytanie czy podobają wam się takie bukiety ślubne ? Może macie jakieś pomysły na inne lub na fajne firmy w Krakowie gdzie robią jakieś śliczne bukiety . :) Proszę pomocy mam już mętlik głowie.



Kwiaciarnia euroflorist robi super bukiety ;)

Teraz patrze własnie i podoba mi się kwiaciarnia Artico... muszę się tam przejść

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

ja mysle nad jednym z tych



ten drugi śliczny :)

Cytat
stopshop
ja mysle nad jednym z tych
o boże ten 2 bukiet jest piękny :)
nie wiem czy można ale wkleje strone z bukietami z tej kwiaciarni :)
http://www.artico.com.pl/bukiety.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 22:31 przez justysiaVN.

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

Może takie:



ja wole zdecydowanie prostsze, coś w tym stylu



ja ostatnio zamawiajac bukiet - pani kolorystyke dobierala mi wg koloru oczu skory i wlosow... :))) jestem brunetka - o jesnej karanacji o piwnych oczach - i roz odpadal z miejsca- wybrala brzoskwinie, morele.. biel zielen... ten czerwony i bordowy pasowal...

mój typ :) do tego jeszcze jakieś kwiatki i bardziej stonowane kolory

;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na prezenty ręcznie robione.