Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:10:45

Za 27 tys to wolalabym poleciec na bora-bora i tam wziac slub tylko ja i facet :P No ale to tylko moje zdanie:)

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:11:22

moja siostra bierze ślub w tym roku, impreza na 110 gości w eleganckim hotelu + cała reszta i wychodzi im ok 28tys max.
jestem z okolic Krk.

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:11:37

Mój znajomy robił, ze wszystkim, nawet z noclegami dla przyjezdnych on 25 i ona 25, czyli razem 50tys za ok 130os ;)

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:12:19

drogo,moje wujowstwo w restauracji z 5 daniami na ciepło i ciągłymi przystawkami za osobę płacili około 150 zł plus orkiestra 1 tys.suknie można kupić już za kilkaset zł garnitur podobnie także uważam,że to gruba przesada...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:14:20

Wesela jeszcze nie miałam ale jak na 60 osób to wydaje mi się że dosyć drogo, chyba że wybrałaś jakąś droga sukienkę fotografa itd to się potem uzbiera sumka. Ehh z resztą wesele to jest mega wydatek wydaje mi się że nie ma co szaleć bo w prezentach to nawet się w 40% nie zwróci chyba że goście hojni :DD albo rodzice bogaci i wszystko płacą:) Jeden dzień szybko minie a jak się pomyśli ile to kasy to aż się w głowie kreci.

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:14:32

Cytat
razdwapiec
Za 27 tys to wolalabym poleciec na bora-bora i tam wziac slub tylko ja i facet :P No ale to tylko moje zdanie:)
też bym tak chciała... ale on ma dużą rodzinę... i niestety mało mam do powiedzenia na ten temat. Dla świętego spokoju i żeby rodzina mnie nie znienawidziła - lepiej zrobić wesele

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:15:06

Cytat
ynia88
drogo,moje wujowstwo w restauracji z 5 daniami na ciepło i ciągłymi przystawkami za osobę płacili około 150 zł plus orkiestra 1 tys.suknie można kupić już za kilkaset zł garnitur podobnie także uważam,że to gruba przesada...


ślub i wesele ma się tylko raz w życiu..

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:18:06

Cytat
puchuskubatek
Cytat
razdwapiec
Za 27 tys to wolalabym poleciec na bora-bora i tam wziac slub tylko ja i facet :P No ale to tylko moje zdanie:)
też bym tak chciała... ale on ma dużą rodzinę... i niestety mało mam do powiedzenia na ten temat. Dla świętego spokoju i żeby rodzina mnie nie znienawidziła - lepiej zrobić wesele

A powinnas miec najwiecej do powiedzenia - przeciez to Twoje wesele i Twoj dzien! A co do kosztow - jesli nie musi byc w krk to moze gdzies pod krakowem bedzie taniej? Np. w tomaszowicach jest jakis dworek, tam czesto ludzie robia wesela, dowoz gosci w razie czego mozna zalatwic wynajmujac autobus mpk. Moze warto zrobic poza miastem jesli chcesz ogarniczyc koszty, bo w centrum wiadomo - drozej.

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:19:00

Cytat
agusiap89
moja siostra bierze ślub w tym roku, impreza na 110 gości w eleganckim hotelu + cała reszta i wychodzi im ok 28tys max.
jestem z okolic Krk.
a jaki hotel? bo my znaleźliśmy w sumie poza Krakowem - jeszcze nic nie jest zarezerwowane i mam nadzieję, ze zdążymy z ostatnim wolnym terminem - miejsce jest bajeczne... ale 220 za osobę + nocllegi. Na fotografir oszczędzamy, zamiast kapeli DJ. Tylko suknia około 3000 i garnitur około 2000.

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:21:02

Cytat
puchuskubatek
Dziewczyny, ile kosztowało wasze wesele ( i kiedy to było). Chodzi mi o koszt całkowity - lokal, alkohol, jedzenie, suknia, garnitur i td.

nam wychodzi około 27 000 i zastanawiam sie czy to dużo i szukać czegoś tańszego... na około 60 osób

Hej ja sadze ze to jest bardzo duzo ja mam wesele 13.08.2011r liczba osob ok.130 i myslimy ze 30 tys.nam wystarczy!!!!

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:22:56

moje we wrzesniu 2010 roku tak na okolo 60 osob wyszlo jakies 8-10 tys ale to zalezy w jakim miescie mieszkasz

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:26:47

z chęcią się dowiem na jakie koszty mam się przygotować bo niedługo będzie mnie to czekać, może ktoś jest z trójmiasta i mnie uświadomi? :)

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:28:30

Normalnie jak czytam, że niektórzy po 8tys to jestem w wielkim szoku ;O u mnie tyle kosztuje wyprawienie 18 urodzin..

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:30:30

Cytat
razdwapiec
Cytat
puchuskubatek
Cytat
razdwapiec
Za 27 tys to wolalabym poleciec na bora-bora i tam wziac slub tylko ja i facet :P No ale to tylko moje zdanie:)
też bym tak chciała... ale on ma dużą rodzinę... i niestety mało mam do powiedzenia na ten temat. Dla świętego spokoju i żeby rodzina mnie nie znienawidziła - lepiej zrobić wesele

A powinnas miec najwiecej do powiedzenia - przeciez to Twoje wesele i Twoj dzien! A co do kosztow - jesli nie musi byc w krk to moze gdzies pod krakowem bedzie taniej? Np. w tomaszowicach jest jakis dworek, tam czesto ludzie robia wesela, dowoz gosci w razie czego mozna zalatwic wynajmujac autobus mpk. Moze warto zrobic poza miastem jesli chcesz ogarniczyc koszty, bo w centrum wiadomo - drozej.
wiem co robię. znam rodzinkę. Wolę wziąć później to co dostaniemy do koperty i pojechac gdzieś we dwójkę. A wesele i tak jest pod Krakowem - własnie w takim pseudogóralskim dworku. I jednak chcę mieć wymarzone. Koszty ograniczamy maksymalnie - z dowozem nie będzie problemu, bo rodzinka będzie samochodami i najwyżej ze 2 samochody się wynajmie

Koszt wesela - wątek zbiorczy

06 sty 2011 - 21:36:10

Cytat
piska
Normalnie jak czytam, że niektórzy po 8tys to jestem w wielkim szoku ;O u mnie tyle kosztuje wyprawienie 18 urodzin..

jak masz nadzianych rodzicow i cie stac to mozesz sobie robic 18 za tyle kasy a propo ciekawa jestem jak wyglada taka 18 ale niewazne jaakbys miala zaplacic za nia z wlasnej kieszenie to nie bylo by tak fajnie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bukiety i wiązanki ślubne - mega-galeria