Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

28 minut temu

przestrzeganie diety

59 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

02 gru 2010 - 11:33:08

a to moj :)



Wasze pierścionki zaręczynowe

02 gru 2010 - 12:13:56

pirania piekny noo:) ale tez Ci pewnie haczy wolalabym praktyczniejszy;d

Wasze pierścionki zaręczynowe

02 gru 2010 - 17:54:34

Cytat
la_brunette
a to mój lipiec 2009 :-))

moja szwagierka ma taki sam ,ale trzeba miec drobniutkie ręce bo on jest malutki bardzo ten pierścionek.
Cytat
patka00200
Cytat
0Mycha
A my 25.11 :))
mieliśmy 4 rocznicę , pierścionek wybieraliśmy razem:)))))


w moje urodziny :D :) Szczęśliwa data haha
zaręczynowy się nosi na lewej a obrączkę na prawej czy odwrotnie?



HeHe pewnie ,że szczęśliwa:)
Ja nosiłam zaręczynowy na prawej ,a teraz to obrączkę noszę......też na prawej:) -bo ładnie wygląda pierścionek+obrączka na jednym palcu:)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-02 17:58 przez 0Mycha.

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

02 gru 2010 - 18:00:14

Cytat
madzialukasik
to mój, 29.07.2010 pamiętna data
mi tez sie taki podoba, a mozesz wrzucic zdjecie bo jestem ciekawa jak wyglada w rzeczywistosci=)

Wasze pierścionki zaręczynowe

06 gru 2010 - 12:20:31

No i dobrze się spodziewałam - w weekend zostałam narzeczoną :P
Niestety zdjęcie kiepskie ;)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-24 19:08 przez Yucca.

Wasze pierścionki zaręczynowe

12 sty 2011 - 18:18:18

A to moje cudeńko, żółte i białe złoto, delikatny z małym brylantem. Mój wymarzony:* Jest skromny i bardzo mi się podoba;)
Zdjęcie troszkę nie wyraźne, bo robione wieczorem, w rzeczywistości jest o wiele ładniejszy.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-17 13:59 przez Patuska1990.

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 17:23:56

Patuska1990 wystający kamyk przeszkadza właściwie tylko przy wkładaniu ręki do kieszeni ;) Twój pierścionek niby oklepany model ale śliczny. Moją uwagę zwrócił ten od Sacrum - naprawdę oryginalny przez to super.

zweryfikowana
Posty: 1.157
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 17:34:29

Cytat
Patrycja21
Cytat
MissNothing92
a jak trafiają z rozmiarem? znam wiele przypadków gdzie panowie kupowali za duże pierścionki :P

mój narzeczony wykazał się wyjątkową pomysłowością:)
jak zapytałam jak trafił z rozmiarem, to przyznał mi się że w nocy jak spałam nasmarował mi palec olejem i ściągnął mój stary pierścionek, który nosiłam cały czas, nawet do spania. Potem odbił szybciutko pierścionek w wosku, przygotowanym wcześniej, umył mi palec i poszedł spać:P na drugi dzień zmierzył odbitą w wosku średnicę linijką:)
do dziś się zastanawiam kiedy to było i jak mogłam nic nie poczuć:P

O nie wierzę jak słodko :P
Cytat
menka1989
Cytat
rudzia4646
Ja niestety nie przyjęłam.
a dlaczego nie przyjełaś?

Bo chciał się zaręczyć po rozstaniu, jak wszystko zepsuł i chciał mnie przekupić pierścionkem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 17:38 przez rudzia4646.

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 17:42:57

a ja tam nawet nie mysle czy kiedykolwiek dostane...;d ale ładne sa niektore... aczkolwiek lubie takie "ubogie" srebrne... nie lubie mieszania srebra i złota ;d

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 17:50:01

tez mam rozmiar 8 :(

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 18:08:40

Cytat
Yucca
Patuska1990 wystający kamyk przeszkadza właściwie tylko przy wkładaniu ręki do kieszeni ;) Twój pierścionek niby oklepany model ale śliczny. Moją uwagę zwrócił ten od Sacrum - naprawdę oryginalny przez to super.
No jednym przeszkadza, drugim nie:) Ja niestety jestem taka gapa, że tym jednym co mam zaciągałam sobie swetry, często gdy chodziłam po mieszkaniu obijałam się nim o drzwi i w ogóle hehe;) W zeszłym roku przed sylwestrem to nawet podarłam sobie rajstopy jak je zakładałam ale na szczęście miałam zapasowe :) Być może nie jestem przyzwyczajona bo wcześniej prawie w ogóle nie nosiłam pierścionków. Dla mnie były po prostu nie praktyczne. Mój A. chciał kiedyś bym mu pokazała jakie mi się podobają więc wiedział co ma kupić. Ale gdyby zrobił to bez mojej konsultacji i kupił właśnie taki tradycyjny z wystającym kamieniem na pewno bym się przyzwyczaiła ;) No być może jest oklepany, na zdjęciu wyszedł taki nie kształtny i matowy trochę a w rzeczywistości ślicznie się błyszczy i bardzo mi się podoba :) Osobiście lubię skromną, delikatną biżuterię, przecież to ja mam wiedzieć, że to pierścionek od mojego ukochanego a nie wszyscy wokoło. Spotkałam się z komentarzami, że zaręczynowy to musi być widać żeby wszyscy widzieli. Znam nawet osobę, która jak dostała swój to spytała chłopaka czemu taki mały brylant, a wcale taki mały nie był (???) Przecież miłości nie mierzy się w karatach.
A tak w ogóle to dla mnie pierścionek jest najmniej ważny w tym wszystkim, dla mnie to symbol narzeczeństwa, liczy się przecież to, że nasz mężczyzna chce spędzić z nami resztę życia, prawda? :*

Mnie również bardzo podoba się pierścionek Sacrum, taki nie typowy i dzięki temu świetny i w ogóle większość których obejrzałam jest super i bardzo mi się podobają :) Każdy ma w sobie coś wyjątkowego, przecież jest wyjątkowy bo zaręczynowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 18:11 przez Patuska1990.

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 18:09:43

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 10:01 przez szafirian.

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 18:15:21

szafirian śliczny pierścionek:)
Yucca twój również jest piękny, ładnie się prezentuje z tym szafirem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 18:19 przez Patuska1990.

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 18:17:05

ja nie mam zdjęcia, ale dostałam w poniedziałek:D byłam zaskoczona:) zupełnie się nie spodziewałam, ze go dostanę, co prawda planowaliśmy już kiedy ślub itd, ale datę mamy na 2013rok więc myślałam, że zaręczyny dopiero za rok, a tu takie zaskoczenie:D

Wasze pierścionki zaręczynowe

14 sty 2011 - 18:19:20

a to mój pierścień "Arabeli" :) Mój mąż 9 lat temu wyjeżdżając na kontrakt do Emiratów Arabskich podwędził mi mój ukochany pierścionek żeby tam kupić dla mnie zaręczynowy i trafić z rozmiarem. Byłam na niego zła bo tłumaczył się, że chciał mieć coś mojego a ja nie mogłam pojąć dla czego akurat mój ulubiony pierścionek. Jak wrócił nerwy mi przeszły :D Był robiony na zamówienie przez miesiąc. Jest skatalogowany na wypadek "W" i jak to mój prawie romantyczny mąż stwierdził: .." to świetna lokata kapitału kochanie..." :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 01:00 przez shadowcaster.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na prezenty ręcznie robione.