Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 853
Ostrzeżenia: 9/5

Totalny brak ochoty na seks

26 sty 2023 - 08:25:55

1,5 roku po ślubie. Seksu 0 i ochoty 0. I to nie jedynie na mojego meza. Nie mam ochoty na nikogo.

Uprzedzająć nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i zrobiłam wszystkie badania laboratoryjne, z których okazało się,że ze mną wszystko jest ok. Co mogę zrobić więcej? :(

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Totalny brak ochoty na seks

27 sty 2023 - 08:59:20

seks jest koniecznością, kiedy mózg tego się domaga. To ważna potrzeba życiowa, ale nie aż tak ważna, by o życiu decydowała. Są takie przypadki aseksualności. Nie masz potrzeby, to ten temat nie powinien cię obchodzić. Na pewno jest wiele zachowań , które innym sprawiają radość, gdy dla ciebie są obojętne.I to może być jedna z tych spraw. Problem, to małżeństwo. O mężu nie napisałaś. Czyżby impotent? Półtora roku to sporo. Podpowiem, ze wielu kobietom pomagaja tabletki na libido.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Totalny brak ochoty na seks

30 sty 2023 - 09:05:56

A mąż jak na to reaguje? Bo na pewno nie jest dobrze z tego co piszesz.... Czy rozmawiałaś z nim o tym,że nie chce Ci się uprawiać seksu? I czy tak jak tutaj piszą robiłaś na pewno wszystkie badania? Na przykłąd tarczyce? Ewentualnie czy nie masz jakiejś depresji?

Próbowałaś suplementacji? Brak ochoty na seks jest czasami spowodowany brakiem witamin.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Totalny brak ochoty na seks

02 lut 2023 - 14:16:15

Wbrew pozorom nie jest to takie głupie . Ginekolog to lekarz, na pewno ma sytuacje, w których pacjentki przychodzą do niego z problemem niskiego libido. Autorko poczytaj sobie o Libido therapy Moja żona to przyjmuje. Poleciła jej jej pani ginekolog. Na początku nie chciała tego przyjmować bo myślała ,ze jej to zupełnie nie pomoże ale co sie okazało to to,że tabletki rzeczywiscie dobrze dzialaja na libido.

Totalny brak ochoty na seks

21 cze 2023 - 11:43:18

U mnie w sex shopie najwięcej schodziło z tabletek dla kobiet to tych Feminam Libido i kobietki bardzo chwaliły.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Totalny brak ochoty na seks

10 sie 2023 - 17:25:07

Nie znam tych tabletek ale wiem że czasem może pomóc zmiana tabletek antykoncepcyjnych. Słyszałam że w takich sytuacjach bardzo często ginekolodzy drovelis teraz przepisują bo te tabletki praktycznie nie mają skutków ubocznych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobre tabletki na potencję