Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Cześć. WIadomo,że w zwiazku seks po jakimś czasie robi się nudny .Czasami warto jest wiec sięgnąć po jakieś zabaweczki erotyczne tak aby się rozerwać. Jakie polecicie? Przy jakich najlepiej się bawiliście?

Ze swojej strony polecam:
Sex elixir - czyli tak zwana hiszpańska mucha, nie wierzyłam, ze działa ale jednak
żele erotyczne: czerwony durex, niebieski unimil, libi gel i fajny jest jeszcze belover
wibratory róznego rodzaju :)
Ciekawi mnie jeszcze jakie macie zdanie o feromonach

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Mam jeden zapach Love desire, kupiłam również z ciekawości i ogólnie jestem miło zaskoczona bo zebrałam za niego wiele komplementów i ogólnie mężczyznom się podoba.Ciekawa jestem męskiej wersji, jeszcze nie wąchałam. Co do hiszpanskie muchy raz próbowaliśmy z facetem ale na mnie ie zadziałała. Chociaż może było to dlatego, że kupowałam inną i na allegro.

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Są różne rodzaje, akurat sex elixir jest jedną z droższych hiszpoanskich much. Ponoć trzeba samodzielnie na sobie wypróbować bo na jedną osobe będzie lepiej działał jeden produkt na drugą drugi. No tak jak pisałam to jestem zadowolona :) Sama chętnie wyprobowałabym feromony ale szukam jakichś bezzapachowych. Mam swój ulubiony zapach i nie chciałabym go zmieniać.

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

To kup sobie pheromone essence. Są bezzapachowe i dość skoncentrowane. Mają jedna wadę.Są drogie, ale za to są to jedne z lepszych jakie można kupić. Miałam kiedyś, jedna buteleczka pomimo ,że kilkanaście mililitrów wystarczyła mi na kilka miesięcy bo wystarczyło użyć kropli za uszy. Teraz jednak wolę love desire. Zapach mi odpowiada tak więc nie będę na razie zmieniała.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Feromony super sprawa, kupilam i dla kobiety i dla mezczyzny, mamy tez kilka zabawek, masturbator dla niego, nakladke wibrujaca, jajko wibrujace, kilka wibratorow, zabawki analne i klasyczne kajdanki bicze opaski na oczy itd

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

feromony? a po co to?

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

no jak po co :D dla podkrecenia zmysłów, poczytaj sobie, są rózne https://superlove.pl/afrodyzjaki-i-feromony/feromony-dla-kobiet

Ja wam bardzo polecam ten zapach z feromonami. Rozpala zmysły https://sensualnie24.pl/Perfumy-z-feromonami-Fun-Obsessive-30-ml

Gadżety erotyczne to naprawdę spoko sprawa :) polecam sklep strefa erotyki , mają całkiem przyziemne ceny :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zatrudnij profesjonalnego hakera!