Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Mąż ma przedwczesny wytrysk

04 lis 2021 - 10:22:05

Witam. Maż ma praktycznie od zawsze przedwczesny wytrysk. Wcześniej mi to nie przeszakdzało ale od jakiegoś czasu zaczyna mnie to radzić. Doradzicie co robić?

niezweryfikowana

08 lis 2021 - 08:39:09

Jest to dość popularna dolegliwość bo większość facetów to ma ( przynajmniej w pewnym okresie życia, głównie w nastoletnim albo jak są w swoich latach 20 tych). Pytanie czym jest dla Ciebie przedwczesny wytrysk.Bo dla jednej osoby to 5 minut a dla drugiej 10 sekund. No i cóż. Jest wiele sposobów na powstrzymanie wytrysku: masturbacja przed , ewentualnie odbycie dwóch stosunków bo drugi zawsze będzie

niezweryfikowana

09 lis 2021 - 12:00:33

Jakby mógł 5 minut to byłabym przeszczęśliwa. A tak kilka ruchów i od razu koniec. Odwraca się i idzie spać :P Oczywiście na początku stara sie mnie zaspokoić jednak czasami tęskno mi jest do takiego normalnego długiego seksu. O tych chusteczkach nie słyszałam. Co to jest?

niezweryfikowana

09 lis 2021 - 13:59:42

Fajny gadżet Taka chusteczka jest nasączona specjalnym płynem, który jakby ,,znieczula" penisa i dzięki temu penis nie jest tak wrazliwy i można uprawiać seks o wiele dłużej.Nie są po prostu tak rozreklamowane jak prezerwatywy. Trafiliśmy na to z mężem w sumie przypadkiem jak zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne i szukaliśmy jakiegoś zamiennika dla prezerwatywy ( nie chcieliśmy stosować podwójnej antykoncepcji i przecież nie po to trułam się tabsami). u nas sie sprawdziły.

niezweryfikowana

09 lis 2021 - 14:54:42

W takim razie poproszę o informację gdzie mogę to kupić :)

niezweryfikowana

10 lis 2021 - 15:13:29

W sieci, wpisz sobie orgasm control wipes i od razu pojawi Ci się wiele sklepów, w których mozna je dorwać.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

17 maj 2022 - 23:40:28

z takimi problemami to najlepiej do lekarza :) chociaz u mojego nie pomoglo nic.. poradzilismy sobie inaczej.. szybki wytrysk na poczatku a potem czas na dluzsza zabawe :D uzywamy erotycznych zabawek i seksi ubranek :D

25 maj 2022 - 21:57:57

Cytat
drazetkabiala
z takimi problemami to najlepiej do lekarza :) chociaz u mojego nie pomoglo nic.. poradzilismy sobie inaczej.. szybki wytrysk na poczatku a potem czas na dluzsza zabawe :D uzywamy erotycznych zabawek i seksi ubranek :D

to on pewnie zadowolony jak ma dwa razy :D u nas nie ma takiej potrzeby ale w sumie zabawkami bym nie pogardzila :d gdzie warto kupowac?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

26 maj 2022 - 08:11:33

jasne ze zadowolony :d kto by tak nie chcial haha :D a co do zabawek to mamy kilka z sex shopu ale ceny tam sa kosmiczne, teraz wole zamawiac na https://superlove.pl/

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

28 cze 2022 - 14:05:01

Ćwiczneia faktycznie pomagają, jednak nie w każdym przypadku. W niektórych przypadklach nie są skuteczne. I trzeba sięgnąć po środki zastępcze

Prezerwatywy
Ewentualnie żele opóźniające wytrysk

Srodki takie zawierają w sobie lidokainę albo jej pochodne: https://kofeina24.pl/produkt/lidokaina/ O dzialaniu można sobie poczytać na tej stronie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fetysz