Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam,mam 15 lat i chodze do 3 klasy gimnazjum. Od dwoch miesiecy jestem z chlopakiem,ale widujemy sie rzadko,bo jest on z innego miasta. Ostatnio miala miejsce sytuacja,ktora nie daje mi spokoju. Otoz mielismy sie spotkac u niego w domu. Mama podwiozla mnie na miejsce i okazalo sie,ze bede z nim sam na sam. Stwierdzilam,ze troche mnie to przeraza,bo nie bylismy nigdy sami. Gdy dotarlam na miejsce,zapukalam do drzwi. Otworzyl dopiero po okolo 5 minutach pukania. Bylam zaskoczona co tak dlugo robi. Gdy mi otworzyl sprawial wrazenie zdenerwowanego. Nie zwrocilam jednak na to szczegolnej uwagi i weszlam do srodka. Gdy zamknal drzwi poszlismy razem do jego pokoju. Usiadlam na jego lozku i od razu poczulam dyskomfort,tak jakbym usiadla na czyms mokrym. Zignorowalam to,a on widzac moja mine bardzo sie speszyl i zaprosil mnie do pokoju goscinnego. Gdy juz dotarlam na kanape usiadl obok mnie. Porozmawialismy chwile i zlapal mnie za reke. I tu kolejna dziwna rzecz - jego dlon byla mokra. Ale nie tak mokra jak od wody czy potu, to bylo cos lepkiego. Po chwili zaczal dotykac mnie po wlosach,zlapal delikatnie za talie. Mialam powoli dosyc,wiec po dwoch minutach poszlam do lazienki. Bez zastanowienia wytarlam sie i to dosc porzadnie (boje się ze mogłam dalej mieć brudne ręce bo ich nie umylam) wczoraj (ta cala sytuacja miala wlasnie wtedy miejsce czyli 18.05) mialam trzeci dzien okresu i nie chcialam zeby krew zostala na ubraniu. Po wyjsciu z toalety nie pomyslalam nawet o tym,ze ta dziwna maź na rekach chlopaka i na lozku mogla byc sperma. Ja podcierajac sie robilam to dosc mocno i dotknelam palcami warg sromowych,dodatkowo dotykalam wlosow ktore rowniez mogly zostac pobrudzone. Po powrocie do domu zauwazylam na spodniach plame. No i teraz nadchodzi moje pytanie: czy jest szansa zebym zaszla w ciaze? Czytalam,ze podobno swieza sperma po kontakcie z pochwa moze spowodowac zaplodnienie. Nie jestem internetowym trollem,moje pytanie jest powazne,bardzo denerwuje sie cala sytuacja,wiec prosze o niewysmiewanie mnie i mojej niewiedzy. Dodam jeszcze,ze moj cykl jest bardzo nieregularny,wiec boje sie,iz mimo ze mam okres moglam zajsc w ciaze. Chce poczekac 2 tyg i zrobic test,ale ten okres bedzie dla mnie udreka. To strasznie duzo czasu, a ja powinnam skupic sie na poprawianiu ocen,a nie na tym czy nie jestem w ciazy. Mieszkam w dosc patologicznej rodzinie,wiec nie ma opcji na dziecko w tym wieku. Bardzo prosze o pomoc,co mam robic? Jesli chodzi o chlopaka to brak slow...jestem pewna,ze przed moim przyjsciem musial sie masturbowac i nie zdazyl "sprzatnac" po sobie. Prosilabym o szczerosc, po prostu chce wiedziec na czym stoje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spotkamy się ???