Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na seks

08 maj 2019 - 08:23:50

Jestem od kilku lat w małżeństwie. O ile na początku ochota na seks była o wiele większa to = teraz coraz rzadziej dochodzi do zbliżeń. Co może byc powodem zmniejszonego libido?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Brak ochoty na seks

09 maj 2019 - 14:41:56

Sama również jestem w małżeństwie ale nadal mamy na siebie ochotę. I raczej nie zmieni się to w najbliższym czasie bo o seks dbamy.. Jest to bardzo ważna sfera i jeśli sobie to olewacie to nic dziwnego że Wam sie nie chce Jestem zdania,że o związek zawsze trzeba walczyć.Nie poddawać się rutynie, która może sprawić ze seks faktycznie nie będzie przyjemny. Jeśli dba się o różne urozmaicenia oraz o różne nowości to można cieszyć się seksem nawet po wielu latach w związku. Sama polecam na przykład wypróbować sobie Sex Elixir. Jest to ta hiszpańska mucha o której dużo się czyta i której żaluję że w sumie nie odkryłam wcześniej.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na seks

10 maj 2019 - 09:17:14

Czy to nie jest placebo? Sama zastanawiam się nad wypróbówaniem ale w sumie to nie wiem....

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Brak ochoty na seks

13 maj 2019 - 15:34:46

Nie.Na pewno nie jest to placebo Szczerze to sama się trochę tego obawiałam na samym poczatku ale okazało się, ze tak nie jest. A kupowałam przez neta ;)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Brak ochoty na seks

14 maj 2019 - 14:30:36

My niedawno sobie sex elixir wypróbowaliśmy :) i faktycznie działa, nawet mój lekarz powiedział, że mogę to brać

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Brak ochoty na seks

15 maj 2019 - 09:11:54

Też mogę polecić ten środek. Mi poleciła Sex elixir koleżanka, która miała problemy z rutyną w związku.Była u seksuologa i właśnie lekarz jej coś takiego polecił mówiąc,że warto jest wypróbować. Ogolnie to nie polecam tylko mieszania z ciepłymi napojami bo przez to może nie podziałać :P

Brak ochoty na seks

12 sie 2019 - 12:50:57

najlepsze są tabletki Feminam Libido bo maja ciekawe ziółka z Meksyku i USA w składzie naprawdę działaja feminam libido

Brak ochoty na seks

19 sie 2019 - 09:58:16

Ja tam odradzam sztuczne tabletki :) można postawić na owoce i warzywka - ja tam zajadam w sezonie truskawki, a do wszystkich potraw dodaję pietruszkę :D wszystko utrzymuje się w normie :D

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na seks

22 wrz 2020 - 16:46:12

działają rewelacyjnie te feminam libido myślę że raczej mi nie zaszkodzą same zioła w składzie co prawda jakieś egzotyczne bo z Brazylii i Meksyku ale biorę już jakiś czas j jestem zadowolona bardzo

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Brak ochoty na seks

25 paź 2020 - 10:18:38

Brak ochoty na seks może być spowodowany też tym, że psychicznie czujemy się zmęczone. Są takie momenty, gdy ciężko jest nam się ogarnąć samemu i wtedy niestety na seks też nie mamy ochoty. Mam koleżankę, która miała duże problemy łóżkowe ze swoim partnerem i okazało się, że dziewczyna ma depresję. Dopiero z pomocą https://psychomedic.pl/ w Katowicach, udało się jej odzyskać ochotę na seks oraz chęć do życia. Dobra poradnia to często podstawa! :

Brak ochoty na seks

22 paź 2021 - 13:46:50

słyszałam o tych feminam libido podobno pomagają?

Brak ochoty na seks

20 sty 2023 - 13:30:04

przy niskim libido o ile problem nie jest zdrowotny fajnie jest sie powspomagac npo zabawkami erotycznymi, jakas fajna bielizna, czas sam na sam bez pospiechu itd :)

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Brak ochoty na seks

28 sty 2023 - 21:44:35

łato powiedziec trudniej zrobic :P

Brak ochoty na seks

29 sty 2023 - 18:35:24

no ja wiem ze czasami sie nie da, nie ma sie sily, sa dzieci, mijamy sie w domu bo praca itd ale trzeba podsycac zwiazek by nie usechl jak kwiatki :) czasem wystarczy niewiele, na superlove sa fajne komplety bielizny, sa żele, zabawki a nawet feromony, co kto lubi :D

Brak ochoty na seks

21 cze 2023 - 11:46:22

sprzedawałem w sex shopie w Łodzi ten Feminam Libido i klientki bardzo chwaliły. Dużo stałych było więc chyba są dobre.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nietypowe zajście w ciąże - jakie szanse?