Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny mam problem nie wiem co się dzieje ... Miałam zapalenie pęcherza brała na to neofuragine gdy przestałam ja brać dostałam okresu po 16 dniach od poprzedniego czy ktoś tak miał ? Dodam jeszcze że współżyłam z partnerem dwa razy (raz z antykoncepcja) i raz był bez zabezpieczeń lecz nie doszło do wytrysku oraz partner j miał wytrysk już za pierwszym razem

Infekcja mogła ci zaburzyć miesiączkowanie, ewentualnie to inna przyczyna. Najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza, a później pomyślisz nad inną antykoncepcją, bo być może zaraża cię partner. Ja od wielu lat stosuje damska prezerwatywę pasante female i nie mam problemów z infekcjami intymnymi, a nie posiadam stałego partnera więc jest to dla mnie ważne.

Dokładnie, infekcje intymne bardzo mocno wpływają na cykle miesięczne, poza tym pamiętaj że każde współżycie bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą. Jeśli czasem zdarza wam się kochać bez jakiejś antykoncepcji, to chociaż monitoruj sobie swoje cykle, ja używam do tego taniego, łatwego w użyciu i dokładnego testera owulacji ze śliny afrodyta i zawsze wiem, kiedy bezwzględnie muszę się zabezpieczać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak ochoty na seks