Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nagie fotki w sieci

01 sty 2019 - 15:36:09

Co myślice o dodawania nagich fotek w sieci na portalach erotycznych?

Nagie fotki w sieci

01 sty 2019 - 16:41:52

Spoko pomysl , mam kilka swoich profili

Nagie fotki w sieci

01 sty 2019 - 18:21:59

Serio?

Jest tu kto?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-03 00:24 przez WIKTORIA290.

Nagie fotki w sieci

07 sty 2019 - 08:58:32

No serio , mam na conajmniej 2 portalach

Nagie fotki w sieci

07 sty 2019 - 19:49:57

wszystko jest dla ludzi :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Nagie fotki w sieci

07 sty 2019 - 20:33:05

I to ma być życie intymne? Widać teraz nawet pod "pierzyną" kable i antena. Dzisiaj każdy kto daje do netu gołe tyłki myśli, że to niemal akty najwyższej klasy ... no tak powstają wielkie majątki, a ich właściciele bardzo chętnie po ich zdobyciu głoszą opinie nawracające kolejnych, którzy chcą się w ten sposób dorobić.

Nagie fotki w sieci

07 sty 2019 - 22:23:52

No o dorobku to chyba tu nie ma mowy , bardziej o podzieleniu sie wizerunkiem jakiego na codzień nie mozna pokazać . No i pogadać z kims komus sie podoba/ kogos interesuje , tudzież ma podobne zainteresowania

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Nagie fotki w sieci

08 sty 2019 - 18:15:31

@Adasko35 spoko, skoro tak twierdzisz, ale tak szczerze powiedziawszy to już bokiem wyłazi ta "erotyka" i działa na mnie jak płachta na byka. Najlepiej jakby te wszystkie gwiazdy z wydumanym ego przeniosły się na takie portale i tam świeciły swoimi "oczami" ... Jak już wspomniano w tym wątku, wszystko jest dla ludzi. Tak, wszystko dla ludzi i czego to ludzie dla ludzi nie zrobią dosłownie wszystko ... Co do dorobku, zarówno tego materialnego jak i "duchowego" to pozostanę przy swojej opinii :) Jak świat światem golizna najlepiej się sprzedaje i tyle. Ogólnie goły tyłek jakby go nie malować, retuszować, obrabiać w fotoszopie zawsze pozostaje gołym tyłkiem, a najgorsze, mam wrażenie, że niektórzy ludzie uwierzyli, że ludzka skóra nie ma porów, jest idealnie gładka, wyprasowana jak papier żelazkiem. No, ale jak to wszystko zdrapać to ... zostaje tyłek goły i basta.

Nagie fotki w sieci

08 sty 2019 - 22:16:48

To prawda , wszystko dla ludzi . erotyka sprzedaje sie najlepiej .to tez prawda . Ludzie lubią sie chwalić swoimi wdziękami , ale tak , tez prawdą jest to ze celebryci powinni sie przeniesc na amatorskie poratale i tam zaświecić tyłkiem .

Nagie fotki w sieci

25 lut 2019 - 11:03:42

jak juz kogos tak mocno przyszpili i chce sie pokazywac i byc podziwiana to ja proponuje burleskę ;)

Nagie fotki w sieci

25 lut 2019 - 13:44:40

Jak dla mnie to nie bardzo... z sieci nic nie znika, za jakiś czas może coś takiego wyniknąć, ktoś się dowie, za duży stres.

Nagie fotki w sieci

23 kwi 2021 - 23:09:12

Zapraszam na mój profil, codziennie nowe fotki stópek ;3
https://onlyfans.com/syllyz

Nagie fotki w sieci

19 paź 2022 - 11:39:18

nie mam nic przeciwko :d na https://adoreo.com/ mam konto wrzucam foty czasem z kims popisze zbieram punkty i na tym zarabiam :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapalenie pęcherza za przyspieszenie miesiączki