Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Seks z nieznajomym

12 lis 2018 - 20:17:25

Witam chciałam się zapytać czy przydarzył wam się seks z nieznajomym i jak do takich spraw podchodzicie.
Jak wiadomo w dzisiejszych czasach robi się to normą ludzie zaczynają podchodzić przedmiotowo a mnie się wydaje że seks to mega intymna sprawa i już zostawiając sprawę moralności seks jak dla mnie potrzebuja zaufania a czy po godzinie znajomości można takie zbudować raczej nie.
Żeby nie było nie jestem pruderyjna zdarzył mi się seks na 2 randce ale randka to już inna para kaloszy a takie jednorazówki i papa są słabe, jakie macie zdanie?

Jest tu ktoś?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-13 12:19 przez WIKTORIA290.

Seks z nieznajomym

19 paź 2022 - 11:39:58

seks nie ale na adoreo.com mam konto i wrzucam fotki, czasem z kims popisze ale nie spotykam sie, zbieram punkty za wiadomosci i potem mam ztego kase

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Seks z nieznajomym

20 paź 2022 - 21:19:04

hmm w sumie to chyba nie :P kazdego znalam w jakims tam wiekszym czy mniejszym stopniu :P mam fetysze i szukalam faceta ktory sie do nich tez dostosuje :D

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Seks z nieznajomym

22 paź 2022 - 19:04:27

a z ciekawosci moge spytac jakie to fetysze? :P

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Seks z nieznajomym

24 paź 2022 - 14:19:29

lubie specyficzne zabawki do lozka a nie kazdy akceptuje cos wiecej niz lubrykanty czy wibrator :P lubie tez bdsm, zabawki mam swoje, zamawiam na https://superlove.pl/

Seks z nieznajomym

25 mar 2023 - 15:13:00

może warto spróbować, nowe osoby to zawsze nowe doznania. Wpadnij na Sekstet, znajdziesz tam sporą bazę z ogłoszeniami towarzyskimi jak i samodzielnie wstawi swoje ogłoszenie. Po za tym wiem że sporo ludzie z tego korzysta, kilku moich znajomych regularnie tam działa i mega są zadowoleni.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Seks z nieznajomym

10 sie 2023 - 12:12:10

Tylko pamiętajcie o zabezpieczeniu, teraz są skuteczne tabletki drovelis, mają w składzie estetrol, a to estrogen naturalnie występujący w okresie płodowym, dlatego są bardzo dobrze tolerowane przez organizm

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nagie fotki w sieci