Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem intymny u chłopaka

03 cze 2018 - 16:14:29

Witam, z góry przepraszam, że piszę na tym forum, ale zapewne dostanę tutaj najlepsze odpowiedzi. Na wstępie proszę o potraktowanie sprawy poważanie a nie dla żartów. Byłem u lekarza i prawdopodobnie mam jakieś zapalenie cewki lub pęcherza, biorę tabletki, ale póki co nie ma rezultatu. Kilka razy dziennie pojawia się wydzielina a zmienianie 3-4 razy dziennie majtek jest uciążliwe. W jaki sposób chłopak może się zabezpieczyć przed niechcianą wydzieliną ? Czy są jakieś podpaski lub wkładki dla chłopaków ? Podkładanie chusteczek itp odpada, ponieważ one się zwijają. Czy ewentualnie można użyć takich kobiecych podpasek ? Wiem, że u kobiet to przylega i nic nie wydostaje się na zewnątrz, u chłopaka może być z tym problem, ponieważ będzie odstawać. Ewentualnie jakie kobiece podpaski lub wkładki są najcieńsze tak aby nic nie wyróżniało się spod ubrania, ponieważ kompletnie nie mam pojęcia ?
Zgłoś

Problem intymny u chłopaka

03 cze 2018 - 16:35:49

Witaj ,
są do tego celu specjalne prezerwatywy , zapytaj w sklepie medycznym
albo w aptece.
Natomiast, jeśli jest tej wydzieliny więcej to kup sobie wkładki urologiczne dla mężczyzn , są bardzo komfortowe i dyskretne .One sie nazywają seni man czy coś takiego. Wiem , bo mój tato ich używa .
Nie kupuj podpasek, będą widoczne , poza tym będzie z nimi niewygodnie.
Pozdrawiam

Problem intymny u chłopaka

03 cze 2018 - 16:38:40

Wkładki higieniczne z Naturelli są cieniutkie. Sama używam na co dzień i nie czuję ich w ogóle.



Problem intymny u chłopaka

03 cze 2018 - 17:00:40

Napisałem do Ciebie na PW.

Problem intymny u chłopaka

03 cze 2018 - 23:09:51

są specjalne meskie wkładki np. tena men

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Związek