Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

powiekszenke piersi

13 mar 2018 - 08:23:42

Spróbuj co Ci szkodzi. Jak spróbujesz to się dowiesz. Z tego co czytałam sobie o działaniu tabletek to działają one głównie na ujędrnienie biustu i dzieki temu ujędrnieniu biust wydaje się wiekszy. Może Tobie równeiż pomogą.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

powiekszenke piersi

28 gru 2018 - 09:58:32

Nie wiem czy zdecyduję się na tabletki perfect bust ale ciekawa jestem jak oceniacie krem z tej serii?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszenke piersi

28 gru 2018 - 14:16:26

W sumie to nie nastawiałam się na wiele jak je kupowałam ale produkt naprawdę działa. Wiadomo, że nie jest to efekt rodem z salonu kosmetycznego czy gabinetu chirurga, ale skóra jest naprawdę ujędrniona, bajecznie gładka, biust wydaje się pełniejszy. Jak dla mnie perfect bust to najlepsze serum do biustu jakie testowałam a miałam do czynienia z kilkoma takimi kosmetykami.....

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

powiekszenke piersi

31 gru 2018 - 13:42:34

Czyli rozumiem, ze bardziej ujędrnia a nie powiększa?

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszenke piersi

01 sty 2019 - 19:46:23

Ujędrnia a przez to biust wygląda na o wiele większy. Tak wiec można powiedzieć, że powiększa. Balsam jest super, widzę zdecydowaną poprawę jędrności skóry biustu. Polecam wszystkim dziewczynom, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji biustu np. po ciąży lub zrzuceniu wagi. Po użyciu balsamu skóra staje się bardziej elastyczna, a biust wydaje się jędrniejszy. Zresztą mi zależało właśnie bardziej na jędrności bo straciłam sporo na jędrności biustu z tego powodu, ze po porodzie sporo schudłam i to odbiło się na wyglądzie moich piersi.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszenke piersi

21 lut 2019 - 09:55:41

Cytat
polla84
Ujędrnia a przez to biust wygląda na o wiele większy. Tak wiec można powiedzieć, że powiększa. Balsam jest super, widzę zdecydowaną poprawę jędrności skóry biustu. Polecam wszystkim dziewczynom, które potrzebują odpowiedniej pielęgnacji <moderacja>biustu np. po ciąży lub zrzuceniu wagi. Po użyciu balsamu skóra staje się bardziej elastyczna, a biust wydaje się jędrniejszy. Zresztą mi zależało właśnie bardziej na jędrności bo straciłam sporo na jędrności biustu z tego powodu, ze po porodzie sporo schudłam i to odbiło się na wyglądzie moich piersi.

Muszę wypróbować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-25 12:36 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

powiekszenke piersi

18 mar 2019 - 09:28:13

No właśnie sama obecnie używam kremu i jest całkiem przyjemny. Faktycznie jest to jeden z lepszych kosmetyków do biustu z jakiego miałam okazję korzystać ale.... nie powieksza. Tak jak tutaj piszecie ujędrnia ale z powiekszeniem to nie ma wiele wspólnego ;) Tak więc chciałabym wypróbować tabletki. Czy mają jakieś przeciwwskazania?

powiekszenke piersi

18 mar 2019 - 12:34:31

Dziewczyny, nie ma co, tabletki, masaże, wyciągi z ziół... nic wam biustu nie powiększy :P Możecie ujędrniać i podnosić - ćwiczenia na klatę, pompki, wszystko wskazane, ale nie dawajcie się naciągać na jakieś pigułki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

powiekszenke piersi

20 mar 2019 - 08:44:32

Jeśli piszesz o tabletkach perfect bust to nie ma tutaj przeciwwskazań. Są to ziołowe tabletki czyli są bezpiecznze i można je brać bez obaw, że coś się stanie.Sama jak je brałam nie odczuwałam zadnych efektów ubocznych poza tkliwością biustu w pierwszym miesiącu przyjmowania ale dla mnie w sumie nie był to efekt uboczny ale efekt, który świadczył o tym, ze tabletki działają i rzeczywiście powiekszają piersi. Raczej nie brałabym ich jednak w okresie ciązy czy karmienia bo wolałabym nie ryzykowac. Nie mogę jednak ręczyć za tabletki innych firm.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 6/5

powiekszenke piersi

22 wrz 2020 - 16:55:59

tabletki Breastfem są dobre brałam 3 miesiące i zauważalna zmiana

powiekszenke piersi

23 lut 2021 - 13:40:27

słyszałam o nich to jakieś zioła z Brazylii są w składzie. Mojej najlepszej koleżance udało się powiększyć biust tymi tabletkami a miała naprawdę bardzo mały.

powiekszenke piersi

22 paź 2021 - 13:56:31

działają :)

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszenke piersi

24 kwi 2022 - 00:53:38

Raczej pozostaje tylko operacyjne powiększanie piersi warszawa bo nie istnieją cudowne tabletki czy kremy, które są w stanie zmienić rozmiar miseczki. Jedynie co to ujędrnią skórę wokół piersi

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszenke piersi

17 maj 2022 - 14:49:39

W takiej sytuacji moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie powiększanie piersi. Sama miałam taką operacje i jestem zadowolona z efektów, u mnie wykonywał ją chirurg Kochan https://powiekszanie-piersi.com/ i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

powiekszenke piersi

21 cze 2023 - 11:58:24

Podobno kobiety twierdzą że ten Breastfem jest dobry ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trójkąt:dwie kobiety i mezczyzna