Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiekszenke piersi

05 lis 2017 - 20:47:05

Czy któraś z was może powiększyła piersi w Czechach? Chciałam wykonać zabieg ale ceny w Polsce powalają. Podobno można zrobić to za granicą u dobrych specjalistów ale za połowę ceny. Szukam informacji jak to wygląda.

powiekszenke piersi

05 lis 2017 - 21:46:52

Niestety nie wiem, jak to wygląda cenowo za granicą. Tak czy inaczej nie leć tam samolotem, bo słyszałam historie o explodujących sztucznych biustach:D:P:D:P

powiekszenke piersi

06 lis 2017 - 07:57:38

Cytat
GewelinaG
Czy któraś z was może powiększyła piersi w Czechach? Chciałam wykonać zabieg ale ceny w Polsce powalają. Podobno można zrobić to za granicą u dobrych specjalistów ale za połowę ceny. Szukam informacji jak to wygląda.
ja nie miałam i nie będę miała.
Zastanowiłaś się nad tym jak coś pójdzie nie tak to który lekarz w Polsce będzie się z tym paprał?
Lepiej przepłaćić i mieć spokój jak tak bardzo ci zależy na tym biuście.

powiekszenke piersi

06 lis 2017 - 17:39:15

Tja jak nie zaćma to cycki w czechach i znow bedzie promowanie jakiejs kliniki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszenke piersi

28 lis 2017 - 21:35:41

Chyba w Polsce też mamy dobrych specjalistów w tych dziedzinach, jestem ciekawa jak to wygląda przy przeszczepie własnego tłuszczu? Można sobie wymodelować co nieco, zgubić boczki i przy okazji biust podnieść. Robiła któraś z Was coś takiego? Możecie kogoś polecić najlepej z Warszwy?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenke piersi

30 lis 2017 - 10:31:46

No nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na operację powiekszania piersi bo bałabym się jednak skutków niepożadanych. Jesli już jednak ktoś chce się wybrać to proponowałabym zdecydować się na operację powiekszania w Polsce a nie w Czechach. Jeśli coś pójdzie nie tak to przynajmniej mozecie dochodzić swoich racji tutaj. Bo za granicą nie wiem czy cokolwiek byście ugrały....
Poza tym są cwiczenia, różne tabletki powiekszające biust itp.

powiekszenke piersi

30 lis 2017 - 12:13:20

Cytat
marcy23
No nie wiem czy sama zdecydowałabym sie na operację powiekszania piersi bo bałabym się jednak skutków niepożadanych. Jesli już jednak ktoś chce się wybrać to proponowałabym zdecydować się na operację powiekszania w Polsce a nie w Czechach. Jeśli coś pójdzie nie tak to przynajmniej mozecie dochodzić swoich racji tutaj. Bo za granicą nie wiem czy cokolwiek byście ugrały....
Poza tym są cwiczenia, różne tabletki powiekszające biust itp.

tabletki powiększające biust ? ktoś wierzy jeszcze w te brednie, balsamy itd ? chyba, że hormony na receptę :)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszenke piersi

04 gru 2017 - 12:45:24

Ćwiczenia to wiem,że są w stanie ujędrnić biust. Ale tabletki na powiększenie? Czy komuś pomogły?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenke piersi

05 gru 2017 - 10:52:19

Wiesz co, nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz Sama kiedyś też sądziłam,że takie tabletki nie są w stanie niczego zdziałać w moim przypadku, jednak spróbowałam z ciekawości i okazałol się,że działanie było. Jasne, ze biust nie powiekszy Ci się kilka rozmiarów bo takie powiekszenie to da jedynie operacja chirurgiczna ale wygląd znacznie się poprawil. Piersi się podniosły, stały się wikesze ( miałam problem z ich wygladem po urodzeniu dziecka). Tak więć teraz jestem na tak

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszenke piersi

05 gru 2017 - 12:47:49

Z ciekawości, jakie tabletki brałaś?

powiekszenke piersi

05 gru 2017 - 12:55:15

Jak juz decydujesz sie na tak powazny zabieg to nie oszczedzaj :) Serio w razie ewentualnych powiklan, problemow, bedziesz musiala tam ciagle jezdzic i zalatwiac, a tak na miejscu to zawsze szybciej :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenke piersi

06 gru 2017 - 13:03:43

Perfect bust. Tanie nie były, to fakt, ale nie żałuję bo tak jak pisałam w moim przypadku podziałały. I to się liczy.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszenke piersi

07 gru 2017 - 13:20:49

Przez jaki czas je brałaś?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenke piersi

08 gru 2017 - 13:22:57

3 miesiące. Na efekt również trzeba trochę poczekać bo pojawił się w połowie 2 miesiąca. W pierwszym miesiącu również czułam, że biust zrobił się jakiś taki trochę bardziej tkliwy, ale nie jestem pewna czy aby nie był to skutek cyklu miesięcznego ( przestałam jakiś czas temu brać antykoncepcję).

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszenke piersi

09 mar 2018 - 12:10:41

Jak masz mały biust to się ciesz :( Wolałabym mieć mały niż obwisły. Sama mam obwisły biust i wygląda bardzo źle. Stało się tak po urodzeniu dziecka. I karmieniu. Ogólnie to zawsze byłam zadowolona ze swojego biustu bo pomimo tego,że był duży to również był jędrny ale widać,ze to co dobre nie trwa wiecznie i wygląd znacznie się pogorszył. Zastanawiam się czy tabletki by pomogły bo kremy nie pomagają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem intymny u faceta