Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe piersi

09 lip 2017 - 23:21:27

@czarownicaao jesli ktokolwiek ponosić tu winę to tylko ja ... postaram się aby jak najszybciej pozostało tylko jedno konto ... to ja bardzo przepraszam za całe zamieszanie ... a piersi jak najbardziej moje ;)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Małe piersi

08 lut 2018 - 12:09:46

No jeżeli bardzo Ciebie to dręczy to mogę polecić Ci krem Frashe, którego używam od jakiegoś miesiąca i pozytywnie mnie zaskoczył. Szukałam czegoś co ujędrni moje piersi, bo zawsze miałam z tego powodu kompleksy. Przez to, że się ujędrniły to też sie lekko podniosły i wyglądają na większe :)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Małe piersi

23 lut 2018 - 07:40:36

Treść posta została usunięta automatycznie

Małe piersi

23 lut 2018 - 13:32:35

kupiłeś wkładki powiększające biust hmm
W sexshopach znaleźć można na piersi nadmuchiwane powietrzem.
Dość wymyślne są protezy typu „strap on”, które składają się nie tylko z samych substytutów piersi, ale pokrywają silikonem całą klatkę piersiową. Pomysł może być ciekawy w połączeniu z mocno wydekoltowanymi sukienkami

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Małe piersi

07 mar 2018 - 11:31:32

Nie załamuj się Próbowałaś czegoś na ujędrnienie?

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Małe piersi

12 mar 2018 - 09:22:24

Treść posta została usunięta automatycznie

Małe piersi

12 mar 2018 - 09:36:37

Cytat
cornella27
Nie załamuj się Próbowałaś czegoś na ujędrnienie?
to koleś nie kobieta

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Małe piersi

13 mar 2018 - 11:43:45

Piszę tutaj nie tylko o kremach ale też o tabletkach ;) Sama wcześniej nie wierzyłam, ale potem brałam i biust się ujędrnił.jasne,ze kilka rozmiarów nie da się powiększyć ale wygląd jest o wiele lepszy po wzięciem tych tabletek. Kiedyś nie wierzyłam, teraz myślę,ze warto spróbować.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Małe piersi

14 mar 2018 - 11:58:08

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Małe piersi

15 mar 2018 - 12:51:27

Możesz sobie sprawdzić tabletki perfect biust. Do tego jeszcze żel z tej samej serii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-15 12:53 przez cornella27.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Małe piersi

26 mar 2018 - 11:16:17

A tabletki działają? Nie jest to placebo?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Małe piersi

03 kwi 2018 - 12:24:37

Wiesz co, sama zastanawiałam się nad tym czy jest to placebo czy nie . Do czasu aż tabletek nie spróbowałam. Brałam je równe 3 miesiące. Biust powiększył się się o 1 rozmiar. Czego dowodem jest to,ze musiałam sobie wymienić biustonosze na nowy rozmiar ponieważ były na mnie za małe. Nie wierzyłam, ale cieszę się ogólnie,ze spróbowałam.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Małe piersi

06 kwi 2018 - 10:05:49

Gwiazderka zamawiaj. Spróbuj, jeśli podziałają to będzie dobrze. Jeśli nie to trudno, przynajmniej nie będziesz się zastanawiała czy tabletki działają czy nie. Ze swojej strony również mogę polecić wspomniane perfect bust. Miałam dwa podejścia do tabletek Pierwsze tabletki brałam 5 lat temu, jakieś z allegro i działania zero.Zawiodłam się Potem jednak wyprobowałam te drugie,które mi zasugerowała koleżanka. Pomyslałam sobie,że będzie to moja druga i ostatnia próba. Jednak byłam pozytywnie zaskoczona efektem bo działały :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Małe piersi

10 lip 2018 - 11:38:15

Brałam te tabletki i wprawdzie powiekszenie nie było u mnie duze (jeden rozmiar chociaż oczywiscie nastawiłam się wczesniej na więcej bo naczytałam sie reklam) ale ogónie to jestem zadowlona bo w porónaniu do wielu innych metod na powiekszanie biustu ta przynajmniej działa i jest efekt. Samo serum perfect bust również fajne.Dobrze się wchłania i ładnie pachnie.

Małe piersi

18 lip 2018 - 11:02:21

Cytat
cornella27
Możesz sobie sprawdzić tabletki perfect biust. Do tego jeszcze żel z tej samej serii.

Zamówilam sobie te tabletki, niech stracę :P Jak nie podziałają to będzie na Was dziewczyhny!!!!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bielizna erotyczna