Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe piersi

23 cze 2017 - 12:05:42

Nauczony doświadczeniem z innego forum chcę z góry przeprosić jesli kogokolwiek moj post obraża lub cos w tym rodzaju ... Chcę zapytać o kształt moich piersi, wielkość itp. Jestem crossdresserem, wielu mnie kojarzy z innych wątków itp. Chcę tylko zaczerpnąć opinii co zrobić aby wyglądało to lepiej i jak wyglada w Waszej opinii teraz ??? Sporo mnie to co juz jest kosztowało, chcę jednak aby było jeszcze lepiej ... Dzięki za pomoc ...

Małe piersi

23 cze 2017 - 12:25:07

tzn chcesz przesłać zdjecie swojego biustu aby kto s go ocenił? tak to zrozumiałam... szkoda ze nie jesteś sobą tylko na pokaz dla innych ty powinieneś sie dobrze czuć w swoim ciele a nie na pokaz dla innych:)

Małe piersi

23 cze 2017 - 12:47:13

Cytat
edekzkrainykredek2
tzn chcesz przesłać zdjecie swojego biustu aby kto s go ocenił? tak to zrozumiałam... szkoda ze nie jesteś sobą tylko na pokaz dla innych ty powinieneś sie dobrze czuć w swoim ciele a nie na pokaz dla innych:)
Chciałem tylko wrzucić zdjecie w ubraniu oczywiscie jednak jest problem z dodaniem fotki :( Oczywiscie nie chce robić z siebie eksponatu donogladania ... pojawiła się myśl o jakimś zabiegu jednak jedna odoba odradza mi to ... chcę tylko skonsultować

Małe piersi

24 cze 2017 - 08:19:35

to twoja intymna sprawa
są różne metody
udaj sie do plastyka niech ci wytłumaczy
ja nie jestem zwolennikiem to wiąże się zawsze z ryzykiem
nie mogę ci pomóc

Małe piersi

27 cze 2017 - 08:05:26

Bardzo proszę, tak to wygląda obecnie, osiągnięcie takiego efektu sporo mnie kosztowało, zastanawiam się czy zabieg powiększający to będzie dobre rozwiazanie ??? Czy może jest to zbędne ? Jak to oceniacie, czy jest to już jakiś rozmiar ? Kształt ?



Małe piersi

27 cze 2017 - 11:41:14

Cytat
kamillo83
Bardzo proszę, tak to wygląda obecnie, osiągnięcie takiego efektu sporo mnie kosztowało, zastanawiam się czy zabieg powiększający to będzie dobre rozwiazanie ??? Czy może jest to zbędne ? Jak to oceniacie, czy jest to już jakiś rozmiar ? Kształt ?

W sumie chyba nie wygląda to tragicznie.Piersi są nieduże,ale mam wrażenie,że zdjęcie zrobione jest "na leżąco" i piersi układają się zupełnie inaczej.Wrzuć fotkę na stojąco.
Co do sposobu powiększenia biustu,to rzeczywiście najlepiej
byłoby pogadać z jakimś specjalistą.

Cytat
Moniktr
Nauczony doświadczeniem z innego forum chcę z góry przeprosić jesli kogokolwiek moj post obraża lub cos w tym rodzaju ... Chcę zapytać o kształt moich piersi, wielkość itp. Jestem crossdresserem, wielu mnie kojarzy z innych wątków itp. Chcę tylko zaczerpnąć opinii co zrobić aby wyglądało to lepiej i jak wyglada w Waszej opinii teraz ??? Sporo mnie to co juz jest kosztowało, chcę jednak aby było jeszcze lepiej ... Dzięki za pomoc ...

Witaj.
Trudno ocenić bez fotek.
Co do jakichś konkretnych,stałych zmian,to
(jak już pisałam) najlepiej pogadać z "fachowcem",
który się na tym zna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-27 11:44 przez czarownicaao.

Małe piersi

27 cze 2017 - 11:47:50

małe jest piękne ;))))))))))))))))) nie rób sobie krzywdy!
posiadaczka wisienek

Małe piersi

27 cze 2017 - 12:18:17

To masz 2 konta Moniktr i kamillo83?

Piersi jak piersi, odpowiedz sobie czy to jest najważniejsze dla ciebie, jeżeli masz z tym problem to szafowiczki napewno nie załatwią tego za ciebie i sam musisz podjąć odpowiednie kroki.

Małe piersi

27 cze 2017 - 12:56:56

masz przecież różne sylikonowe wkładki do kupienia które nadają lepszy kształt piersiom.

--
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-28 15:36 przez moderator.

Małe piersi

27 cze 2017 - 13:14:32

Cytat
CzerwoneUsta
To masz 2 konta Moniktr i kamillo83?

Piersi jak piersi, odpowiedz sobie czy to jest najważniejsze dla ciebie, jeżeli masz z tym problem to szafowiczki napewno nie załatwią tego za ciebie i sam musisz podjąć odpowiednie kroki.

Piszesz o vinted oraz o szafie mam jeszcze konto na insta :)

Małe piersi

27 cze 2017 - 14:16:20

Napisałam tylko o szafie, ale ok:)

Małe piersi

03 lip 2017 - 00:46:04

Cytat
kamillo83
Cytat
CzerwoneUsta
To masz 2 konta Moniktr i kamillo83?

Piersi jak piersi, odpowiedz sobie czy to jest najważniejsze dla ciebie, jeżeli masz z tym problem to szafowiczki napewno nie załatwią tego za ciebie i sam musisz podjąć odpowiednie kroki.

Piszesz o vinted oraz o szafie mam jeszcze konto na insta :)

Przepraszam,że się wtrącę,ale również odnoszę wrażenie,
że masz 2 profile ma szafie.
Pytasz w pierwszym poście jako Moniktr,a następnie wstawiasz fotkę piersi już z profilu Kamillo83.A wszystko dzieje się w jednym wątku (właśnie w tym)
i tylko na szafie.
Dlaczego tak dziwnie,z dwóch profili?

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Małe piersi

04 lip 2017 - 09:46:33

No mi rówież wydaje się to trochę dziwne. Moim zdanem jednak biuścik nie jest wcale taki zły... Ogolnei wyglada to całkiem nieźle. Widać,ze jest jedrny. Operacja nie jest tutaj konieczna ( szczególnie,że kosztuje bardzo dużo i jednak nie jest całkowicie obojętna dla zdrowia.....).
Myślę,ze powinnaś sobie machnąć jakieś dobre serum do biustu. Vichy albo Perfect bust.

Małe piersi

09 lip 2017 - 17:02:52

@czarownicaao witam tak dwa konta, oczywiscie nie zostały one założone aby kogoś oszukać czy obrazić lub kombinować w innym kierunku ... konto Kamillo83 zostało zgłoszone do likwidacji tzn napisałem do Poleconej pod Moderatorami osoby, być może pomoże mi to zalatwic ... moja przygoda tu zaczynała się bardzo daaaaaawno temu, odległe czasy na zupełnie innym koncie kiedy to moj wizerunek przypominał typowy dla transwestyty ... Następnie odnotowałem dłuższą przerwę No i z czasem pojawiło się konto które chciałbym zlikwidować, dodam iż posiadając to konto nie nadużywałem go w żadnym szkodzącym komukolwiek celu ... Takiego zamiaru jak i działań na tym forum nigdy nie było ... Posiadając konto z którego teraz piszę nie mogłem w wątku tym dodać zdjecia wiec postanowiłem spróbować z drugiego, wtedy poszło ... chcę zostać przy aktualnym profilu ... Wielu wie iż posiadam także konta na wizażu jak i konkurencyjnym portalu ... Moje zamiary zawsze były jak najbardziej czyste w stosunku do innych użytkowników tu oraz na innych portalach ...

Małe piersi

09 lip 2017 - 23:11:30

" witam tak dwa konta, oczywiscie nie zostały one założone aby kogoś oszukać czy obrazić lub kombinować w innym kierunku ... konto Kamillo83 zostało zgłoszone do likwidacji tzn napisałem do Poleconej pod Moderatorami osoby, być może pomoże mi to zalatwic ... moja przygoda tu zaczynała się bardzo daaaaaawno temu, odległe czasy na zupełnie innym koncie kiedy to moj wizerunek przypominał typowy dla transwestyty ... Następnie odnotowałem dłuższą przerwę No i z czasem pojawiło się konto które chciałbym zlikwidować, dodam iż posiadając to konto nie nadużywałem go w żadnym szkodzącym komukolwiek celu ... Takiego zamiaru jak i działań na tym forum nigdy nie było ... Posiadając konto z którego teraz piszę nie mogłem w wątku tym dodać zdjecia wiec postanowiłem spróbować z drugiego, wtedy poszło ... chcę zostać przy aktualnym profilu ... Wielu wie iż posiadam także konta na wizażu jak i konkurencyjnym portalu ... Moje zamiary zawsze były jak najbardziej czyste w stosunku do innych użytkowników tu oraz na innych portalach ..."

@Moniktr ja ani przez chwilę nie pomyślałam nawet o tym,że coś "kombinujesz" lub jesteś oszustem.Absolutnie!!!
Wręcz przeciwnie...,znam Cię troszeczkę już z forum,miałam niewątpliwą przyjemność z Tobą rozmawiać i uważam,że jesteś bardzo ciekawym i inteligentnym facetem.Twoje wypowiedzi są grzeczne,na poziomie,taktowne i z wielką przyjemnością się je czyta.
Napisałam ten post,bo zastanawiałam się,czy to są Twoje piersi,czy jeszcze inna osoba wstawiła swoje.Nie byłam pewna,do kogo należą.
Tylko to mną kierowało.
Wybacz,jeśli w jakiś sposób Cię uraziłam... uff



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-09 23:12 przez czarownicaao.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy afrodyzjak