Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

przestrzeganie diety

7 minut temu

zalety diety pudełkowej

22 minut temu

skuteczna dieta

43 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 10:10:06

Cześć. Wczoraj po roku związku, pod wpływem naszej ostatniej rozmowy moja dziewczyna zadzwoniła do mnie i oświadczyła, że możemy być znajomymi, ale nie sądzi by z tego było więcej. Pyta czy to akceptuję. Powiedziałem że nie chce być znajomym i ja zawsze gram o pełną pulę i muszę skończyć od A do Z. Więc lepiej jest skończyć znajomość już całkiem. Ona pewnie zdziwiona moją stanowczością, na moje pytanie czy jest świadoma tego o czym mówi
( używała stwierdzenia ,, narazie przerwać związek";) czy jakaś wizja przyszłości tam się kryje? Odpowiada że możemy jeszcze do siebie wrócić, narazie przerwać związek. Gdy spytałem czy kasujemy nr. tel, powiedziała że to bez sensu bo ja mogę zadzwonić do niej kiedy chcę. Ona musi oddać kredyty, chodzić do pracy, ja że studia skoczyć. Że mnie nie skreśla( czas pokaże co z tego będzie) że to facet ma inicjatywę przejmować. A teraz nie mamy czasu dla siebie. Na koniec rozmowy powiedziała ,, do usłyszenia" a nigdy wcześniej tego nie mówiła.
Czy zostałem w dość grzeczny sposób rzucony? Czy ona coś ode mnie oczekuje, jakiegoś ruchu?
Planuję przyjechać do niej i twarzą w twarz pogadać, bo to lepiej niż przez tel. Zapytam się czy to jest już koniec związku. Bo po co związek przerywać i potem znów zaczynać? Dziewczyna zapytana czy szuka sobie kogoś nowego mówi że nie.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 10:21:47

Jestescie w tym samym wieku? Pracujesz? Ona z tekstu wynika, ze tak Ty studiujesz moze wasze światy się zwyczajnie różnią ona mysli o czyms poważnym, a Ty zyjesz jeszcze zyciem studenckim co mnie nie dziwi, bo masz 22 lata. Najlepiej z nia szczerze pogadac inzapytac consie stalo? I czego ona od Ciebie oczekuje:) co robisz nie tak, ze ona potrzebuje przerwy.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 10:27:19

myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa .
jak ? rok chodzenia i nagle przerwa i znów nadzieja na przyszłość.
Porozmawiaj z nią może ona ma jakieś naprawdę w rodzinie problemy .
a jak ich nie ma to znaczy że potraktowała ten cały rok waszego zwiazku jako odskocznia i tyle jak psa i rzecz którą sie posiada i póżniej rzuca w kąt awaryjnie na zapas a nuż się jeszcze przyda

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 11:10:08

Ona ma 32 lata ja 23. Studia narazie.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 11:30:51

jakaś dziwna sytuacja

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 11:39:55

kobieta 32 letnia wie czego chce wiec pewnie taka forma jaka była w waszym zwiazku juz jej nie wystracza. nie sama zabawa i sexem człowiek zyje. |Jak dla mnie konczenie zwiazku przez telefon to jakies chore ale rozumiem łatwiej sie komus cos przekazuje zwłaszzca takie rzeczy niz stojac twarza w twarz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-24 11:41 przez agata74.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 12:35:04

Cytat
agata74
kobieta 32 letnia wie czego chce wiec pewnie taka forma jaka była w waszym zwiazku juz jej nie wystracza. nie sama zabawa i sexem człowiek zyje. |Jak dla mnie konczenie zwiazku przez telefon to jakies chore ale rozumiem łatwiej sie komus cos przekazuje zwłaszzca takie rzeczy niz stojac twarza w twarz
Jechać do niej aby mi powiedziała prosto z mostu twarzą w twarz że to już koniec definitywny? Czy lepiej poczekać np miesiąc, zadzwonić i przy okazji drugiej rozmowy przez telefon umówić spotkanie i zobaczyć co będzie.... czy pozwoli się pocałować w usta... ?? Czy podejmiemy decyzję o powrocie do związku....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-24 12:37 przez steward94.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 14:13:33

Jechać do niej aby mi powiedziała prosto z mostu twarzą w twarz że to już koniec definitywny? ..[/quote]

tak jechać idea przynajmniej będziesz wiedział na czy m stoisz...wóz albo przewóz
po co zwlekać?

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 15:46:17

Cytat
Polaris3
Jechać do niej aby mi powiedziała prosto z mostu twarzą w twarz że to już koniec definitywny? ..

tak jechać idea przynajmniej będziesz wiedział na czy m stoisz...wóz albo przewóz
po co zwlekać?[/quote]
Mówisz serio? Bo telefonicznie ustalone było że możemy wrócić wrócić do siebie po jakimś czasie. Ale to przez telefon. Takie coś załatwia się twarzą w twarz. Dlatego myślę tam pojechać.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 16:07:02

ale co to za chory układ "telefonicznie ustalone było że możemy wrócić wrócić do siebie po jakimś czasie" albo sie jest w zwiazku albo sie konczy i zaczyna cos nowego. Ja komplenie nie rozumiem tych przerw w zwiazkach i tzw. checi odpoczynku odpoczywa sie po dobrym seksie a nie od zwiazku. Ja bym pojechała i wyjasniła wszystko

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 16:46:31

Cytat
agata74
ale co to za chory układ "telefonicznie ustalone było że możemy wrócić wrócić do siebie po jakimś czasie" albo sie jest w zwiazku albo sie konczy i zaczyna cos nowego. Ja komplenie nie rozumiem tych przerw w zwiazkach i tzw. checi odpoczynku odpoczywa sie po dobrym seksie a nie od zwiazku. Ja bym pojechała i wyjasniła wszystko
Popieram. Tym bardziej, że ona twierdzi że to facet ma inicjatywę przejmować. Więc na niej taki mój ruch zrobi wrażenie. Pozdrawiam. Dziękuję za pomoc.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 18:04:16

Dziewczyna ma watpliwości co do waszego związku i nie jest to dziwne. Ona jest kobietą 32 letnią to może jej oczekiwania idą ciut dalej niż dorywczy związek ze studenciakiem. Może dał jej znać o sobie jej zegar biologiczny. Ma pracę, musi spłacić kredyt, może myśli o dziecku. Gdzie ty siebie widzisz w tym wszystkim? Zrobiła to przez telefon, bo może ma do ciebie słabość i boi się, że się ugnie. A czas pomyśleć o sobie.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 18:23:59

Kobieta 32-letnia oczekuje więcej od życia niż dobrej zabawy.
Życie to nie jest ciągła impreza,banalna miłość i rozkładanie "pierdół" na czynniki pierwsze ( "czy da się pocałować w usta?" ) .
W życiu jest milion spraw,które trzeba ogarnąć
i twardo stąpać po ziemi,a nie bujać w obłokach.
Trzeba iść do pracy,utrzymać się,spłacać kredyt,zrobić zakupy,zatankować...
Chyba się nie dziwię tej dziewczynie.
Mnie też wkurzałby taki facet.
Wybacz autorze.kawka



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-24 18:25 przez czarownicaao.

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 18:23:59

Zostawiła sobie furtkę...jeszcze kiedyś może przyda jej się młode mięsko więc po co ma kasowac nr tel;)robisz sobie żarty z szafowiczek czy naprawdę studenci są tak naiwni:)jeżeli to prawda, to nie zdziwię się że kobieta kredyty brała na twoje utrzymanie teraz niestety musi je spłacać i zwyczajnie nie stać ją na ciebie. Nie wierzę w to, ale temat ciekawy;)

Dziwny telefon.

24 lut 2017 - 18:53:31

Cytat
CzerwoneUsta
Zostawiła sobie furtkę...jeszcze kiedyś może przyda jej się młode mięsko więc po co ma kasowac nr tel;)robisz sobie żarty z szafowiczek czy naprawdę studenci są tak naiwni:)jeżeli to prawda, to nie zdziwię się że kobieta kredyty brała na twoje utrzymanie teraz niestety musi je spłacać i zwyczajnie nie stać ją na ciebie. Nie wierzę w to, ale temat ciekawy;)
A co Ty wiesz o przyczynach tych kredytów? Na jakiej zasadzie twierdzisz że ktoś mnie musiał utrzymać?
Spłaca kredyt bo dla siebie go wzięła i nie spłacała na bieżąco to ma zaległości. Ja udzielam korepetycji, ja sam sobie umiem nałożyć do gara. Spłacać to ja jej pomagałem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wady i zalety wkładki hormonalnej