Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 16/5

Znudzenie seksem

14 gru 2018 - 13:54:19

Wiesz co, sama zastanawiałam się nad wypróbowaniem jakiiś tabletek na libido bo czytałam trochę o stimei czy asequrelli ale trochę obawiam się że jest to placebo

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Znudzenie seksem

17 gru 2018 - 14:45:54

Też się trochę bałam ale postanowiłam spróbować i się już nie zastanawiać czy to działa czy nie :P No i u mnie efekt był i to pozytywny. A i nie brałam żadnego z tych rodzajów tabletek jakie tutaj wymieniłaś ale libido therapy Mają lepszy skład.A asequrelli nie polecam bo brałam i mnie po tym głowa bolała

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 16/5

Znudzenie seksem

18 gru 2018 - 07:48:02

Czy przypadkiem nie sa na receptę?

Znudzenie seksem

10 mar 2019 - 21:53:06

Miałam ten sam problem z moim partnerem. Pomogły różne "zabawki" erotyczne np satisfyer z <moderacja>. Warto spróbować, na każdego działa co innego :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-11 19:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Znudzenie seksem

14 mar 2019 - 21:00:05

zabawki erotyczne faktycznie pomagaja rozwiac nude w sypialni :) u nas totalnym hitem jest jajeczko Lush, zdalnie sterowany wibrator, aplikacja w telefonie wystarczy :) mozna dzialac, jak tylko sie chce i gdzie sie chce :) na odleglosc, w miejscach publicznych, co kto lubi :)

Znudzenie seksem

24 kwi 2019 - 14:50:20

Cytat
Hasja
Trzeba wprowadzić jakieś nowości :) Ja osobiście polecam zaproponować wspólne oglądanie sex filmików. Zdziwisz się na ile nowych pomysłów do łóżka wpadniecie :) Poszukajcie czegoś dobrego dla siebie na przykład na https://www.sexrura.pl i poszukajcie czegoś pod toys albo co tam wam przyjdzie do głowy :)

Najlepsze są sex zabawki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nagie fotki w sieci