Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Znudzenie seksem

14 gru 2018 - 13:54:19

Wiesz co, sama zastanawiałam się nad wypróbowaniem jakiiś tabletek na libido bo czytałam trochę o stimei czy asequrelli ale trochę obawiam się że jest to placebo

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Znudzenie seksem

17 gru 2018 - 14:45:54

Też się trochę bałam ale postanowiłam spróbować i się już nie zastanawiać czy to działa czy nie :P No i u mnie efekt był i to pozytywny. A i nie brałam żadnego z tych rodzajów tabletek jakie tutaj wymieniłaś ale libido therapy Mają lepszy skład.A asequrelli nie polecam bo brałam i mnie po tym głowa bolała

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Znudzenie seksem

18 gru 2018 - 07:48:02

Czy przypadkiem nie sa na receptę?

Znudzenie seksem

10 mar 2019 - 21:53:06

Miałam ten sam problem z moim partnerem. Pomogły różne "zabawki" erotyczne np satisfyer z <moderacja>. Warto spróbować, na każdego działa co innego :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-11 19:31 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Znudzenie seksem

14 mar 2019 - 21:00:05

zabawki erotyczne faktycznie pomagaja rozwiac nude w sypialni :) u nas totalnym hitem jest jajeczko Lush, zdalnie sterowany wibrator, aplikacja w telefonie wystarczy :) mozna dzialac, jak tylko sie chce i gdzie sie chce :) na odleglosc, w miejscach publicznych, co kto lubi :)

Znudzenie seksem

24 kwi 2019 - 14:50:20

Cytat
Hasja
Trzeba wprowadzić jakieś nowości :) Ja osobiście polecam zaproponować wspólne oglądanie sex filmików. Zdziwisz się na ile nowych pomysłów do łóżka wpadniecie :) Poszukajcie czegoś dobrego dla siebie na przykład na https://www.sexrura.pl i poszukajcie czegoś pod toys albo co tam wam przyjdzie do głowy :)

Najlepsze są sex zabawki

Znudzenie seksem

20 lut 2021 - 11:59:00

jest specjalny specyfik po którym mam orgazm kaskadowy - Feminam Libido możesz spróbować

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Znudzenie seksem

28 lip 2021 - 07:50:57

Oj poczytałam sobie tych ksiażek sporo. W wieksości są takie pierdoły,że naprawdę nie chce się w to wgłebiać. W stylu: spróbuj trójkąta czy seksu grupowego ( tak tak. mam taką jedną książke, masakra jakaś)
Co do suplementów to mogę polecić dwa. Wspomniane libido therapy. oraz viamea. Nie polecam natomiast środka stimea. Jeden wielki chwyt reklamowy.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Znudzenie seksem

28 lip 2021 - 08:46:17

Rzeczywiści ten libido therapy na spadki libido - a chyba przytrafiają się one każdej z nas, pomaga. Nazwałabym to tak, że dodaje sił witalnych.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Znudzenie seksem

28 lip 2021 - 09:41:01

Miałam podobnie i niestety, ale to co między nami "umarło" w kwestii seksu nie dało się już ożywić. Żadne złote rady by nie pomogły... Tabletek nie próbowałam ale faktycznie coś tam o tym libido therapy slyszałam

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Znudzenie seksem

30 lip 2021 - 08:10:02

No kurczę widze , że jest tak nie tylko u mnie ale u wielu dziewczyn Mam wrażenie, że straciłam ochotę nie tylko na swojego mężą ale na cały ród męski
A tak na marginesie to czy L arginina to nie jest środek tylko dla facetów?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Znudzenie seksem

30 lip 2021 - 12:59:07

W zasadzie to nie. Bo w zarówno dla kobiet jak i u facetów wykorzystuje tlenek azotu do "usprawnienia" przepływu krwi w kluczowych organach.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Znudzenie seksem

02 sie 2021 - 08:29:42

No cóż . Pozostaje jedynie przetestować. Sama rownież jestem trochę znudzona seksem. W gazetach tyle się pisze o seksie itp. A widzę, że nie tylko ja mam tutaj taki problem eh.

Znudzenie seksem

22 paź 2021 - 13:50:58

słyszałam dużo o tych wspomnianych tabletkach Feminam Libido podobno czynią cuda. W składzie mają jakieś super zioła z Brazylii czy jakoś tak. Sama się zastanawiam czy je kupić.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Znudzenie seksem

22 cze 2022 - 23:33:58

mialam taki etap w zyciu ze seks mogl dla mnie nie istniec.. ale minelo.. dzieki erotycznym zabawkom

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nagie fotki w sieci