Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znudzenie seksem

24 cze 2017 - 09:59:44

znudzenie sexem u kobiety może się wiązać ze spadkiem libido. Też tak miałam, ale to był skutek źle dobranych tabletek antykoncepcyjnych. Teraz stosuję belarę i wszystko wróciło do normy. I nie tylko ja jestem zadowolona :)

Znudzenie seksem

21 paź 2017 - 22:29:43

może seksuolog pomoże ??

Znudzenie seksem

30 paź 2017 - 15:26:45

Zróbcie sobie miesiąc przerwy

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Znudzenie seksem

05 gru 2017 - 10:54:24

Wiecie co ludzie to nie roboty. Tak wiec w każdym związku moze pojawić się pewne wyczerpanie materiału i znudzenie sexem. To norma ;) My mieliśmy z partnerem wzloty i upadki. Były momenty kiedy nie uprawialiśmy wcale seksu. Mamy takie dni kiedy bzykamy się jak króliki po kilka razy dziennie. Zależy to od:
czasu
nastroju
pory roku ( zimą o dziwo mam o wiele większą ochotę na seks niż latem :P). A i polecam ostatnio hit jaki odkryłam. Libi gel. Lubimy testować rózne żele intymne ale ten jest najlepszy,

Znudzenie seksem

06 gru 2017 - 13:19:33

Cytat
norwegia
może wasze życie łóżkowe jest zbyt nudne. pomyśl o wprowadzeniu jakichś urozmaiceń, np. seksowna bielizna, gadżety

no to współczuję ... Nie wiem jak mozna się znudzić partnerem az tak, żeby trzeba było jakichs glupik przebieranek czy gadżetów żeby cokolwiek się chciało ... Ja jestem w długoletnim związku i jakoś nie narzekamy oboje.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Znudzenie seksem

11 gru 2017 - 13:05:41

Co w nim takiego odkrywczego?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Znudzenie seksem

12 gru 2017 - 11:15:22

Oj wiele. Coś ala durex o ale o niebo lepsze bo durex o denerwował mnie z dwóch powodów. Po pierwsze był mało wydajny i szybko się kończył. Po drugie dawał takie nieprzyjemne uczucie grzania. Libi gel tego uczucia grzania nie daje, jedynie samą przyjemność :) Sprawia,ze tam na dole czuje się wszystko 100 razy bardziej. Tak więc nie żałuję tego,że sobie go kupiliśmy. Pomimo tego,że żel do najtańszych żeli nie należy.

Znudzenie seksem

30 gru 2017 - 23:17:28

Troche wyobrażni i znów będzie jak kiedyś ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Znudzenie seksem

09 mar 2018 - 07:38:09

Dokładnie. To nie jest tak,że seks bedzie zawsze super i cacy. Zdarzają sie lepsze dni i gorsze dni jednak zawsze warto jest walczyć o dobry seks. Jak najbardziej warto jest stosować zabawki :)
Polecam chusteczki oc wipes jeśli facet ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Wczoraj się bawiliśmy i normalnie jak on może 5 minut to teraz był w stanie 30 minut.


niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Znudzenie seksem

09 mar 2018 - 12:06:37

A gdzie to można kupić?

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

Znudzenie seksem

13 mar 2018 - 08:22:43

Nie wiem czy stacjonarnie, my kupowaliśmy przez internet, ostatnio również na allegro widziałam.Dostaliśmy taką chusteczkę w gratisie do zamówienia poniewaz kupowaliśmy coś innego w sex shopie (nie powiem tutaj jednak co kupowaliśmy :P). I fajne.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Znudzenie seksem

02 paź 2018 - 16:48:21

Aby rozpalić ogień w sypialni można zawsze obejrzeć jakieś niegrzeczne filmy na np. erotube lub w innym serwisie. W niektórych przypadkach daje to niesamowitego kopa :)

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Znudzenie seksem

03 paź 2018 - 05:44:21

Może jakiś trójkąt? Albo w ogóle zmiana partnera.

Znudzenie seksem

09 paź 2018 - 15:10:06

Tak jak wyżej - miesiąc przerwy powinien pomóc.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Znudzenie seksem

14 gru 2018 - 09:21:17

Dziewczyny zbadajcie sobie poziom progesteronu. Niski progesteron w wielu przypadkach może sprawiać, ze ochota na seks spada. Możecie sobie o tym zresztą poczytać w sieci.... Jest wiele artykułów. Druga rzecz to oczywiście rutyna.
U nas był problem z tym, ze trochę przytłoczyły nas obowiązki związane z pracą, poza tym uprawialiśmy seks tak samo.Doszło do tego ,ze seks był raz na dwa tygodnie.Co pomogło?
Wyjazd we dwoje na wakacje
wprowadzenie zabawek erotycznych
no i w moim przypadku tabletki na libido

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepszy afrodyzjak