Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Dziękuję kochane za odpowiedzi. Myślicie,że kupię to sama w aptece?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Nie wiem czy są w aptece, my zamawiamy przez internet ( jest to dla nas o wiele bardziej dyskretne). Tak więc wpisz sobie cum on , ewentualnie coś innego ( oc wipes polecane przz wandę sa również fajne chociaż mój facet woli tabletki bo nie zawsze taka chusteczka jest pod ręką).

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
cornella27
Nie wiem czy są w aptece, my zamawiamy przez internet ( jest to dla nas o wiele bardziej dyskretne). Tak więc wpisz sobie cum on , ewentualnie coś innego ( oc wipes polecane przz wandę sa również fajne chociaż mój facet woli tabletki bo nie zawsze taka chusteczka jest pod ręką).

No dobra ale czy przypadkiem te tabletki nie są na erekcję a chusteczki na przedwczesny wytrysk????

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Jest dokładnie tak jak piszesz. Cum on jest środkiem na walkę z zaburzeniami erekcji.Chusteczki orgasm control są do walki z przedwczesnym wytryskiem Co nie znaczy oczywiście, że nie można tego używać razem Bo zdarza się, że facet ma problem i z tym i z tym.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Wypróbowaliśmy sobie te chusteczki i faktycznie są fajne. Ale problem jest w tym,ze nie są tanie i przy codziennym używaniu jednak wychodzi trochę drogo. Czy jest jakis ich zamiennik?

Zamiennika nie ma, ale orgasm control to cała seria róznych rzeczy na poprawe erekcji. Facet może sobie kupić tabletki, jesli jednak nie chce brać tabltek to może powinien kupić sobie spray?

Jest wydajniejszy niż same chusteczki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-18 11:23 przez ANNAWISNIS.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 6/5

ja polecam Prosent 600 naprawdę bardzo dobry specyfik i nie trzeba tego brać codziennie wystarczy 2 przed stosunkiem i długo trzyma

Zacznij od mniejszej dawki https://potencja.net.pl/malegra-100, możesz nawet tabletkę na pół podzielić i tak powinna zadziałać, jeżeli wcześniej nie stosowałeś podobnych preparatów. Sprawdzony składnik aktywny. Sildenafil klasycznie występuje w oryginalnej Viagrze, więc to właściwie tańsza pochodna, tak samo skuteczna.

Jakie tabletki na potencję dla faceta

04 paź 2023 - 09:06:22

Duratia https://pewnylek.pl/duratia-60, co widać po opisie ma dość mało skutków ubocznych, a najpopularniejsze to podniesienie ciśnienia, lekki ból głowy czasami. Sprzedają to w dyskretnych blistrach. Tabletki podobne do suplementów diety, witamin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bielizna erotyczna