Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny,

Zaczęłam stosować antykoncepcję 3 miesiące temu i od tamtego czasu mam ogromne problemy z libido, co przyznam szczerzę - wpływa na mój związek. Chciałaby Was zapytać o jakieś sprawdzone metody. Widzę, że moderacja usuwa jakiekolwiek linki, dlatego też - możecie odpowiedzieć mi na priv. Każda rada będzie dla mnie bardzo cenna.

Ja znalazłam jedynie taki ranking: http://wtabletkach.pl/tabletki-na-poped-seksualny-dla-pan/ - jednak nie wiem na ile on jest wiarygodny? Czy któraś z Pań byłaby w stanie potwierdzić mi, czy w ogole takie tabletki działają? Ewentualnie może powinnam z ginekologiem porozmawiać o zmianie tabletek?

Pozdrawiam,
Paulina

Ja po tabletkach antykoncepcyjnych miała straszne libido. Po porodzie, gdy długo nie przyjmowałam żadnej antykoncepcji libido powróciło. Dziś moją antykoncepcja jest komputer cyklu myway, który wyznacza moje dni płodne i wiem kiedy muszę się zabezpieczać. Wiem również, że seks w czasie owulacji jest bardziej przyjemny niż w dni niepłodne. A przy tabletkach nie mogła tego doświadczyć.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

u nas tez rutyna jakis czas temu zawitala, jak maz zaczal wyjezdzac w delegacje na dlugo, wiadomo ze wtedy ciezko zabdac o zycie lozkowe....ale powiem wam, ze kolezanka podpowiedziala mi, ze moze sprobowac gadzetow erotycznych, zglebilam troche temat i kupilam nam jajeczko lush, wibrator, ale nie taki zwyczajny, tylko idealny dla nas :) zdalnie sterowany, z dowolnego miejsca na ziemi, to dla nas super alternatywa jak meza nie ma :)

od tysięcy lat niektóre kobiety zmagają się ze słabym popędem. Najsuteczniejsza w tym jest specjalna mieszanka ziołowa z Ameryki Środkowej okolic Meksyku którą możecie znaleźć na przykład w tabletkach Feminam Libido. W Polsce z tego co przeszukałam to jedyne które oferują ten egzotyczny skład. Co do działania to jest naprawdę odczuwalne.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Nie chcę zakładać tutaj kolejnego tematu ale również odczuwam w ostatnim czasie totalny brank ochoty na seks ;(
Dodam,że biore tabletki antykoncepcyjne. Jest to już 3 rodzaj tabletek. Każde powodowały u mnie to,ze seks tracił barwy. Nie chcę przestawać ich brać bo nie jestem w stanie pozwolić sobie na dzidziusia.Z drugiej strony brak seksu to również duży problem. Zastanawiałam sie nad reklamowanymi w telewizji suplementami, które przyjmuje się przy tabletkach antykoncepcyjnych... Czy któraś z Was je brała?

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Opnie są różne w sieci na temat różnych środków ale trzeba samemu wyprobować aby się przekonac. Sama spróbowałam kilka róznych tabltek. Asequrella na mnie nie działąły. Nic a nic. Potem wypróbwoałam sobie libido therapy oraz z nich jestem o wiele bardziej zadowolona. Sa skuteczne, naprawdę działają oraz mam po nich o wiele większą ochotę. Jest to ziołowy środek, który polecił mi zresztą mój ginekolog .

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

A wydaje mi się,ze nawet gdzieś o nim słyszałam. Chyba dziewczyny na innym forum opisywały sobie jego działanie ale mogę się tutaj mylić. Czy skład tabletek jest bezpieczny ? Pytam sie bo nie chciałabym brac niczego co miałoby jakies szkodliwe działanie ;/ Już i tak obciążam wątrobę tabletkami oraz nie chciałabym jej obciążać jeszcze bardziej.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Skład jest ziołowy tak wiec nie powinien mieć żadnego wpływu na organizm ( na mnie przynajmniej nie ma). Poza tym pozytywnym oczywiście.

z ręką na sercu dobre są te feminam libido wczoraj raz wzięłam i było

Niskie libido przy tabletkach jest normalne. To burza hormonalna wiec może powodować takie problemy. Do tego dochodzi stres, zmęczenie, czasem małe dziecko i brak siły na życie a co dopiero mówić o seksie. Sama przez to przechodziłam, mąż chciał a ja nie. Co nam pomogło? Rozmowa, pomoc dziadków do dziecka, odstawienie hormonów i przebrania erotyczne. Kupiłam dwa na stronie https://sexshop112.pl/87-kostiumy-przebrania-erotyczne bardziej na próbę i okazało się że odgrywanie ról jest fajne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapalenie pęcherza za przyspieszenie miesiączki