Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 19:27:01

Wirajcie dziewczyny,
Pisałam już wczesniej o moim problemie ale przypomnę go nieco.
Witajcie dziewczyny,
Mój problem jest nieco skomplikowany,może trochę dziecinny a zarazem poważny a naprawdę jestem w rozterce i bardzo bym prosiła o szczere rady bo mam wrażenie, że się gubię.
Więc zacznę od początku. Jestem w szczęśliwym związku.Już nawet zaręczona od roku.Kocham mojego faceta, dobrze mnie traktuje, wiem, że mnie kocha, że mu na mnie zależy, ja również go kocham bo jest dla mnie bardzo dobry, podoba mi się, jest mi z nim dobrze, pociąga mnie jako facet wszystko pięknie, wiadomo jak w każdym związku są spory i nieporozumienia, ale jestem z nim szczęśliwa i spełniona, ale od już dłuższego czasu pojawił się w ''mojej głowie'' Trwa to już odkąd pamiętam i coraz bardziej się nasila. Jest chłopak, który mi, że tak powiem ''przeszkadza w skupianiu się na własnym związku''.
Znamy się z widzenia, widujemy się często ale przpadkowo, ja prawie codziennie, lub co drugi dzień mijam jego miejsce pracy gdy idę na zakupy do spożywczaka,często go w nim widuję bo podczas porzerwy w pracy robi w nim zakupy i zawsze jest tak, że nie możemy od siebie oderwać wzroku, on patrzy na mnie a ja na niego i tak jest zawszę, jego spojrzenie mówi mi wszystko, mimo, że go nie znam ale tak jak on na mnie patrzy wiem, że się sobie podobamy, lecz żadne z nas nie przemówi, podoba mi się bardzo. Zawszę jak go widzę, potem myślę tylko o nim a trwa to już bardzo długo. Odkąd jestem ze swoim obecnym facetem nigdy żadem facet tak mi nie namotał w głowie, robi mi jeden wielki bałagan w głowie za każdym razem jak go widzę, a potem nie potrafię sobie z tym poradzić.Jakieś dwa razy już mnie widział z moim obecym facetem i pewnie wie, że kogoś mam, a mimo to zawsze jest to samo, zawsze patrzy i patrzy i daje wyraźne znaki, że coś jest na rzeczy.Nie wymyśliłam sobie danej sytuacji a szczerze mnie to juz męczy, bo mając kogoś, a myslać o innym nie pozwala na naormalne funkcjonowanie w związku.Raz do mnie zagadał na imprezie przypadkowo jak przechodziłam, dwa słowa bez znaczenia aby tylko zagadać,zignorowałam to wtedym teraz żałuje. Dziewczyny, dla mnie to jest to naparwdę trudna sytuacja, nawet myślałam aby wybrać się do sklepu bo pracuje w sklepie obok mojego miejsca zamieszkania pod głupim pretekstem zakupu.. bez sens? już mam różne myśli, ale się waham, sama nie wiem, strach mnie paralizuje. Nie wiem jak mam go sobie wybić z głowy, jak by nie on żyłabym w szczęśliwym związku a on zakłuca mój wewnętrzny spokój, ciągle o nim myślę i może to wyda się dziecinne, ale coś w tym wszystkim jest mimo, że go nie znam a nie jest mi obojetny, nasze spojrzenia nie są zwyczajne. Pogłubiłam się i sama nie wiem jak mam sobie to poukładać. Czy zupełnie sobie go wybić z głowy?Nie potrafię tgo tak zignorować, to jest silniejsze ode mnie.
Ostatnio zaczęlismy sie do siebie wyraznie uśmiechać, a za chwilę nie wiem, może do mnie zagada, sama juz nie wiem co mam robić, to jest silniejsze odemnie. Zreszta wczesniej nie wposmniałam, że ostatnio czesto sie kłocimy z chłopakiem, on mnie nieco ograniczam trzyma mnie w domu na smyczy, nigdzie nie chce ze mną wychodzic bo na wszystko ma wymówki a mi nie wolno samej czy z kolezankami. Kocham go, ogólnie jestem z nim szczesliwa, ale jeszcze chwile to możliwe ze zrobię jakieś głupstwo i sama nie wiem czy słusznie czy nie.I teraz naparwde nie wiem co robić? Jestem szczesliwa ale nie zupełnie czegos takiego oczekuje w zwiazku. Chce sie bawić, bo jestem młoda dziewczyna a on mi wszytskeigo zabrania i moze dlatego szukam czegos innego i zwróicłam uwage na tego chłopaka który od dawna na mnie patrzy, może potrzebuje takiej odskoczni. Sama nie wiem?? może warto soróbować czegos innego z kimś innym? nie wiem, ale ten chłopak jest w moim życiu odkad pamietam od czasu do czasu o sobie przypomina w taki sposób ze go spotykam i patrzy na mnie takim wzrokiem ze odrazu mam ochote fruwać. Nie wiem jak mam do tego podejść, co robić aby było dobrze, głubię się w tym i boje sie ze może to wszystko miec ciag dalszy, a jednoszczesnie tego bardzo chce.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-05 19:37 przez serduszko016.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 19:39:06

Na smyczy jesteś ... no to jak się zerwiesz to pójdziesz w tango ino roz ;)
No ja bym się poważnie zastanowiła, bo jak teraz taka klatka to co później będzie. No niby taka wielka miłość ... a samej nie wolno do koleżanek.

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 19:43:41

Cytat
malmie
Na smyczy jesteś ... no to jak się zerwiesz to pójdziesz w tango ino roz ;)
No ja bym się poważnie zastanowiła, bo jak teraz taka klatka to co później będzie. No niby taka wielka miłość ... a samej nie wolno do koleżanek.

to znaczy z kolezankami moge wyjsc od czasu do czasu na piwo ale nic wiecej :/

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 19:52:17

Mi to słowo klatka się nie podoba, bo to fatalnie wróży. Nie wiem może na siłę szukasz negatywów w obecnym związku, bo pociąga Cię tamten, jak napisałaś chce Ci się fruwać jak go widzisz.
Aaa i jeszcze ... takie pisanie, no niby jestem ogólnie szczęśliwa, ale w sumie to nie wiem. Co to jest to ogólnie szczęśliwa ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-05 19:54 przez malmie.

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 19:57:39

Cytat
malmie

ogólnie to to, że widzę ze mu zalezy na mnie ja go kocham. zabiega o mnie,robi dla mnie wszystko, ale brakuje mi tych wyjsc i coś jest nie tak skoro mysle o tamtym

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 20:06:13

No dobrze "robi dla Ciebie wszystko", a Ty ? Jesteś mu wdzięczna no taka niby lojalność ? Nie mogę uwierzyć, że to idzie jedynie o wyjścia, bo co to za problem pogadać.

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 20:10:32

Cytat
malmie
No dobrze "robi dla Ciebie wszystko", a Ty ? Jesteś mu wdzięczna no taka niby lojalność ? Nie mogę uwierzyć, że to idzie jedynie o wyjścia, bo co to za problem pogadać.

rozmawiałam z nim na en temat tysiace razy i nic, on na wszystko ma swoje wymówki on nie potrzebuje takich wyjsc zreszta mówi ze ze mna wychodzi taaa raz na ruski rok na jakies piwo

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 20:11:40

Myślę, że jak naprawdę byś mocno kochała i była szczęśliwa, to olała byś tego chłopaka od razu. także chyba coś jest nie tak...
Sama musisz podjąć decyzję czego tak naprawdę chcesz.

Ja z Byłym byłam ok 3 lata i pojawił się Ktoś, dla którego zakończyłam ten związek. I jestem już szczęśliwa 8 lat z Nim:)i nie żałuję, że tak się stało, żałowałabym pewnie gdybym nie zaryzykowała.
Tylko, że różnie to może być kiedy się poznacie.... bo nawet nie rozmawialiście, więc nawet nie wiesz jaki on jest...

Cytat
serduszko016
Cytat
malmie
No dobrze "robi dla Ciebie wszystko", a Ty ? Jesteś mu wdzięczna no taka niby lojalność ? Nie mogę uwierzyć, że to idzie jedynie o wyjścia, bo co to za problem pogadać.

rozmawiałam z nim na en temat tysiace razy i nic, on na wszystko ma swoje wymówki on nie potrzebuje takich wyjsc zreszta mówi ze ze mna wychodzi taaa raz na ruski rok na jakies piwo

Identycznie miałam z byłym.On nie potrzebował za bardzo wyjść, a ja nie mogłam iść sama nigdzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-05 20:14 przez Pira.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Kocham go, ale ....... :(((

05 wrz 2016 - 20:14:30

No wybacz, ale to zabrzmiało jakbyś była "pieskiem" ... nawet z psem trzeba wychodzić częściej.
Może on taki domator, a Ty nie tylko dlaczego Ci nie wierzy i nie pozwala wychodzić ?

Kocham go, ale ....... :(((

06 wrz 2016 - 12:18:58

A mnie co innego zastanawia: czyżby ten Twój narzeczony to była Twoja wielka pierwsza miłość, pierwszy facet, a oboje macie nie za dużo lat?
Bo tak mi to wygląda jakbyś nie miała okazji być nigdy z nikim innym i stąd tak bardzo "przeżywasz" tego obcego chłopaka.
Niestety nie za bardzo wiem co Ci poradzić.
Każda normalna, dorosła kobieta wie co to jest taka fascynacja obcym facetem. I wierz mi, każda normalna, dojrzała kobieta, będąca w szczęśliwym związku nie będzie miała takich dylematów, bo albo kompletnie oleje temat (i tak zrobi większość), albo sprowokuje spotkanie w celu nawiązania znajomości i być może romansu. Ale żadna dojrzała kobieta nie będzie dorabiała nie wiem jakiej ideologii do tych kilku spojrzeń i codziennych spotkań, bo wie, że ten facet w rzeczywistości może nie być ani trochę interesujący:)
Tak sobie myślę autorko, że zapewne jeszcze nie do końca dojrzałaś do tego aby być w poważnym związku, że jesteś jeszcze trochę dziecinna i tak naprawdę nie wiesz czego chcesz. Moim zdaniem na pewno nie jesteś gotowa na związek małżeński i powinnaś sobie bardzo przemyśleć jak widzisz dalsze relacje z Twoim narzeczonym. Nie żebym Ci radziła zerwać - wcale nie. To już musisz sama przemyśleć. Nie wiem czy mieszkacie razem czy nie, jeśli nie to teraz jest dobry moment aby tą kwestię rozważyć i razem ewentualnie zamieszkać. A jeśli już razem mieszkacie to najwyższy czas na porozmawianie o tym jak widzicie wspólną przyszłość, jakie macie w stosunku do siebie oczekiwania, kiedy dzieci, itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to jest,ze straciłam ochotę na seks