Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 14:27:10

Czy jest cokolwiek co mógłbym w tym temacie zrobić ??? Jako facet wiodę raczej poukładane normalne życie, super praca, ukończone studia w kontaktach personalnych także nie mam większych problemów. Bardzo lubię gotować, podróżować, uprawiać sporty ... Nie jest to jednak ogłoszenie towarzyskie wiec nie bede sie dalej rozpisywał ... Moje życie byłoby normalne do końca gdyby nie fakt iż transem, użyłem tego określenia choć nie bardzo podoba mi sie ono ... Preferuje raczej styl kobiecy a nie tak jak większość osob mojego pokroju, przebrania za ... wiadomo o czym piszę. Nie chce sie także usprawiedliwiać ponieważ wiem ze fakt pozostaje faktem ... Bardzo chciałbym związać sie z kobieta która mnie zaakceptuje, czy mam jakiekolwiek szanse czy całkowicie jestem skreślony jako facet ? Cóż mógłbym zrobić ??? Dodam jeszcze, nie jestem trolem, mam tu jakiś wątek z wizerunkiem, chodzi mi głownie o pomoc w kilku kwestiach ...

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 14:51:49

hmm... mówiąc całkiem szczerze nie związałabym się z facetem o takich upodobaniach, a co możesz zrobić? hmm myslaleś o terapii? skąd wzięły się takie upodobania u Ciebie?

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 15:06:55

Mam kilka sesji za sobą ... Nie leczy sie tego niestety, można poddać sie terapii jednak nie są one bardzo skuteczne ...

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 15:40:40

hm,,,, a powiedz mi tak naprawdę w jakim celu chcesz sie związać z kobietą?

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 15:59:52

Chodzi mi o stabilizację ... Nudzą mnie juz związki z doskoku, chciałbym być z kimś na stałe na dłużej ... Wierzę ze mogę dać drugiej połowie poczucie bezpieczeństwa ... Pomimo ...

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 16:23:34

no nie wiem czy wogole coś takiego istnieje .
stabilizacja to mocne okreslenie .
Zona dzieci zarabianie i zycie wspólne , jak ty to sobie wyobrażasz?

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 17:02:28

Obawiałem się tego pytania ... Wiem ze tymbarskiej bedzie mi cieżko ... Żona, zarabianie jak najbardziej można to pogodzić ... Natomiast patrząc przez pryzmat rodziny raczej nie jest to dobre rozwiazanie ... Tak zdaje sobie z tego sprawę

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 20:25:40

hmm dziwne jak czujesz sie kobieta to zrób wszystko w tym kierunku by sie nia stac a nie tkwic w zawieszeniu i teraz to niewiadomo kim jestes ni to facet ni kobita. w naturze nie ma pomiedzy trzeba umiec sie okreslic. Kobiety nie chca miec zniewiesciałych facetów a tych jest na peczki. Facet ma byc facetem i nie koniecznie maczo bo z jednej skrajnosci na druga to nie fajnie wszystko musi byc wyposrodkowane



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-07 20:33 przez agata74.

Facet trochę nijaki, pomocy.

07 sie 2016 - 23:00:24

Pomyśl o dzieciach , co im kiedyś powiesz ??? , że tatusiowi się znudziło być tatusiem i teraz się zmieni w drugą mamusię ???.
Jedno jest pewne , nie możesz ukrywać przed ewentualną partnerką swoich skłonności , na pewno coś sobą reprezentujesz i jak piszesz możesz zaoferować wiele ,to może taka szczerość nie przekreśli Ciebie jako przyszłego męża i ojca .

Facet trochę nijaki, pomocy.

08 sie 2016 - 11:47:27

Ale czy pociągają CI kobiety tak w ogóle? Jestem pewna, że gdzie Twoja druga połówka jest, ale najpierw sam musisz poukładać swoje sprawy, żeby nie obarczać już od początku znajomości kogoś :)
Powodzenia :)

Facet trochę nijaki, pomocy.

08 sie 2016 - 12:21:13

"Moje życie byłoby normalne do końca gdyby nie fakt iż transem""
????
Możesz się wyrazić jaśniej?

Lubisz się przebierać za kobietę? Jeśli czujesz się facetem i chcesz być z kobietą, tylko lubisz się przebierać, to ja nie widzę problemu. Myśle, że gdy znajdziesz tę jedyną to "jakoś pójdzie" ;). To intymna sprawa, więc gdzieś tam w trakcie związku wyjdzie, a jeśli będziecie sę kochali, będziesz dla niej dobry, na pewno Cię zrozumie. Może ktoś o artystycznej duszy? Chociaż chyba mnie ponosi, bo możesz być zupełnie kimś innym na co dzień ;)

Kobiety żyją z tyranami, alkoholikami - sory za porównanie, ale tu ktos napisał, że masz się leczyć... tego się nie leczy tak jak braku tolerancji niestety..

Facet trochę nijaki, pomocy.

08 sie 2016 - 12:33:07

Podstawowa sprawa to pytanie czy chcesz pozostać mężczyzną i czy czujesz się mężczyzną, a przebieranie się to tylko część Twojej osobowości? Czy w przyszłości chcesz zmienić płeć, bo czujesz się kobietą? Jaka jest Twoja orientacja seksualna (wolisz kobiety, facetów czy może jesteś "bi";)? Jakich relacji i jakiego związku szukasz?

Facet trochę nijaki, pomocy.

11 sie 2016 - 17:50:32

Nie mam zamiaru zmieniać płci, ponadto nie chce w swoim związku swoich upodobań stawiać ponad wszystkim ... Chce być zaakceptowany, oczywiscie ja także mogę pójść na kompromisy akceptując jakieś zachowania swojej wybranki, ludzie są różni ... Wiem ze mógłbym z łatwością stworzyć trwaly związek, nie chce jednak oszukiwać siebie i kogoś ..,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jestem w ciąży